Baelinova cestaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:9 976
Dnešní Epic NPC Man je výjimečný. Má totiž půl hodiny a je výsledkem kickstarterové kampaně kanálu Viva La Dirt League. Podíváme se na jeden den v životě rybáře Baelina. A nepůjde o vůbec obyčejný den. Video také můžete brát jako půlhodinovou reklamu na krásy Nového Zélandu, kde se natáčelo.

Přepis titulků

Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? BAELINOVA CESTA - Díky za pomoc, rybáři. - Pitomé postavy k ničemu. VÍTEJTE V HONEYWOODU - Bré ránko! - Pomoc! Okrádají mě! Je hrozně ponižující s tebou být. - Tak ponižující, jo?

- Jo! - A co mám dělat jinak? - Zvedni se! Pojď, dobrodruhu, vstup do mého portálu. Vlezl jsi do portálu dračího ohně, hlupáku! Maják na jihu potřebuje nového strážce. Mou rodinu unesli vlci… Dědečkovo kladivo. Spadlo mi do studny u Honeywoodu. Hej, Baeline, ty fešáku jeden! Co jsem to říkal?

Jo! Dostanete dva za cenu jednoho! Díky, dobrodruhu, že jsi mi vrátil ovce. Hezký den! - Bré ránko! - Ahoj, Baeline. - Dnes by mohly brát, viďte? - Jasně, dnes by mohly brát. - To byla šílená událost. - Sledovat zkázu celého města. - To vývojáři vymysleli parádně. - To jo. - Jak to asi ovlivní hru? - Těším se na nové úkoly. Zpomalte, dobrodruzi. Zpomalte, dobrodruzi.

Zpomalte. Hej! - Bré ránko! - Pomůžeš mi? - Dnes by mohly brát, viďte? - Ano. Pomůžeš mi, nebo… Ne. Prostě mě tu necháš? Ten prut by se mi dost hodil. A je fuč.

Hej, ty! - Bré ránko! - Jo, ty. Pojď sem! Stůj! Naverbovat! Naverboval jsem tě a teď musíš bojovat po mém boku! Do prdele. - Tamhle je. - Je vyřízenej. - Naverboval si pomoc! - Dnes by mohly brát, viďte? To je fuk.

Oba jsou vyřízení. - Bré ránko? - Vezmi si zbraň nebo něco. Super, fakt dobrá práce, neudělal jsi vůbec nic. Pojď, tábor banditů je tudy. Bré ránko! No tak pojď, je to tudy. No tak pojď, říkám! Tudy. Říkal jsem, že je to tudy.

No tak! No tak, ty parchante pitomej. Pomoc! Prosím, pomoc! Prosím, pomoc! Pomoc! Prosím, pomoz mi, dobrodruhu. Však jsem ti pomohl. Zabil jsem bandity a vrátil se. Tak chvilku počkej. Prosím, pomoz mi, dobrodruhu. - Pusť mě! - No dobře, tak jo! Páni. Boha jeho.

- Díky, odvážný dobrodruhu. - No jo. - Jsem Willow. - Dál. - Banditi zabili mé rodiče… - Dál. - Teta a strýc… - Dál. - Pomůžeš mi? - Ano, super, přijmout. Pojďme. No tak pojď, ať jsi, kdo jsi. No tak pojďte! No tak pojďte!

Kam že to jdeme? Musíme za tetou a strýcem do Delethinu. - Určitě mají strach. - No jo. Dál. Je tu cedule pro rychlé cestování, tak ji použijeme. Ahoj. Bré ránko! Já jsem Willow a ty? - Dnes by mohly brát, viďte?

- To je legrační jméno. Trochu se ho bojím. Bré ránko! Tak jo, pojďme na to. Fofrem tě dostanu do Delethinu, dostanu zkušenosti a hotovo. Proč to nefunguje? Cože? Prý nemůžu použít rychlé cestování. Proč? Počkat. Nemůžu rychle cestovat kvůli tomuhle úkolu.

To jako fakt? Tak jo. Fajn, můžeme jít cestou severně od řeky kolem Wraithu a kolem cechu hraničářů. Odtamtud je to kousek. Do prdele práce. Tak jo, tak pojďte. Nikoho podobného jsem ještě nepotkala. Dnes by mohly brát, viďte? Moc dobrodruhů jsem nepotkala, ale ti, které znám, jsou hodní, laskaví a ochotní pomoci.

