Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:643
Počet zobrazení:7 806

Katy Perry asi není třeba představovat. Jedna z čelních představitelek současné pop scény vydala nový videoklip, ve kterém zjistíte, jak asi vypadá běžný pátek v jejím životě. ;-) Klip spíše připomíná krátkometrážní komedii, do které si Katy přizvala spoustu známých herců a muzikantů - například Darrena Crisse (A Very Potter Musical, Glee), Rebeccu Black ("hit" Friday), Kevina McHalea (Glee), Kennyho G nebo kapelu Hanson. Singl Last Friday Night pochází z úspěšného alba Teenage Dream a zkratka T.G.I.F., která je v názvu písně, znamená doslova "Thank God It's Friday." ("Díky bohu, že už je pátek."). Zajímavostí je, že postava Kathy Beth Perry, kterou zde Katy Perry hraje, má svůj vlastní Facebook, Twitter i webovou stránku.

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Včerejší páteční noc Pátek! - Hej, Kathy. - Co se to dělo? Chtěl jsem ti jen poděkovat za tu nejlepší pařbu svého života! Bylo to neuvěřitelný! Netušil jsem, že jsi tak v pohodě. Nejlepší party všech dob! V posteli mi leží neznámý kluk, hlava mi třeští, všude jsou třpytky a zahradní plameňáci skončili v bazénu.

Táhne ze mě jako z baru, DJ vytuhl na zahradě, Barbie leží na grilu. Je to cucflek, nebo modřina? Fotky ze včerejška už jsou na netu. Jsem nahraná. No nic. Sice mám děsný okno, ale jsem si jistá, že to bylo hustý! Včerejší páteční noc jsme protančili na stole, pili jsme panáky a asi jsme se líbali, ale tím si nejsem jistá. Včerejší páteční noc dostaly naše kreditky zabrat, vykopli nás z baru, tak jsme vyrazili do ulic.

Včerejší páteční noc jsme pobíhali nazí po parku, koupali se na Adama a pak si dali trojku. Včerejší páteční noc jsem porušili pár zákonů, a to jsme říkali, že už toho necháme. A tenhle pátek to dopadne úplně stejně. A tenhle pátek to dopadne úplně stejně. Snažím si to v hlavě pospojovat.

Co řeknu šéfovi? Asi mi odtáhli auto a někdo strhnul lustr. Vyfotili mě v mých oblíbených šatech na policejní zatykač. Dala bych si zázvorovou limonádu, to byl zase epic fail. Fotky ze včerejška už jsou na netu. Jsem nahraná. No nic. Sice mám děsný okno, ale jsem si jistá, že to bylo hustý! Včerejší páteční noc jsme protančili na stole, pili jsme panáky a asi jsme se líbali, ale tím si nejsem jistá. Včerejší páteční noc dostaly naše kreditky zabrat, vykopli nás z baru, tak jsme vyrazili do ulic.

Včerejší páteční noc jsme pobíhali nazí po parku, koupali se na Adama a pak si dali trojku. Včerejší páteční noc jsem porušili pár zákonů, a to jsme říkali, že už toho necháme. A tenhle pátek to dopadne úplně stejně. A tenhle pátek to dopadne úplně stejně. A tenhle pátek to dopadne úplně stejně.

Díky bohu, že už je pátek! Včerejší páteční noc jsme protančili na stole, pili jsme panáky a asi jsme se líbali, ale tím si nejsem jistá. Včerejší páteční noc dostaly naše kreditky zabrat, vykopli nás z baru, tak jsme vyrazili do ulic. Včerejší páteční noc jsme pobíhali nazí po parku, koupali se na Adama a pak si dali trojku. Včerejší páteční noc jsem porušili pár zákonů, a to jsme říkali, že už toho necháme.

A tenhle pátek to dopadne úplně stejně. - Proč jsou na schodech vajíčka? - Netuším... Kathy Beth Perry, co se tady stalo? - Mami, tati. - A proč máš v posteli cizího chlapce? Nevím. Vzbudila jsem se a někdo mi rozbil model sluneční soustavy. - Bože můj, taková nezodpovědnost. - A co dělá strýček Kenny na gauči? Já za to nemůžu, to Rebecca.

Pořádala mejdan. Ne, Rebecca Black je slušné děvče. Ano, tohle by Rebecca určitě neudělala. Proč jste přijeli ze srazu tak brzo? Strýček Kenny mi napsal divnou SMS, že tu prý hraje na saxofon. - Museli jsme zjistit, co se tu děje. - To jsme nemohli dopustit. Mám vás ráda, ale strýček Kenny říkal, že jste se v pátek taky chodili bavit. Kočičko, my jsme pátky vymysleli. - Musím se z toho vyspat.

- Dobrou, zlato. - Dobrou. Tvůj strejda je Kenny G? Hustý! Nejlepší party všech dob! Když jsme s maminkou byli mladí, taky jsme pařili... Co se stalo s modelem sluneční soustavy, na kterém jsi tak dřela? Však víš, prospat celý den, prokalit celou noc. To bylo naše heslo. - Tak nějak. - Nikdy nezestárnout. Tohle všechno. Zlato, pojďme si užít vlastní páteční noc. Bylo to úžasný, mami! Kenny byl super! Panebože, to je kus!

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

LAAAAST FRIDAAAAY NIIIIGHT

190

Odpovědět

Už by se konečně mohla objevit zpěvačka,která umí zpívat.Bohužel,ať si je Katy slavná jak chce,její písničky zní neposlouchatelně i po tisícím zásahu autotune.

1812

Odpovědět

moc pěkná písnička

202

Odpovědět


Odpovědět

Nejlepší písnička z celýho alba... a hrozně chytlavá :D

202

Odpovědět

Sakra. Pustilla jsem si to jen kvůli Darrenovi. :D

225

Odpovědět

Miss.AnnY:Taky :D

190

Odpovědět

pártýýýýýýýýýý :-D

180

Odpovědět

mi to niečo pripomína :D ale chytľavé

180

Odpovědět

áááááá tys to přeložil :D supr...ten klip je bomba :D díky moc

181

Odpovědět

Chtělo by to přeložit ještě ti videa co jsou k tomu samostatně.Jinak dobrý :-D

180

Odpovědět

Co to s tou dnešní mládeží je, že se musej každej pátek vylejt jak hovada? A ještě mají tu drzost mě pokaždé přemluvit abych šel taky :D

181

Odpovědět

Bok: Za oslovením se dělá čárka. A ještě je v tvé větě jedna faktická chyba... :-)

180

Odpovědět

Nejlepší je stejně v 1:44 :D:D jak si šáhla

180

Odpovědět

skvělý jenom jedna věc Katy se v tom videu jmenuja Katy Beth Terry a ne Perry

180

Odpovědět

01:02 mluvnická chyba :-D shoda podmětu s přísudkem: plameňáci skončili :-)

180

Další