Gordon Ramsay - Jak se chovat k dámě

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 174
Počet zobrazení:11 301

Gordon Ramsay je v kuchyni uznávaným profesionálem, jeho zkušenosti jsou však mnohem rozsáhlejší. V dnešním videu vám ukáže, jak připravit dívce nezapomenutelný večer.

Přepis titulků

Překlad: Skarab www.videacesky.cz Gordon Ramsey: Vaření naživo 80gumdrops představuje: Práce vpředu, sranda vzadu. Dám vám tipy na večer. Pokud se cítíte odvážně, dívejte se. Potřebujete pěknou, dobře oplácanou buchtu. Hledáme milou roštěnku, nejoblíbenější masíčko v zemi. Ohebné tělo, pevná a pružná prsíčka.

Zvedněte sukni, ony se vzruší a vypadají vlhké. Roztáhněte nohy. Dvě krásná stehna. Tři prsty. Použijte ruce jako takovou metlu. Strčte tam prsty, je to pěkně vlhké. Velmi výrazná vůně. A to znamená, že je připravená na pohyb nahoru a dolů. To není raketová fyzika, že? To je selský rozum. Nebojte se o spodek, bez obav. Tomu říkám tmavě hnědý Rolls Royce.

Je plný chutí, takže s ním pracujte opatrně. Udělejte si pohodlí. Otočte ji na druhou stranu a šup! Přímo do zadnice. A tady potřebujete malý kolík, jako když držíte tenisovou raketu nebo metličku. Následuje sebevědomý úchop, důrazný šťouch. Šťouch šťouch šťouch. Přímo do zadní štěrbiny. Dostaňte ho tam. A jenom nahoru a dolů, nahoru a dolů. Na poslech i pohmat je to trochu zvláštní a za minutku může být hotovo. Hlavní je, aby to příliš nezměklo.

Přestaňte a chvíli počkejte. A pak prásk, vyprskne to ven. Vyndejte to zespoda a zakapte bílou smetanovou omáčkou. Dělejte to jako dekoraci. Skoro jako malý kohoutek a pokropte to. Nesahejte si do obličeje a hlavně ne do očí. Smrdí to rybinou. Je to silné a trochu kyselé, ale taky smetanové a plné omastku. Voní to báječně. Voní to báječně.

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje.

30

Odpovědět

Hnus, takhle zprasit Gordona

196

Odpovědět

TwoR: Strčte tam dva, tři nebo čtyři prsty, musíte tam strkat ty na ruce, protože kdybyste tam strkali ty na noze, tak to nebude fungovat! :D

200

Odpovědět

Nutno uznat, že faktor překvapení tady funguje perfektně. Palec nahoru Skarabovi za překlad a za to, že v popisku nic nevyzradil :-)

201

Odpovědět

Tak to je sakra krutopřísný :D :D :D

191

Odpovědět

Nechtel bych slyset Babicu jak vysvetluje jak "obslouzit damu".

231

Odpovědět

Strčte tam dva prsty, když nemáte prsty....

240

Odpovědět

Takhle uz sem se dlouho nezasmal :D

181

Odpovědět

Jaroslav: Co máš proti Pohlreichovi a Ramsayimu? Že umí vařit a mají bohatý slovník, kterým umí vysvětlit, co to jídlo zrovna dělá a tomu nerozumíš a musí se ti to vysvětlit po Babicovsku? Nebo že furt nadávají? - to se moc nediv, jsou prostě nas**ní, jak to může někdo takhle zkazit.

BTW: Babica: "Použijte jazyk, když ho nemáte, tak zkuste nos. A když nemáte ani ten, tak tam nestrkejte nic!"

200

Odpovědět

Ten se taky sere do všeho, jak ten náš buran Pohlreichů.

1857

Odpovědět

Smrdí to rybinou...tak to me rozsekalo :D

201

Odpovědět

Ramsey je akorát hlupák co nadává

1831

Odpovědět

Spilnter: O tohle video prosilo hodně lidí už delší dobu.

191

Odpovědět

To uz zacinate prekladat i youtube poop videa?

1810

Odpovědět

Aha sorry :D ono stačí kliknout na youtube a je to :D

187

Odpovědět

Proč nejde vidět ve zdrojovém kódu odkaz na youtube? To je záměrně?

1810

Další