#40: Johnny by měl odejít do důchoduGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:213
Počet zobrazení:4 721

V předchozím díle Mario a Fafa vymýšleli 10 důvodů, proč by Johnny Depp neměl odcházet do důchodu. Ale v rámci objektivity tu máme dnes 10 důvodů přesně opačných... Johnny Depp by možná přece jen měl do hereckého důchodu odejít.

Přepis titulků

Zdravíčko! Na internetu říkali, že Johnny Depp možná půjde do hereckého důchodu. Hurá! To od tebe není hezký. Lidi ho mají rádi. To já taky. Neraduju se za sebe, ale za Tima Burtona, protože ten teď přestane točit strašný filmy! - Mně se některý líbí. - Temné stíny mají na Rotten Tomatoes 38 %. Musíme dát Johnnymu 10 důvodů, proč odejít do důchodu!

O čem to mluvíte? Já nikam nejdu. Ne ty, Johnny. Depp. Johnny Depp. Jo takhle, bratránku. Moment, on jde do důchodu? 10. Věk. Panu Deppovi je 50 let. Takže když sníte o tom, že ho líbáte, je to jako snít o líbání se s dědou. S velmi atraktivním dědou.

9. Peníze. Johnnymu je 50 let a za život vydělal asi 350 milionů dolarů. Když si to vydělíte, tak od narození v průměru vydělává 19 000 dolarů denně. Já kdybych šel do důchodu, zbyde mi 19 dolarů! 8. Oscar. Jsi skvělý herec, Johnny. Oznámit, že končíš, by byl chytrý krok. Donutíš Hollywood, ať ti dá konečně Oscara. Nejspíš ti ho dají za Piráty z Karibiku 5: Omílané vlny stejných blbostí.

A když mluvíme o blbostech... 7. Tonto! Některé urazilo, že Johnny Depp hraje Tonta ve filmu Osamělý jezdec. Ale Johnny tvrdí, že je částečně indián. A hrál ve skupině "Tontovy obří ořechy". Nevím, co to znamená, ale určitě je to urážlivý. 6. Fóbie. Johnny Depp trpí coulrofobií, takže se bojí klaunů. Z klaunů?

Ale vždyť tráví tolik času malováním si obličeje a blázněním. Musí odejít! Jo, vzhledem k tomu, kolik hrál bláznivých postav s make-upem, bude muset jednou hrát klauna. Což by ho mohlo zabít. 5. Skeet Ulrich. Johnny, Skeet čeká na tvůj odchod už 20 let! Chudák Skeet potřebuje tvou práci! Posledních pět let jenom daboval v Robot Chicken a hrál v Zákonu a pořádku!

4. Nejvíc sexy muž na světě. Johnny Depp, Richard Gere, George Clooney a Brad Pitt byli nejvíckrát zvoleni nejvíc sexy mužem na světě časopisem People. - A všichni by měli odejít! - Co? Měli by vyklidit cestu Pattonu Oswaltovi, aby převzal cenu, pro kterou se narodil! 3. Keith Richards Jack Sparrow byl inspirován kytaristou Rolling Stones, Keithem Richardsem. A ten měl odejít do důchodu před 30 lety.

Vypadá jako by byl napůl stará cikánka a napůl Yoda. Číslo 2... Musíš odejít, Johhny, jinak Disney nepřestane točit Piráty z Karibiku. A jsem si poměrně jistý, že jsem připraven na jejich konec. Stačí ještě jeden. A číslo 1... Postelová scéna z Noční můry v Elm Street? Johnny Depp nezestárl ani o den od chvíle, co ho v roce 1984 Freddy Krueger - vcucl do postele.

- Co? Pomoc! Johnny, můžeš klidně odejít do důchodu. Tento herecký výkon nikdy nepřekonáš! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Si děláte srandu? Jen jsem si skočil pro bagel a už je konec?

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší film v kterém má nejlíp namalováný Make up je Dark shadows.

02

Odpovědět

a to je asi jediné plus, které se dá z filmu vytáhnout

10

Odpovědět

Déjà vu...

330

Odpovědět

docela by me zajimalo kdy natoci nove piraty..

100

Odpovědět

50 je náhodou super zlatej věk, nesmí odejít :) Pořád by mohl hrát nějakýho sympatickýho staříka i v jeho 70 letech :D Navíc makeup a kostýmy dělají divy..

242