Omluvný telefonát do práceGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:9 848

V dnešním videu se Grade bude rozčilovat nad vlastní neschopností. Stejně jako v předchozím videu se i tentokrát zaměří na práci. Konkrétně na to, jak psychicky náročný může být telefonát do práce, ve kterém se šéfovi musíte omluvit, že jste onemocněli.

Přepis titulků

Tohle mi někdo vysvětlete. Vždycky, když volám šéfovi, abych se mu omluvil, že jsem onemocněl a nemůžu do práce, tak mám z nějakýho důvodu strach. I když si to nevymýšlím a jsem opravdu nemocnej, mám alespoň malinko nahnáno. To je pěkná kravina. Proč mám strach říct šéfovi pravdu?

Tak jako tak se bojím úplně zbytečně. Přece nepřijde ke mně domů, aby mi strčil teploměr do zadku. A i kdyby přišel, tak je to fuk, protože jak říkám, jsem opravdu nemocnej. Nechápu, proč nezvládnu zavolat a říct: "Zdravím, šéfe. Dnes nepřijdu do práce, jsem marod. Měj se." A mít klid.

To nejde. Vždycky jsem z toho vystrašenej. Před tím než zavolám, musím se psychicky připravit, jako buddhističtí mnichové, co se bezdůvodně řežou holema. Tohle mi zní mnohem líp než ten posranej telefonát. Nevím, jestli to znáte taky, ale já jsem schopnej ležet v posteli a přemýšlet, co řeknu...

slovo od slova. Hele, šéfe... promiň, ale... Hele, šéfe... omlouvám se, ale dnes nepřijdu do práce... Kurva! Hele, šéfe. Omlouvám se, ale dnes nepřijdu... Do prdele!

Co to kurva dělám? Je mi příšerně. Měl bych odpočívat. Ale místo toho ležím v posteli se 40stupňovou teplotou. a procvičuju si scénář, protože jsem posranej z toho, že musím šéfovi říct, že marodím. A to si ani nevymýšlím.

Co to se mnou kurva je? "HLAS" Podle mě je problém v tom, že mu to musím říct po telefonu. Kdyby přišel ke mně domů a viděl, jak vypadám, tak by ani v nejmenším nepochyboval, že jsem nemocnej. Jenomže... já mu musím zavolat.

To znamená, že uslyší jenom můj hlas. A samozřejmě nechci, aby si myslel, že kecám. Chci, aby moc dobře věděl, že trpím jako zvíře. Takže co udělám? Změním hlas. Změním hlas, aby bylo poznat, že jsem nemocnej. Což znamená, že si akorát zacpu nos. "Oblouváb se šéfe, ale debůžu do práce.

Jseb debocdej." A abyste věděli, nechápu, proč to dělám, protože takhle zuboženě jsem v životě nezněl. Ale dělám to pokaždé, když jsem nemocnej a volám do práce. A stejně tak vy. Je úplně jedno, co jste zač. Každej žijící člověk alespoň jednou v životě použil podobnej hlas.

ZDOKONALOVÁNÍ HLASU Seru na to. Když už si musím pohrát s hlasem, můžu k tomu přidat i tohle... popotahování. Tohle přece nemocní lidi dělají. Popotahují.

Takže v sobě probudím Charlieho Sheena a natáhnu toho do sebe co nejvíc. A k popotahování přidám ještě tohle... Slyšeli jste to? Poslouchejte. Víte, co to je? Tímhle citoslovcem dávám najevo, že se cítím mizerně. Poslouchejte.

Cítím se mizerně... Chápete? KÝCHNUTÍ Blbý na tom je, že popotahování a... zvládnou úplně všichni. Dokonce i ti, co jsou zdraví. Vždyť to nic není. Jenomže... to, co chci při telefonování udělat, je kýchnout si.

Víte, co lidi, kteří jsou zdraví a chodí do práce nedělají? Nekýchají. Stačí, abych při telefonování jen jednou kýchnul. Pak si můžu být jistej tím, že mýmu šéfovi je naprosto jasný, že jsem nemocnej. Takže si musím kýchnout. Poslouchejte, plíce!

