65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:3 700
V 9. epizodě 3. série seriálu Glee, který překládá mimo jiné i DJ Obelix, zazněla píseň Let It Snow, kterou zazpíval Kurt Hummel (Chris Colfer) a Blain Anderson (Darren Criss). Tato píseň byla napsána v červenci roku 1945 v Hollywoodu. Poprvé byla vydána verze nazpívaná Vaughnem Monroem o rok později, známější je však díky Franku Sinatrovi a Deanu Martinovi. Přezpíval ji také Michael Bublé. Ačkoliv je Let It Snow mylně spojována s Vánoci, je to love song.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunkční video.

200

Odpovědět

Já bych přivítala cokoliv s Darrenem Crissem! :) Rozhovory s ním jsou perfektní.

190

Odpovědět

Přidávám se nemohli byste přeložit Cough Syrup, jednak skvělá písenička a taky jeden z nejsilnějších momentů třetí série

190

Odpovědět

Nemohli by jste prosím přeložit Cough Syrup, co zpíval Darren v poslední epizodě Glee? jednak to zvládl úžasně, ale hlavně ten příběh s tím spojenej je hrozně silnej..

180

Odpovědět

Na to, že to zpívají dva kluci je to sakra perfektní! :) KLAINE IS ON B*TCHES!

180

Odpovědět

No některé písničky by měly zůstat v originálu, nebo být přezpívány s citem a s úctou k originálu. Tohle bohužel není ten případ. Glee sleduji vyloženě kvůli písničkám a tohle je jeden z nejhorších coverů, co v seriálu zazněl.

188

Odpovědět

Tak proč si nedali tu pusu na konci?

186

Odpovědět

Teda zazpívali to kluci pěkně, ale na můj vkus je tahle verze moc rychlá a je tam málo Sinatry...:D

181

Odpovědět

Ape: Možná, kdybys sledoval Glee, tak víš, že to má vypadat teple :-D

182

Odpovědět

Mně se to líbilo :) No co, tak to zpívají dva chlapi, abyste se z toho nepo...! Jasně, stará klasika je lepší, ale ačkoliv mi Kurtův hlas vůbec nesedí (snad kromě Blackbird), Blaina alias Darrena Crisse a jeho hlas zbožňuji (je přece tak supermegafoxyawesomehot :D) už od dob AVPM. Takže u mě za 7.
Jinak Glee bych vážně doporučila všem posluchačům současné (spíše mainstreamové) hudby, jako oddechovka je to super seriál :)

182

Odpovědět

Kdyby to zpíval chlap a ženská bylo by to v pohodě - takhle je ten klip hrozně teplej.. :/

1820

Odpovědět

I kdyz jsem fanouskem Glee, zrovna Kurta moc v oblibe nemam, a podle me to i docela kazi reputaci celemu serialu, mysleno u lidi kteri nevideli ani jeden dil (dle komentaru) . Mohla jsi zvolit treba Santa Baby od Santany jak uz bylo receno... Takze za Glee a preklad + za vyber - .

1810

Odpovědět

bullshit and gay

1827

Odpovědět

Zni to jako by byly pod vlivem... buh vi ceho, vubec se mi to nepaci.

1815

Odpovědět

uplne priteplnene

1815

Další