HoličstvíGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:5 228

Říkáte si, že na Gradeových videích už není po technické stránce co zhoršovat? Dnešní video vás nejspíš přesvědčí o opaku. Jedná se totiž o úplně první video na jeho kanále. Je možné, že jeho kariéru na YouTube odstartoval špatný sestřih?

Přepis titulků

HOLIČSTVÍ Bod číslo jedna: Sedím si v křesle, holič stříhá, všechno je jak má být... pak ale vytáhne tohle. Strojek na vlasy. Takhle to vypadá... ale takhle mi to připadá. Zasranej holič.

Musí to být tak ostrý? Chceš mi snad probodnout krk? Čím jsem si to zasloužil? Bod číslo dva: Pokec s holičem. Bod číslo tři: Po chvilce začne účes vypadat fakt dobře. Jenomže nakonec vypadám jak debil. Kde nastala chyba? Ve zlomku sekundy se mu to podařilo takhle posrat.

Obdivuju, že se mu něco takovýho vůbec povedlo. Bod číslo čtyři: Poté co mi zkurví vlasy, má tu drzost se mi podívat do očí, a říct: "Co vy na to, pane?" A já mu musím pokaždé říct že dobrý. Bod číslo pět: Nakonec mu ještě zaplatíte. Platím za to, že mi někdo zkurvil vlasy.

Proč to dělám? Měl bych říct: "Ne! Nic ti nedám. Nevidíš, cos způsobil?" Naval paruku. Pokaždé toho akorát litujete. Dojdete domů a zavoláte známým, abyste si postěžovali, jak vám holič posral vlasy, a ještě si za to nechal zaplatit. Bod číslo šest: Když přijdete do holičství...

jdete si sednout do čekárny... jenomže tam už čeká tak osm lidí. Ty vole! Do jednoho vás nesnáším. Včetně tebe, stařenko. Co vlastně děláš v holičství? A aby toho nebylo málo... je tam na celej den jen jeden holič. Bod číslo sedm: I všechny časopisy bývají zabraný, protože tam čeká tolik lidí.

Jste zmrdi na druhou. Bod číslo osm: Tohle jsem nikdy nepochopil. Když se jde stříhat někdo takovej, trvá to asi dvacet minut. To je normálka. Ale pak přijde tenhle šedivej parchant, kterej se taky stříhá dvacet minut.

Cože?! Zasranej starej plešoun! A zasranej holič! Proč to tak trvá, když pomalu žádný vlasy nemá? Kdybych měl tolik vlasů, jsem ostříhanej za pět minut. Proč ne on? Bod číslo devět: Holič stříhá, už pomalu končí a vypadá to dobře...

Vlastně nevypadá. Nezapomeňte, že už to stihl posrat. A nakonec se vás zeptá, jestli chcete něco udělat s obočím. Co si to dovoluješ? Co se mi tím snažíš říct? Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Včera jsem šel k holiči a instantně jsem si vzpoměl na tohle video ve chvíli kdy vzala do ruky strojek. Musel jsem se smát, ale snažil jsem se, aby to nebylo vidět.
Pak jsem jí řekl, že je to dobrý, dal jsem jí peníze a šel rovnou do kloboučnictví.

50

Odpovědět

Typ čupřina?

00

Odpovědět

náhodou je to super :D

60

Odpovědět

Náhodou, není to zas tak špatný, už jen proto, že jsem se v tom často poznal :D

80

Odpovědět

Mám strojek, holím se doma 1x týdně a pohoda.

61

Odpovědět

Inu, každej musel nějak začít :-D

270