#39: Johnny by neměl odcházet do důchoduGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:226
Počet zobrazení:5 467

Johnny Depp před nějakou dobou prohlásil, že chce s herectvím seknout, což se Mariovi a Fafovi vůbec nelíbí. Dávají tedy dohromady žebříček 10 důvodů, proč by Johnny Depp neměl odcházet do důchodu.

Přepis titulků

Zdravíčko! Na internetu říkali, že Johnny Depp možná půjde do hereckého důchodu. Neeeee! Počkej, ne jako hned zítra. To je jedno. Nepláču kvůli sobě, ale kvůli Timu Burtonovi, který přijde na buben! To je jen na něm, co naděláš? Řekneme Johnnymu 10 důvodů, proč nemůže odejít do důchodu!

O čem to mluvíte? Já nikam nejdu. Ne ty, Johnny. Depp. Johnny Depp. Jo takhle, bratránku. Moment, on jde do důchodu? 10. Věk. Deppovi je 50 let. Průměrný věk, v němž se v USA chodí do důchodu, je 61 let a 62 let ve Francii, kde Johnny občas bydlí. Jít brzy do důchodu je jako odejít brzo ze školy!

Johnny Deppe! Jako jsi odešel ze střední! Nebuď na něj zlý. V životě se mu dařilo. Kašlete na střední, děcka! Může z vás být další Johnny Depp! Ne, to taky ne... 9. Peníze. Johnnymu je 50 let a za život vydělal asi 350 milionů dolarů. Když si to vydělíte, tak od narození v průměru vydělává 19 000 dolarů denně. To by bylo jak skončit s loterií, ve které se nepohrává.

Zešílels, Johnny? 8. Oscar. Jsi skvělý herec, Johnny, ale ještě nemáš Oscara. Musíš vytrvat a jednoho získat. Ale za Tonta ho určitě nedostaneš! A když mluvíme o Tontovi... 7. Tonto. Hodně lidí urazilo, že Johnny Depp hrál indiána Tonta ve filmu Osamělý jezdec.

Ale nebuď smutný, Johnny. Prý jsi částečně Čerokí, čestně tě adoptovala Komančka a dal jsi 25 000 dolarů Navahům. I tak je to trochu urážlivé. Ale při natáčení ho pošlapal kůň. Nechte Johnnyho na pokoji! 6. Fóbie. Johnny Depp trpí arachnofobií, phasmofobií a coulrofobií. Takže se bojí pavouků, duchů a klaunů! Johnny, nevěš herectví na hřebík!

Pokud pak budeš hledat práci, nemůžeš být deratizátorem, krotitelem duchů nebo pracovat v cirkusu! Takže už ti žádná práce nezbude. Možná tak prodavač propisek? 5. Skeet Ulrich. Johnny, Skeet čeká na tvůj odchod už 20 let! Neodcházej, on tě nahradit nemůže! Posledních pět let jenom daboval v Robot Chicken a hrál v Zákonu a pořádku! 4.

Nejvíc sexy muž na světě. Ještě neodcházej, Johnny. Byl jsi nejvíckrát zvolen nejvíc sexy mužem na světě časopisy People a Time. - S Georgem Clooneym. - Tomu je 52 let, mnohem víc než tobě. S Richardem Gerem. To je divňous a nikoho už nezajímá. A Bradem Pittem. Angelina Jolie adoptovala asi 40 dětí. Do týdne z Brada bude dědek. To vyhraješ, Johnny.

I když časopisy už nikdo nečte. 3. Keith Richards. Jack Sparrow byl inspirován kytaristou Rolling Stones, Keithem Richardsem. Co takhle se jím inspirovat ještě jednou, Johnny? On do důchodu nepůjde nikdy! Je to v podstatě mrtvola, kterou drží při životě víra a Jim Beam! Číslo 2... Když odejdeš, Johnny, skončí filmová série Piráti z Karibiku.

Ledaže by tě nahradil pan Gibbs. Pana Gibbse mám rád. A číslo 1... Postelová scéna z Noční můry v Elm Street? Johnny Depp nezestárl ani o den od chvíle, co ho v roce 1984 Freddy Krueger vcucl do postele. Pomoc! Johnny Deppe, to bylo úžasný!

Nemůžeš skončit, dokud nepřekonáš svůj vrcholný herecký výkon! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Si děláte srandu? Jen jsem si skočil pro rýžový kuličky a už je konec?

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keith Richardsem to zabili :)

90

Odpovědět

A mě se lidi smějou když říkám že klauni jsou strašidelní. Konečně už vím že nejsem sám.

201

Odpovědět

Rozhodně nejsi sám, je to celkem běžná fóbie...

131

Odpovědět

Strasidelny asi ne, ale rad je nemam a neznam ani cloveka (decka) komu by pripadali vtipni... :-)

91

Odpovědět

Blbost, ještě nikdy jsem neviděl děsivého klauna... http://hauntjaunts.net/blog/wp-content/uploads/2011/05/untitled.bmp

20

Odpovědět

V Americe je to spojené i se sériovým vrahem John Wayne Gacy, Jr. "Klaun zabiják"a dalším hřebíčkem do rakve klaunům udělalo To od Stephen Kinga. I já je nemám rád.

00

Odpovědět

chci aby udelal aspon 1 dalsi piraty.. a na 50 let vypada teda huste

262

Odpovědět

Odpovědět

jojo, klid, přeložím taky :D

100

Odpovědět

+NinjerZbytečné... :D

120

Odpovědět

+NinjerTak jo, odteďka zde bude každý týden jenom link na originál :D

210