#13: Dějiny televizeGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:3 819

Mario a Fafa se dnes podívají na zoubek svým oblíbeným televizním seriálům napříč historií. Nostalgicky se u něho budou cítit spíše američtí diváci, neboť většina tvorby pochází z USA z doby, kdy se k nám takové imperialistické kusy dostat nemohly. Tento díl pro vás tedy může být spíše jakýmsi poučným nahlédnutím, v němž si užijete mnoho chytlavých znělek.

 

Přepis titulků

Mario, máme problém. - Co to má Gorilák na sobě? - O to jde. Vymyslel si skeč a chce ho předvést. Je to úplně stejné jako v tom stařičkém sitcomu I Love Lucy. Ale Gorilák ten seriál nikdy neviděl. Fakt úžasná náhoda. Tys nikdy neviděl I Love Lucy? Jak to? Copak nekoukáš na televizi? Přišel jsi o 60 let výborný zábavy.

Tohle se musí napravit. Mario, jdi se převlíct do Roda Serlinga. - Cože? - Převleč se, mám nápad. DĚJINY TELEVIZE Představte si seriál natolik zvláštní, že by neměl být jako první. Protože ostatní seriály jdou popořadě. Ale ne tento. Tohle je... Zóna soumraku. Začneme v roce 1949 seriálem, který chceme probrat.

Byl super, byly tam zbraně a koně. - Odehrávalo se to na divokým západě... - Byl tam Tonto. Lone Ranger! Lucille Ball se vdá za Desiho Amaze. Ale přesto spí odděleně! Protože to byla léta padesátá. Ach vy dětští herci, dopadli jste tak špatně. Stejně si ale přeju, abych měl za tátu Porkyho. ALFRED HITCHCOCK UVÁDÍ - Tohle bylo o chlapci...

- Co se Beaver jmenoval. - Pravdomluvný byl a svou mámu měl rád. - A pro všechny trapák byl. Snadno zapomenutelný seriál. Se skvělou znělkou! Tohle byl western odehrávající se u jezera Tahoe. Bylo tam dost postav, ale pamatuju si jen Joea. Gleason. Jackie Gleason. Vykradli tě v tomhle seriálu. Tři synové Tři synové.

A taky Ted, který má tři syny. Chlápek z Mary Poppins si vzal Mary, ale ne Mary Poppins. Vzal si Mary Tyler Mooreovou. Tohle je seriál o příšerách, který je zcela... jedinečný. Tenhle seriál je o džinovi, kterýmu to moc sluší v bikinách. Proto patří k mým oblíbeným. Dobré ráno, pane Mario. Vaší misí je nepanikařit. Tato kazeta se sama zničí za 2 vteřiny.

Tohle se odehrává na Havaji a je to o policajtech zvaní "5-0". Proto se seriál jmenuje Hawaii Five-O. Ty peprné Archieho hlášky. Ale velmi mile řečené. Zvláštní, že to vysílali i v rádiu. Jó, to byly časy. Syn a Sanfrod se živili prodáváním veteše. Podívejte na Lamontův sedmdesátkový knír.

FAFA, fanoušek Toma Bosleyho MARIO by rád přeskočil žraloka GORILÁK má palce - Lynda Carterová je... - Wonder Woman! - Miluju... - Wonder Woman! Hodný učitel se snažil učit děcka jako je John Travolta. Ale na to byl John příliš tupý. - Zaťukej na dveře...

- Za nimi stojí Jack. - Očekáváme tě. - Přijde ze záchoda. Ale nakonec Suzanne Somersová odešla. A stejně tak Roperovi. - Byli to hodní kluci. - Byli hodní. - A mysleli to dobře. - Jako tátu mají strýčka Jesseho. Viděli skoro všechno, a co se narodili, už měli problémy se zákonem. Dejte čtyři holky a jednu babiznu do domu a vznikne Facts of Life! Facts of Life! Jsem Hannibal!

A teď Fešák! A teď Murdock! A teď Mr. T! Hej, Theo! Pojď si zatančit se svým tátou! Kámo! Tenhle seriál se začal vysílat v roce 1990. A nikdy neskončí. Tolik Zákonů a pořádků. A jeden jako druhej. - Co je to s těmi seriály? - Co je to s reality-show? Co je to se Supermanem?

Co je to s tím Seinfeldem? Tohle je příběh o tom, jak Will Smith přestal rapovat a stal se dojnou krávou. Tohle je příběh o seriálu, který získal tunu ocenění, ale nikdo se na něj nedíval. - To nechápu. - Už mě to nezajímá. Mad Men, Mad Men. Šéfové z reklamky pijí alkohol ze šedesátek v mé televizi. Tak tady to máš. Televize ušla dlouhou cestu. Od Lone Rangera po Jersey Shore. Jo!

Blahopřeju, televize! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Gorilák je docela podobnej Williamu Shatnerovi

30

Odpovědět

Neni nějakej díl ze zákulisí. Jak to natačí atd... :D

00

Odpovědět

? :D

00

Odpovědět

+spearNevím o tom. Zdá se, že bohužel ne.

00

Odpovědět

Glove and Boots maj horší a lepší díly, ale co umí, to jsou muzikály. :-)

350