Weird Al Yankovic - The Night Santa Went Crazy

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:390
Počet zobrazení:5 601

Když máme ten vánoční čas, tak přidám i jednu ze dvou vánočních písní od Weird Ala. Ten je známý především humornými texty a ani tento klip nebude vyjímkou. I přestože je to vánoční píseň, má trochu temný nádech, pevně doufám, že to každý veme s nadhledem. Pozn.: V klipu se objeví jména devíti Santových sobů Dasher, Dancer, Prancer, Vixen, Comet, Cupid, Donner, Blitzen plus Rudolph. A také jiná Santova jména, např. Kris Kringl.

Přepis titulků

Tam dole v dílnách skřítci vyráběli hračky pro hodné nežidovské dívky a hodné nežidovské chlapce. Když v tom šéf vtrhl dovnitř, téměř je vystrašil k smrti. V ruce měl pušku a dech mu smrděl po levné whiskey. Od hlavy až k patě byl pokryt municí. Jako velký, tlustý, ožralý, mrzutý, vánoční Rambo. Usmál se, když s jiskrou v oku pronesl: "Veselé Vánoce všem, teď všichni chcípnete!"

Té noci, kdy Santa zcvoknul. Té noci, kdy Svatý Nick zešílel. Došlo mu, že z toho vyšel naprázdno. Už mu konečně muselo přeskočit. Tak dílna je v čudu, rozhodl se ji odpálit Všude narazíš na kousky Cupida a Komety. A svázal své pomocníky a držel skřítky jako rukojmí. A rozemlel ubohého Rudolfa do sobí klobásy.

Sejmul Dancera a Prancera starým německým Lugerem. A rozsekl Dashera úplně jako Freddy Krueger. Pak zdvihnul plamenomet a usmažil Blitzena. Pořádně si ukousnul a řekl: "Chutná úplně jako kuře!" Té noci, kdy Santa zcvoknul. Té noci, kdy Krisu Kringlovi hráblo. Teď můžeš sotva chodit po severním pólu aniž bys šlápl do sobích vnitřností.

Je tu národní garda a FBI. Je tu televizní přenosový vůz. A na obloze krouží vrtulník. A kulky lítají a počet mrtvých stoupá. A všichni touží vědět: "Ach, Santo, proč?" Panečku, býval jsi takový veselý chlapík. Ty tam, odlož zbraň.

Ano, Virginie, teď Santa sedí za mřížemi ve federální věznici, za jeho ohavný zločin. Hej, malý kamaráde, neplač, žádné slzy. Za dobré chování ho pustí za sedm set let. Ale Vixen chodí na terapie a Donner je pořád nervózní. A všichni skřítci dostali práci na poště. A říkají, že paní Clausová je na telefonu každou noc. S právníkem smlouvá filmová práva.

Mluví o... Té noci, kdy Santa zcvoknul. Té noci, kdy Svatému Nicholasovi šiblo. Dřel jako kůň jen za nějaké mlíko a sušenky. Asi už měl dost toho, jak ho natáhli. Té noci, kdy Santa zcvoknul. Té noci, kdy Svatý Nick zešílel. Došlo mu, že z toho vyšel naprázdno. Už mu konečně muselo přeskočit.

Už mu konečně muselo přeskočit. Povím vám, Už mu konečně muselo přeskočit. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak FBI mně totálně dostala :D

190

Odpovědět

Supové...:-)

190

Odpovědět

Tohle by Ježíšek nikdy neudělal

192

Odpovědět

x-pet: Zle. Vraždění, masakrování, to moc nemusím...

199

Odpovědět

SirWolf: to myslis ako dobre, ci zle? :) ten text

190

Odpovědět

Hudebně jako vždy super, ale ten text...

191

Odpovědět

Zikato: ach sakra, ale aj tak diki, trochu si ma zle pochopil, pesnicka je skvela, ale trochu zaostava za jeho ostatnou tvorbou, hlavne teda ten koniec pesnicky mi pride trochu vlaznejsi, ale inak je to fakt super :)

180

Odpovědět

yankovic na seznamu zlobivcu :)

190

Odpovědět

Nemohli by ste od Weird Ala opravit ten Amish paradise??? video co tu j uz nefunguje....prosiiiim

190

Odpovědět

x-pet: Druhé video má zakázané vkládání. Jinač nepřišlo mi to slabé, rýmy výborné jako vždy a nápad taky.

180

Odpovědět

Na Weirda Ala bylo tohle až překvapivě slabé..

184

Odpovědět

ahoj, Weird Ala milujem, ale musim uznat, ze toto je trochu slabsi kusok a Velmi, ale FAKT VELMI Vas prosim o prelozenie druheho vianocneho videa, je to o 100% lepsie a krutejsie :D fakt vas prosim, dajte to tu...

180

Odpovědět

10
http://www.csfd.cz/film/185830-dabelsky-santa/galerie/

180

Odpovědět

Dík za překlad

180

Odpovědět

za nápad chválím. Ale nemůžu to podpořit protože je to přeci jen trochu krutý vůči dětem. :)

180

Další