Emmy 2011: Úvodní vystoupení

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:481
Počet zobrazení:5 090
V dalším ohlédnutí za rokem 2011 se podíváme na úvod cen Emmy 2011, kterého se tentokrát zhostila Jane Lynch ze seriálu Glee, aby v hudebním čísle odhalila jedno velké tajemství americké televizní zábavy.

Přepis titulků

Ahoj, Jane. Jsem rád, že jsi tady. Dospěl jsem k závěru, že jsi nejlogičtější volbou pro uvádění cen Emmy. Pro muže jsi zženštilou. Pro ženy zmužnělou. Mockrát děkuju. Jsem ohromně nabuzená. Měj ale na paměti tohle. Nesmíš prozradit, že všichni žijeme v této budově. Nádherné. - Ahoj, Jane! - Ahoj! A tohle je náš pomalý zpravodajský jam.

- Měli bychom to udržet pod pokličkou. - To já ale nechci. Chci, aby každý v Americe věděl, co jsme zač a jak vytváříme to kouzlo televize. A proto to, pane prezidente televize, zazpívám... v písni. Jane, vždyť tě stěží nechají zpívat v Glee. Já vím. - Alespoň použij Auto-Tune. - Bude to na playback. Televize, to je země divů.

Svět kouzel a zázraků. Ráj z tekutých krystalů, Šangri-La ve vysokém rozlišení, kde milion kvintilionů elektronů proudí v nekonečné prázdnotě, aby se vynořily jako prach pohádkových pixelů a hlasitě vykřikly: - Lloyde! - Nekřič na mě, nejsem žádnej pitomec. Vždyť ty jsi byl vždy Japonec. Co tady dělám, když už se moje seriály nevysílají? Televize, to je země divů, kde lidé tráví většinu svého času pácháním, potíráním, zabraňováním, řešením nebo telepatickým vytušením zločinů.

Udělal to on. Bylo to na předpis. Všech 2,5 kilogramů. Pacienti jsou vyléčeni během hodiny lékaři, kteří pracují jeden den v týdnu. Kde neviditelné publikum zaplní vzduch smíchem, pokaždé co promluvíte. Nesnáším, když vede hudební číslo skrze náš byt. Páni!

Celá televize je v jedné budově. Účty za elektriku musí být šílené. - Je to složité. Nikdo to moc nechápe. - Chyba! Já ano. Propojené oblasti televizního univerza mohou být nejlépe znázorněny jako plochy na trojrozměrném hyper-povrchu 3D hyper-krychle. Chtěla jsem si to před moderováním jen trochu projít, ne dělat znova maturitu. Jestli máš trochu času, tak navštiv sousedy. Doufám, že se ti nezamotá hlava, protože se tam natáčí dokumenty ruční kamerou. Nezamotá hlava? Dám si teda bacha, až to tam roztočím! Všechno nezabírá.

Můžeš to vzít skrz záchod. Můžete vstoupit do říše fantazie jednoduchým mávnutím ovladače. Do světa, kde muže baví vařit a Američané skutečně volí. Nenech se rozhodit, brácho. Kde je realita fantastická a bizarní. Kde je tanec s Bristol Palin v opičím převleku tanec s hvězdou. - Tanec s hvězdou! - Přestaň zpívat! Rone, já vím, že to zní blbě, lacině a je to dlouhé. Ale jsou to přeci ceny Emmy.

No ták. Zkus zatančit alespoň valčík. - To byl můj valčík. - Mně to stačí. Kde roztomilí parťáci dostávají zaplaceno za umělý smích. Kde dobré pracovní prostředí vytváří sexismus, kouření a skotská. - Zlato, můžeš přinést kafe? - Srandovní. Já nejsem sekretářka. - Uvádím ceny Emmy. - Ceny Emmy? Měla by ses radši naučit psát a vyhodit svého kadeřníka. Od roku 1965 se toho hodně změnilo. Žena se například může vdát za ženu. - Ahoj, Peggie.

- Ahoj. - Žena s jinou ženou? Muži musí šílet. - To znamená, že už se nemusím s nikým vyspat, abych dostala povýšení? - Ne, to musíš pořád. Můžeš ale taky sledovat televizi přes telefon. Takhle? A pokud chcete, můžete přeskočit reklamy. Otočíš se, odejdeš a budeš předstírat, že jsme se nikdy nepotkali. Ten účes stál víc než tvůj barák. Je to svět, kde středoškoláci vypadají na čtyřiadvacet.

Naše putování nás dovedlo k tajemství ukrytém za těmito dveřmi. - Otevřete! - Na co ještě čekám? Kdo tady miluje televizi? Jste ten chlápek z reklamy? Považujte to za odtweetované. Televize, to je pustina, kde umírají dobré nápady. A ty průměrné vydělávají ziliony dolarů. A takhle to vidí Sue.

Já to ale takhle nevidím, dámo. To já jsem tvůj šéf! Čtení je blbost, cvičení mě bolí, přemýšlení je osina v zadku. Vy to nechápete. Je to země divů. Jen se sami podívejte! Televize, to je země divů. Král radosti schovaný v krabici. Přináší vám moudrost a soucit prostřednictvím zvláštního zařízení! Dnes večer začíná to dobrodružství. Určitě se mnou budete souhlasit. Televize, to je země divů.

Žádné podobné místo nikde nenajdete. Kromě HBO - to není televize. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Error :/

180

Odpovědět

najlepsi bol mad man:D

190

Odpovědět

problém u nás v ČR je že glee přesunuli na love a tím ho u mužské populace s 90 procent odsoudili k zániku.

183

Odpovědět

hej a este som zabudol, ze Leonard Nimoy je proste Pan a vie vsetko podat s nonsalantnostou, vazne presiel dlhu cestu od zaciatkov v Star Treku :D nebol by s nim nejaky rozhovor?

180

Odpovědět

Tak špatný to vystoupení nebylo.. ale Neilovi Patrickovi Harrisovi se nevyrovná ani po kotníky! ;) Když je tam Neil tak je to prostě Show s velkým S! :)

181

Odpovědět

Z vaší ignorance bych se poblil. Že neznáte nic kromě TBBT je váš problém, ne toho videa.

184

Odpovědět

Ta ženská mi tam vůbec nesedí.Ten nápad není špatný,ale ona byla celkem trapná

1810

Odpovědět

Má to bejt písnička o cenách Emmy nebo se jenom chluběj tim jaká jsou super televize ?

189

Odpovědět

Hmm tak zatím jsem nejlepší seriály viděl na HBO ://

180

Odpovědět

Ari Gold Rulezzzz :D :D Loooooooooooyd!!

182

Odpovědět

Leonard Nimoy! :D

181

Odpovědět

Nápad velmi dobrý, provedení nebylo ideální. Každopádně jsem rád, že dostaly prostor seriály Mad Men a Big Bang Theory. :)

183

Odpovědět

Dal jsem 10* jen proto, ze si zaslouzi vic nez jen 6,32.... a popravde scenka z TBBT me prisla zrovna ta min vtipna... Andy, MAD MEN nebo to jak sama na sebe vychrstla piti me pobavila mnohem vic

183

Odpovědět

Tornado: "Nejsme televize, jsme HBO" - jejich oficiální slogan...

181

Odpovědět

6,21? Vážně? Nebudu se tu už opakovat, Ajvngou to napsal výstižně...

184

Další