Half-Life: Beyond Black Mesa

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:485
Počet zobrazení:6 071

Projekt Beyond Black Mesa je fanouškovským projektem, který navazuje na události legendární akční hry Half-Life 2. V něm uvidíte příběh Adriana Shepharda a malé skupinky Odboje s cílem poslat zprávu do City 17 o nadcházející invazi rasy Combine. Projekt vznikal několik let s naprosto minimálním rozpočtem nebo většími hereckými zkušenostmi, o to větší bylo nadšení fanoušků po dokončení. Ostatně posuďte sami. Pokud se vám video líbí, podívejte se i na velice podobný projekt Útěk ze City 17.

Přepis titulků

Uběhlo pět let od událostí v Black Mesa. Všechno se změnilo... když začali přebírat kontrolu. Svět, který jste znali... je pryč. A není cesty zpět. Tohle je Adrian Shepard. Buď bojujeme...

nebo umíráme. OCELÁRNA RAVENHOLM Subjekt: Shephard Status: Vyhodnocení obnoveno Po Black Mesa Přeživší jsou roztroušeni po celé oblasti. A spousta úkrytů Odboje byla napadena. Musíme varovat jednotky Odboje v City 17. Ale musíme do vyvýšené oblasti, abychom odeslali zprávu.

Když seženeme další zbraně a vybavení, budou naše šance na přežití daleko větší. Skenery zachytily nedaleký úkryt, ale nemáme tušení, v jakém je stavu. A je to ještě horší. Tam venku nejsme jen my a nepřátelští vojáci. Tyhle bunkry většinou dlouho nevydrží. Kdokoliv tu byl před námi...

no... ...nezvládli to... Alespoň zásoby jsou nedotčeny. Tyhle bunkry mají vždy více než jeden východ. V naší branži nezbytnost. V této chvíli máme jediný plán. Myslet rychle... a běžet ještě rychleji. Nikdo neví, odkud se tihle šmejdi vzali, nikdo ani neví, kdo jsou.

Víme jen, že jejich plány nezahrnují nás. Pro ně jsme jen rasa, která ničí sama sebe. Ale... Někdo kdysi řekl... "Správný muž na špatném místě... ...může změnit mnohé." Pokud tohle slyšíte, naše zpráva se odeslala úspěšně.

Můj příběh končí tady. Aby svět mohl mít naději. Svět po Black Mesa. Přeložil: Karasman www.videacesky.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělý film. Prostředí jako v HL2, zbraně, masky... už si to pouštím asi po 4., a pořád se mi to líbí. A ti headcrabové - zase taková chyba to není - přece jenom - nejsou všude, a když zombímu toho hc ustřelíš, tak je to klasik zombie :-)))

182

Odpovědět

To teda ne, v sérii Half-Life dělají zombie právě ti headcraby. Takže když mu ho ustřelíš jsou mrtví oba.

180

Odpovědět

Jakmile tam byli zombie bez headcrabů, tak to šlo do p****e, jako fanoušek HL, bych jim za tuhle chybu dal facku.. to je jako kdyby natáčeli dokument o Stevem Jobsovi a měl tam nakouslej kokos..

195

Odpovědět

Taky si myslím

180

Odpovědět

velice efektivní video, o nejakem pokracovani nebo doplneni pribehu HL nemuze byt ani rec (coz je docela skoda),ale provedení bylo vyborne, hlavne souboj s pacidlem :)

180

Odpovědět

Je to o ničem. Navíc tam je zbytečně moc drsných scén. Tenhle přístup nesnášim: "Dáme tam co nejvíc krve, ať nikdo nepozná, že to je sr.ka." Ještě hoří to je, protože tento filmeček trvá 11 minut, a tvůrci ho ničím nenaplnili, jenom samé střílení, které připomíná spíš Kobru11. Očividně neměl trvat ani 1 minutu.

181

Odpovědět

cenegaczech: Ty si dobrej nerd ty vole :D

183

Odpovědět

s HL to ma spolecny leda tak stridera.

nechapu combine s katanou.

zombici z L4D

moderni techniku (HL2 se odehrava v roce 2020 ale v roce 2000 zacalo oblehani zeme, takze bych vynechal prostorovej pocitac na ruce).

vetu "spravny muz na spatnem miste muze zmenit mnohe" protoze tohle slysel jenom G.freeman, kterej ma poruchu řeči.

napis APECTURE SCIENCE, tohle je prece tajna "laborator" na portalovy zarizeni, takze pochybuju ze by se prodavaly jejich vyrobky do city 17 :D:D:D .

a neprustrelny drevo.

ja bych to video spis pojmenovaj Left 4 Dead 3
FaKe

ps: a nejchytrejsi komentar tady mel - love hl2
a taky davam 1/10

206

Odpovědět

tohle video je tak blby protoze ho delali nejaky trapny idioti ktery o HL vubec nic nevi a delali to jenom za prachy.
naopak utek ze city 17 je dobry protoze ho delali lidi z valve nebo aspon podporovali.

de videt ze v dnesni dobe fanouskum v HL de jenom o dobry efekty a sexy baby nad kteryma si muzou vyhonit!!! :D

tohle video je totalni propadak, davam 1/10 protoze tim poskvrnili dobrou povest Half-Life

190

Odpovědět

Podle mně velmi povedené video a za předpokladu, že ten nulový rozpočet je pravdivý, je to ještě lepší.

181

Odpovědět

Hodne dobry pocin i pro me, ktery HL 2 moc nemusi... nechapu ze na csfd to ma min nez Escape From City 17 ...

181

Odpovědět

Dobré video i s relativně dobrým dějem ale s Half-life to má společného pramálo...kdyby tam nebylo logo ,,Lambda" a ,,Aperature sience" tak bych si snad ani nemyslel že jde o co si z Half-life.

180

Odpovědět

Tak to je pecka pouštím si to pořád do kola a nikdy mě to neomrzí .

181

Odpovědět

Luxusní efekty, i příběh.. .všechno. Na to se určitě ještě jednou podívám

181

Odpovědět

video je luxusní,ale ten příběh je trošku mimo.

181

Odpovědět

Těším se jak se vyvyne tento projekt http://www.youtube.com/watch?v=Bm5sEaC5tBA.

180

Odpovědět

Souhlasím s ostatníma, jako že to točili fanoušci dobré, ale s HL to nemá nic společné.
R.O.F.L. má pravdu tohle nemůže navazovat na děj z HL2. HL2 začíná 20 let po rezonanční kaskádě v Black Messa. Uryvek z G-manova proslovu tam nemá co dělat ....

180

Další