Gravity Gun

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:4 462

Součástí Geek Weeku z minulého týdne bylo i toto video od CorridorDigital. Potěší hlavně fandy série Half-Life, především druhého dílu, a nabízí alternativní pohled na to, jak Alyx a Eli získali a stvořili ikonickou zbraň série.

Přepis titulků

Chvilku to potrvá. Tati? Slyšíš mě? Alyx, jsi v pořádku? Získala jsi Xen krystal? Jen tak tak. Co to děláš, Alyx? Otevírám kufřík.

To bez ochranného obleku nesmíš. Ten už ale nemám. Pokud se krystal dotkne té zbraně, vytvoří se trhlina. Časoprostorová trhlina tě roztrhá na kusy. Já vím. Jednou ti to štěstí dojde. Alespoň se ujisti, že funguje. Nefunguje to.

Chvíli počkej, než se zahřeje. Alyx. Alyx! Aly... Kreju tě, vypadni odsud. Haló... Haló lidi. Jsem tady. Dostaňte mě dolů.

Pospěšte si. Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Popravdě jediné co mě na tomhle zaujalo byl ten podchod/podzejd (cokoliv) v 2:40, hned jsem dostal deja vu a bum bylo to opravněné jelikož je to ten samej co byl v Batman: Dark Knight Rises :D nebo minimálně hodně podobnej

182

Odpovědět

Jestli se nepletu, tak byl i v "In Time".

180

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale mě to pčipadá strašně ubohý ten děj, o ničem, úplně. Hraje si tam s tím mezitím co jí rozstřílí kamaráda, týpek tam na ni 3s míří bez výstřelu aby měla čas vzít nějakej kotouč a mrsknout to po něm. U mě fraška, efekty pěkný, ale děj nemastnej neslanej.

2013

Odpovědět

Taky si myslim, že když už si dali tu práci, tak to mohlo mít alespoň nějakej příběh nebo cokoliv

211

Odpovědět

Titulky mam hodne opozdene oproti tomu, co rikaji.

2114

Odpovědět

Mám stejný problém. Flash Player aktualizovaný, stránka obnovena a stále tak 2sekundový posun.

210

Odpovědět

Proč zabili zrovna toho hezkýho? :D

1913

Odpovědět

aby jsi sem mohla napsat komentař

201

Odpovědět

Dejavu, nebo ste sem tohle video dali podruhý?

1823

Odpovědět

videacesky nikdy nepřidávají dvě stejná videa ... Mohou být max. podobná, hádám že autor titulků, či nějaký admin se tik tomu za chvíli řádně vyjádří :D

181

Odpovědět

+Doom351Až na to, že sem tohle video dali někdy včera/předvčírem, pak ho zrušili a dali ho sem teď znova (pokud se nepletu). Už to párkrát udělali i dřív.

182

Odpovědět

+Doom351Zřejmě špatně fungovalo nebo tak, pochybuji že tu bylo oficiálně, neboť jsem tu velmi často a nikdy dřív jsem ho tu neviděl.

190

Odpovědět

+Doom351Mě to nijak nevadí, jen je to takovej blbej pocit :D Du sem jeden den, skouknu nový video. Du sem druhej den, koukam na nový video a říkám si "Omg tohle sem už někde viděl. Co se to děje?"... a pak netušim, jestli sem nějak mimo, nebo jestli sem si to splet s jinym videem... prostě wtf. Tak jsem chtěl jen mít jistotu, jestli je tu podruhý, nebo jestli už sem se zbláznil :D

185

Odpovědět

+Doom351:D :D :D Chápu, já jsem tu to video neviděl a admini často opakují že sem videa víckrát nedávají ... :D Takovej Bullshit pro uživatele :D

180

Odpovědět

Někdo to dal do komentů k poslednímu Geek Week videu, odtud jsi to viděl.

180

Odpovědět

Alyx a Vance? Spiš Alyx Vance ne?

180

Odpovědět

Vypadlo mi to z názvu, díky.

180

Odpovědět

Half life 3 !!!

182