Opilý Santa

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:701
Počet zobrazení:10 615

O svátcích často zasahují hasiči u požárů, ambulance u zapíchnutých kostí v krku, ale ani policie nemá pohov. Jako například v tomto videu, kde anglická policie zastaví opilého řidiče převlečeného za Santu :). Podaří se mu dotknout vlastního nosu? A udělat pár kroků vpřed?

Přepis titulků

Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz Mike Romeo čtyři. Do toho. Kód dva, nevyzpytatelná jízda na ulici Nicholas. Zastavuju. Vystupte z vozidla, prosím. Byl jste na večírku? Ne, ne, ne.

Kde jste dneska byl, pane? Znáte to. Pracoval. - Já vám řeknu, co udělám. - Můžete se dotknout svého nosu, prosím? Já vám dám dáreček. Ne, ne. Nechci vidět žádné dárky. Vypadáte jako hodný chlapec. Omlouvám se za to násilí. Dotkněte se svýho nosu!

Ne. Na tohle dnes nemám náladu. Já jsem v náladě. Tohle je moje období! Jedna. Dva. Tři. Čtyři. - Santa si musí ulevit.

- Co to děláte, pane? Ne, pane. Tady ne. Všichni ti chlapci a děvčata... To je ono! Biskupský chlebíček pro všechny děti. Ne! Ne, ne! Pojď se mi posadit na koleno. No tak, sedni si mi na koleno.

Ty se mi chceš posadit na koleno, ty jeden darebáku! Mně nezáleží na tom, jestli jsi zlobil, nebo ne. Mike Romeo čtyři. Mluvte, Mike čtyři. Máme tady kopyto. Do prdele! Rudolfe! Není mu moc dobře, víte. Máme tady vlastní vánoční pařbu!

Rudolfe! Jo, Rudolfe. Pojď se projet. Povozíš mě! Dneska sněží! Dneska sněží! Pojď, Rudolfe! Jdeme! Jdeme, Rudolfe. Utrhl mu paroh. Rudolfe, pojď pro mě! Tohle je moc!

Potřebuju aspirin! Já nevím. Hodně jsi zlobil.

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako asi fake ale zasmál jsem se

265

Odpovědět

Kake jak prase, v zivote by nenechal policista pomahat civilistu, navic by s nim uz davno policista zamaval. Civilista se docela dost culi na to, ze ma pred sebou ozralu na kasi a nevi co mu hrozi. Ale jinak docela slusne, pobavil jsem se.

195

Odpovědět

Jakýho civilistu?..Myslíš toho co má na náprsní kapse napsáno "Police" ? ^^

260

Odpovědět

Ride me! Rudolf ride me! :D

260

Odpovědět

Tak to je nářez :D "To je Rudolf, neni mo dneska moc dobře" :D :D 10, bez váhání..:D

230

Odpovědět

Nedal mu ani zelizka!! :)

202

Odpovědět

Není mu moc dobře :-D

200

Odpovědět

Slabší...

1913

Odpovědět

Fake, nefake (osobne si myslim, ze je to nahrane a docela vtipne). Nemate nekdo tuseni, co to tam zazni za skladbu uplne na konci ?

201

Odpovědět

Jasně že je to nahrané, ten policajt má např. jenom reflx. vestu, říkám mu stupidní věci (ať si šáhne na nos), pak tam kolem auta splašeně pobíhá... a ten santa co dělá..., kdyby byl takhle opilý, tak by tam tak netancoval, nedelal potřebu, a ani se pak agresivně nevzpouzel, by nemohl ani chodit, natož se ještě s nimi vzpouzet tak , že ho nemohli udržet. Lidi vzpamatujte se! Takže pro mně je to kravina, video mě nepotěšilo.

1813

Odpovědět

proč fake ? choval jsem se podobně po kloboukovém plese :D

200

Odpovědět

ti, co se tu ohání fejkama, by taky zasloužili biskupský chlebíček. ;)

200

Odpovědět

"On mu utrhl paroh!" :D jednoznačně 10*

191

Odpovědět

OMG sami mentalove myslite si ze nikdo nevi ze je to fake??staci to napsat jednou a je pro lidi co vi co je to sranda ne pro mentali co jsou tak retardovany ze se ani nezasmejou a staci t onapsat jednou

192

Odpovědět

Hmm, pár idi*tů tady zjevně nepochopilo, že je to jen scénka a slovo fake je fakt bezpředmětný.

193

Odpovědět

Podle mě nepříliš vtipnej fake....

188

Další