Útěk ze City 17

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:393
Počet zobrazení:4 760

Výborné fanouškovské video od společnosti Purchase Brothers, která se jinak zabývá hlavně reklamami. Jedná se o první díl příběhu zasazeného do světa počítavé hry Half-Life 2. Dějově pokračuje tam, kde HL2 skončilo a my sledujeme členy Odboje, kteří se snaží dostat ze City 17, kde už není bezpečno. Za zmínku stojí hlavně bezchybné technické zpracování (vizuální efekty, masky, rekvizity...) Pokud se vám video zalíbí, po titulcích si počkejte na pár záběrů z druhé části, na které autoři pracují a snad se jí brzy dočkáme.

Přepis titulků

Překlad: scr00chywww.videacesky.cz Už brzy bude citadela pohlcenadestruktivní silou. Dopady na městonedokážu přesně odhadnout, ale je jisté, že oblast kolem citadely ve vzdálenosti mnoha milbude kompletně zničena. Pokud jste stále v City 17,měli byste jej urychleně opustit. Jakýmkoliv způsobem. Opakuji.

Okamžitě evakuujte City 17. Jestli už není pozdě.Nedokážu posoudit... ÚTĚK ZE CITY 17: ČÁST PRVNÍ Obnovili jsme dopravní infrastrukturu, abychom usnadnili evakuaci. Měli jsme jít s Emmetema najít auto. Já vím. - Dokážeme se z města bezpečně dostat?- Nemám tušení. Slyší mě někdo z Odboje?

Jsme na jižním konci nádraží.Všude je Combine. Odjíždí nějaké další vlaky? Myslím, že už máte smůlu.Přepni na kanál 227. - Jsi tam?- Jo, jsem. Poslední vlak odjel před 20 minutami. Nevím, jestli je to pravda,ale někteří z Odboje se prý vydalik raketové základně White Forest. Tam směřujeme my.

Dostaneme se z města kanálama. Zkuste jiný nádraží.Lepší radu nemám. Jiný nádraží?Jsme tu úplně odříznutý. My tu taky máme plno zombies. Zkuste nás dohnat. Díky za špatný zprávy. Já ti říkal, že sem nemáme chodit.To bude naše smrt! Drž hubu, nikdo neumírá.

Z města se dostaneme,i kdybysme měli jít pěšky. Nesnáším chození! - Došly mi náboje.- Běž! Doženeme ty lidi v kanálech. Pokud citadela dřív nevybuchne. - Běž, běž!- Pospěš! - Kde má zbraň?- Nevidím ji. Pojď! Vrtulník!

Utíkej! Jsi v pohodě? Rychle! Okamžitě evakuujte City 17.Jestli už není pozdě... Nedostaneme se odsud živí.Usmaží nás to.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přeložíte i druhou část ??

190

Odpovědět

Vídím, že uspěli :-) .

180

Odpovědět

Už je venku další část!

181

Odpovědět

Jo a všichni příznivci Orange boxu, GMODU nebo aspoň Half lifu se podívejte na tohle: http://www.youtube.com/watch?v=t2eUUHkpvQA
Je
to upe best podivejte se na vsech 9 dilu

181

Odpovědět

nosferatu: Gordon a Alyx nejsou masoví vrazi, oni právě oddálili ten výbuch a citadelu odbouchli combine, takže místo masovejch vrahů sou masoví zachránci. Zahraj si zase HL2 EP1 jo? Když už ne pro pochopení tak aspoň pro zábavu :-) Ale s těma brýlema máš pravdu, taky by mě zajímalo proč Gordon nikdy nedostane headshot :-)

Jinak SUPER video, poprava rebelů sice nerealistická, ale ztvárnění City 17 a hlavně citadely úžasný CHCU DALŠÍ DÍL

180

Odpovědět

ne, beyond black mesa je 3x horsi nez tohle

180

Odpovědět

:D oba su dobre co , a hl najlepsa hra :D

180

Odpovědět

mas pravdu beyond black mesa je ve srovnani s timhle uplna kravina

190

Odpovědět

Oproti Beyond Black Mesa o několik úrovní výš.

190

Odpovědět

tohle video navazuje presne na děj v half life 2 ep. 1, jak museli rebelové utikat pred explozi citadeli, kdyz gordon freeman s alyx stabilizovali jadro citadeli, aby meli dost času na utek.

kdyz se to tak vezme tak gordon freeman s alyx zabili desitky lidi, kdyz odbouchli citadelu tak určite neztihli vsichni lidi utect.takze gordon freeman je masovej vrah.

PS:všimly jste si nekdo ze by se gordnovy nekdy rozbili bryle???

195

Odpovědět

hodně hustý video... chtělo by to part 2

180

Odpovědět

omg akože ty zombies boli dosť trápny :D

181

Odpovědět

Ty vole, víte vůbec co melete ? Halflife a Tohle je to nejlepší co mohlo pc scénu potkat..tak se vzpamatujte

180

Odpovědět

nuda...

184

Odpovědět

Zahrajte si HL 2 Episode 1 a 2 a na filmy čakať nemusíte... ;-)

180

Další