Teď na vás spolíhám jako nikdy předtím. Ukažte mi, co ve vás je. Kýchněte! No tak, plíce. Kýchněte! Vy zkurvený zrádci! Hned jak mi bude líp, napochoduju do trafiky a koupím si dva kartony cigaret.

Naserte si, plíce! Tohohle budete litovat, vy zasraný... Ano! Když se mi nakonec podaří kýchnout, je to ten nejlepší pocit ze všech. Je to lepší než povýšení. Když kýchnete, říkáte si: "Vídíš to, šéfe?

Říkal jsem ti, že jsem nemocnej. Nikdy jsem ti nekecal." ZÁVĚR A po kýchnutí se můžu uklidnit, protože je mi jasný, že šéf nepochybuje o tom, že nejsem schopen jít do práce. Tomu říkám povedenej telefonát.

A je hotovo. Konečně se můžu přestat stresovat a užít si zbytek dne.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To ste este nikdy neposlali SMSku?

Lepsi telefonat by bol:
Dobry sefe (sniiiif) som chory... dost chory..........dnes do tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu

04

Odpovědět

Yeah, the voice in my videos isn't my real voice. I'm not 60 years old. I put on the accent and voice a lil because I noticed it makes me speak slower and clearer, which is always a nice thing.

10

Odpovědět

Ten typek si zaslouzi subscribe - jdete na jeho kanal a dejte mu sub :DDD
https://www.youtube.com/watch?v=2W0WsdLobq8

35

Odpovědět

Hrozně se mi líbí zpracování těhelech videií, a takový ty maličkosti jako zde třeba zaměstnavatel vs. zaměstnanec:D zaměstnavatel při "telefonování" drží iPhone6 a zaměstnanec Nokii3310 :D:D:D

410

Odpovědět

ja nemam s tym problem,,,, len sa mi to potom odrazi na vyplate...

84

Odpovědět

Parádne, kiež by toto vychádzalo častejšie.

90

Odpovědět

Já mám výhodu, že mě v práci fakt hodně potřebují, takže když je mi náhodou blbě, nebá se na to chci prostě vysrat, tak prostě nepřijdu, nezavolám a nikomu nic neřeknu, protože to na věci vůbec nic nezmění ne? Stejně se nakonec nějak domáknou, že tam nejsem :D

110

Odpovědět

Jooo, to Ti sice věřím ale na tohle přesně si dávej pozor Věř mi, že naprosto každý je nahraditelný a určitě uděláš líp, když pošleš alespoň pitomou smsku. Taky jsem se to naučil až postupem času ale je to maličkost, která leckdy dělá neskutečný rozdíl.

60

Odpovědět

+Chrudimak_DanielPresne to isté o sebe tvrdil môj nadriadený. A dokonca mal pravdu, bol nenahraditeľný. Ale jedného dňa to v práci prepískol a vyhodili ho na hodinu. A teraz jeho prácu robím ja a dokonca za vyšší plat než mal on, pretože som vymyslel pár vychytávok ako danú pozíciu zvládať lepšie :)
Ponaučenie: Nikdy sa nespoliehajte na to, že ste pre Spoločnosť nenahraditeľný.

12

Odpovědět

#Justplebsthings Tohle video mě rozesmálo. Plebové co se bojí zavolat šéfovi do práce že jsou nemocní páč si myslí že je vyhodí... no asi to tak bude, protože jsou nahraditelní.

116

Odpovědět

Každej je nahraditelnej. Třeba já jsem před týdnem šlápl na morče svého vnuka Damiana až vyhřezla střívka. Potom co jsem ten hnus uklidil jsem ve zverimexu koupil podobné a Damian nic nepoznal. :-)

171

Odpovědět

Když nebudete marodit co týden tak si myslím že to šéf přežije.

190

Odpovědět

2.41 čí je to tam vložená fotka?

33

Odpovědět

Ja neviem ako vy ale ja radsej pisem smsky. Raz som volal bolo mi riadne zle a on na to dpc uz 3 nedojdu atd. Od vtedy som sa naucil jednu vec nikdy nevolaj posli sms.

290