Seznamte se: Medik

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:796
Počet zobrazení:8 435

Hru Team Fortress 2 není třeba nijak zvlášť představovat. Před pár dny tvůrci zveřejnili další vtipné a našlapané video ze série Meet the... (Seznamte se s...), tentokrát s postavou Medika. Mimoto se hra ubrala cestou, která začíná být trendem. Přešla na Free2Play (ne, není to Play4Free, jak si někteří myslí po vzoru Battlefieldu), což znamená, že samotná hra je zadarmo, ale pokud chcete nějaké výhody, tak zaplatíte reálný peníz. Stáhnete si? (přes STEAM)

Přepis titulků

překlad: Ajvngou www.videačesky.cz Pohyb, Kyklope, pohyb! Honem, honem, už to bude! Co to...? Medik! SEZNAMTE SE: MEDIK Počkej, bude to ještě lepší. A když se ten pacient vzbudil, byl bez kostry.

A o doktorovi už nikdy neslyšel! Mimochodem... Takhle jsem přišel o svou lékařskou licenci. Archimede, kšá! Je to fuj. Blbý ptáci. Většina srdcí by toto napětí nevydržela. Jsem si ale jistý, že to tvoje...

Co to bylo? Zvuk pokroku, příteli. Skvělé. - Zab mě. - Později. Kde jsem to skončil? Aha. No tak, no tak. Vida, to vypadá dobře. Moc pěkné.

To mám být při vědomí? No, ani ne. Když už ale jsi, můžeš si přidržet žebro? Nemůžu... Nebuď taková měkota. Doroste ti zpátky. Nedoroste. Co bude teď?

Teď? Jde se dělat praktická medicína. Medik! Doktore! Jste si jistej, že to bude fungovat? Tak to vážně netuším! ÜBERNABITO Jsem neprůstřelnej! Vypadá to dobře.

Moc pěkné. Ano. Díky, doktore. Ty vole! Nevěřili byste, jak moc to bolí. Archimede? "Nejzábavnější online hra...." "Nejzábavnější online hra...." Je teď zdarma. "Nejzábavnější online hra...." Je teď zdarma. NAPOŘÁD. Svoboda!

Komentáře (78)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Michal: je to pani paulingova ta pomaha ty ohlasovatelce

180

Odpovědět

kdo nesnasi free2play na TFku at da like

1831

Odpovědět

trol ty sa schovaj mg co povie mozno ze neni naj lepsie al je jedno znaj mg aj bioware,blizzard,nexon su dobre znacky

180

Odpovědět

Michal: no postoj má jak G-MAN :D :D :D

180

Odpovědět

00:55 vlevo nahoře!!!!!! PODÍVEJTE! KDO TO JE?!? :OOOOO

180

Odpovědět

dávám jednu hvězdičku a zkazil jsem průměr videa z 9.33 na 9.31 :))

1828

Odpovědět

Plutak- podobně BF Heroes? Ty vole vždyť TFko2 je KRAPET jinde co se kvality týče! Hraju ho už od vydání (Rok 2007 jestli se nepletu) a stále je to zábava!

181

Odpovědět


Odpovědět

Hej, ale je to dost podobné s battlefieldem (ohledně toho Free2Play), jsou tam mikro-transakce, jsou, jsou zdarma, jsou. Jsou jen jinak nazvané !!!

188

Odpovědět

Dokonce i obleceni mu to zalatovalo

181

Odpovědět

Medik Über Alles! Moja oblúbená klasa. A jak tak pozerám ten update tak oprášim Orange Box... ;)

191

Odpovědět

Proč to museli dělat free to play? Já si to koupil v orange boxu teprve asi před 2 měsícema :-( Ale co, aspoň můžu kosit NOOBíky :-)

193

Odpovědět

Musím napsat novej příspěvěk kterej odpovídá zhruba 8 novejm hodinám herních zkušeností ve free světě. Takže.. Update (respektive počet novejch free hráčů) schodil vyhledávač serverů, což je snad poprvý co v TF2 něco nefunguje (první důkaz toho že udělat to free byl fakt super nápad).. Valve to již naštěstí opravil (důkaz toho že Valve sou borci).. Pořád mám jen tu blbou čepici (důkaz mý nespokojenosti) a vůbec poprvý se mi v TF2 stává, že když hraju za medica, musim si evlice ostražitě vybírat koho healovat protože v 80% to ten heavy rhaje poprvý vživotě. A je fakt hnusnej zážitek když víte že mít na jeho místě člověka co to hraje myší a ne touchpadem tak ste jasný vítěz. Dřív tam bylo takovejhle lam 5.. A všechny se postupem času znormalizovaly. Teď jich je tam milion a já se bojím, že se to nezklidní.

194

Odpovědět

Uprimne me valve zklamalo ze to udelali F2P

1917

Odpovědět

trol: a co treba bioware?

188

Další