#16: Vánoční speciálGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:4 347

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, a tak si Mario a Fafa připravili speciální sváteční díl. Ten jistě potěší jak fanoušky Santy Clause, tak i ty, co tohoto imperialistického komerčního coca-colového tlouštíka nemůžou vystát.

 

Přepis titulků

GLOVE AND BOOTS: VÁNOČNÍ SPECIÁL První jednání: Jak jsme v sobě nalezli ducha Vánoc Veselé Vánoce a vítejte v dnešním speciálním vánočním díle. Co? Vánoční díl už začal? Pořád ještě zdobím stromeček. - Mario... - Stromeček ještě není hotový! Ještě ani nemá stojan! Jen je tu tak opřený... Ale mám pro tebe dárek.

To je od tebe moc pěkný. - Šťastný a veselý, Fafo. - Šťastné a veselé, Mario. - Co to asi je? - Nech toho! Může to vybouchnout! Dojdi pro hasicí přístroj. Ten dárek hoří. Můj dárek hoří! Doufám, že je to vánoční kouzlo a ne dárek, co brzy vybuchne, jinak bude tenhle díl vážně krátký.

Hurá! Vánoční kouzlo! To je Santa Claus! Veselé Vánoce! Pozdrav našeho zvláštního hosta. Yetti! Náš zvláštní host je strašlivý Yetti! Právě jsi sejmul Santu Clause! Druhé jednání: Jak se rozhodovali, co dělat dál Co budeme dělat?

Kdo bude dětem rozdávat dárky? Mlč! Pevně jsem ho svázal. To nám získá trochu času. Možná bych si mu měl sednout na klín a k Vánocům si přát, aby nás nežaloval. Pober tolik dárků, kolik uneseš, a rychle pryč! Náš vánoční speciál nemůže být o tom, jak zmlátíme a svážeme Santu! Sušenky! Máš pravdu. Musíme ho ještě pořádně vyslechnout. - Co?

- Ví toho příliš. Třeba jestli jsme zlobili. Musíme být na seznamu hodných dětí. Přines kleště. Třetí jednání: Jak vyslýchali Santu Vidím, že už jsi vzhůru, Mikuláši. - Pokud je to vůbec tvý pravý jméno! - Ale jistěže je. Počkat, myslel jsem, že se jmenuješ Santa Claus.

Mám rád perníčky. Možná je to tím, jak jsi ho praštil, ale Santa se chová nějak podezřele. Máš pravdu. Určitě něco tají. Zahrajeme si na hodnýho a zlýho poldu. Jo... Nejdřív jsem si myslel, že jsme Santu neměli svázat, ale když už tu je...

Proč se koledy začaly hrát už před 7 týdny? To nesnáším! Scotty Jenkins si přál kolo! Ale zlobil, tak dostal laxativum do čaje! Co to znamená? Co je to za pípání? Co to bliká v Santových vousech? Naváděcí signál. Čtvrté jednání: Jak je napadli elfové Tým Alfa zacílil plnovous.

Jsme připraveni! Rozumím, týme Alfa. Můžeš vyrazit. Jedem! Jedem! Jedem! Co se to děje? Myslím... že nás napadli vánoční elfové. Vy! Obestupte sviště! Formace lízátko! Rychle!

Pohyb! Jste tak rozkošný. Zavři zobák! Pokud okamžitě nepropustíte Santu, snese se na vás náš nemilosrdný hněv! Fafo, přines zavařovačku! Necháme si ho. A dost, ty mamlasi! Vybalte zásilku. Opakuji: Vybalte zásilku! Fafo! Jsi v pořádku? Jo!

Střílejí na mě želé fazolky! Skvělá věc! Santa! Santa! Santa Claus! A sakra. Páté jednání: Jak všechno dobře dopadlo To bylo báječné! - Ty se nezlobíš, Santo? - Ale Fafo... Mám tu nejnudnější práci. Slízt komínem, sníst sušenku a pak celý znova. 87milionkrát.

Nebýt kouzla Vánoc, tak už mám cukrovku! Ale řekli jsme, že jsi yetti, postříkali tě hasicím přístrojem, praštili tě a svázali. Takhle jsem se nepobavil od roku 1972, když mě napadli dobrmani. Mario, tady máš opičího sluhu, kterého sis přál. A Fafo, ty si můžeš nechat pušku, co střílí želé fazolky. Hej! Jsi nejlepší, Santo. Ale pamatujte, že tím největším darem je přátelství.

A vidím, že vy dva jste nejlepší přátelé. Jedině proto vás nebudu žalovat. Všem přeji dobrou noc! Jak to udělal? Je to snad čaroděj? Jo, asi je! Má plnovous a špičatý kloubouk. A zelené přisluhovače. Doufám, že ho nezláká temná magie. Protože vás vidí, když spíte, a ví, kdy jste vzhůru!

Santo! Zůstaň proboha správňákem! Překlad: Ninjer www.vidacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

myslíte, že jim ten stromek spadl schválně, nebo omylem? :D
jinak super díl~

50

Odpovědět

lol

16

Odpovědět

všimli jste si, že při tom kouzle, jak se santa claus osvobodil tak se změnil ten obrázek na stěně z Davida na George Clooneyho? :D

291

Odpovědět

Vsechno dobre dopadlo Hajzlhoff se zmenil na Clooneyho :-)

50

Odpovědět

Máte tam jednání čtvrté 2x

21

Odpovědět

Opraveno, dík.

30

Odpovědět

+NinjerA jak se dají smazat komenty ? :D

00

Odpovědět

+NinjerPokud vím, tak nijak... To je dobrý, jen ať je tu navždy znát, že i někdo já může být bezchybný. Třeba to bude pro budoucí generace inspirativní.

20

Odpovědět

neberte to ako útok, ale gingerbread je perník, nie? 2:35

23

Odpovědět

ospravedlňujem sa, ja som to prečítal ako "pesníčky" :D

22