Bré ránko! Jako by tu vůbec nechtěl být. - Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? - Panebože! - Proč jsme zastavili? - Dnes by mohly brát? Fakt? Co že by dneska mohly? - Dnes by mohly brát, viďte? - Ano, přesně tak. To je teď už naprosto jasné.

Dnes by mohly brát. Svítí sluníčko, dneska by braly jedna báseň. Je mi to jasné! Hotovo! Nemusíš to pořád opakovat! - Dnes by mohly brát, viďte? - Řekni něco jiného. Cokoliv! Bré ránko! Jestli ještě jednou řekneš ránko, anebo co by dneska mohly… - Přísahám bohu! - Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? To je naprosto šílené. Pardon, zkusil jsem to, opravdu, ale skončí to takhle.

Řekni to ještě jednou. Schválně. Řekni to ještě jednou. Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? A je to tu. Tak jdeme na to. Dobrodruhu! Cesta do Delethinu je zablokovaná. Cože? Do prdele už! Odpusť, dobrodruhu, - Wraith obsadili skřeti.

Dál nesmíte. - Ale my do Wraithu nejdeme. Okolní oblasti jsou plné skřetů. Nikdo tam nesmí. Pusťte nás tam. Ustup! Do píči už, kurvadrát! Tyhle nové úkoly jsou totálně napíču. Kurva! No tak pojďte. - Wraith obsadili…

- Dál. Úkol zasraný! Vlastně… Jo, v pohodě. Zmizíme jim z dohledu a pak půjdeme vlastní cestou. No tak pojďte! Co to děláš, pojď! - Mimo cesty se bojím. - Neblbni, pojď. - No tak pojď!

- Mimo cesty se bojím. Úkol zasraný! Tak poslouchej. Okamžitě za mnou půjdeš, nebo přísahám bohu, že tenhle úkol ukončím. Mimo cesty se bojím. Nepokoušej mě. Tohle je jen vedlejší úkol. Jeho splnění není povinné. Mimo cesty se bojím. - Okamžitě se mnou pojď!

- Mimo cesty se bojím! No dobře. Co to má bejt? Dnes by mohly brát, viďte? Tak jo, fajn, tohle… Tohle bude sranda. Dnes by mohly brát, viďte? Co? Co to jako je? Co?

Kdo? Co? Co se to děje? Dobře, fajn, nic se neděje. Vím, kdy jsem poražen. Nechám vás na pokoji. V pohodě. Překvapivý útok lukem! Jo! Ne! Vrátí se sem! Dobrodruhu!

Rybáři! Musíme pryč. Pokud teď odejdeme, nechytí nás. Bré ránko! Počkej, kam to jdeš? Ty mě tu necháš? Prosím, potřebuju se dostat za tetou a strýcem do Delethinu. Prosím! Pomůžeš mi? Bré ránko!

Dnes by mohly brát, viďte? Delethin je tudy! Dnes by mohly brát, viďte? Mám se vrátit? A kam? Do tábora banditů? - Dnes by mohly brát. - Jen si jdi dál, rybáři. - Nepotřebuju tě. - Bré ránko! Jé, tohle je super! Co to děláš? Kde je schovaná?

- To ti nikdy neřeknu. - Dle našeho špióna cestuje s dobrodruhem. Najdeme ji a pak ji pomalu sežereme. To se vám nepodaří! Nic by se mi nestalo. Ale ne. - Bré ránko. - To byli rytíři Wraithu! Co tady dělali? - Dnes by mohly brát, viďte? - Jo, měli bychom jít. Jednu jsem dostal!

Vyloženě královská hostina! Na ně! Nech ho na pokoji! Bré ránko. Jsem v pořádku, můžeš mě položit. Motá se mi trošku hlava. Můžeme se na chvíli posadit? Bré ránko! - Dnes by mohly brát.

- Díky. Kdo vlastně jsi? Dnes by mohly brát? Každý den chodíš stejnou cestou. Chodíš někdy i jinam? Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? - Nemůžeš? - Bré ránko. Ten pocit znám. Ve Wraithu jsem snila o tom, že z města odejdu. Ale něco mě tam drželo.

Na jednom místě. - Jako tebe na cestě. - Dnes by mohly brát, viďte? Ale když jsem teď pryč, chci se tam zase vrátit. Kdyby to ještě šlo. - Viděls, jak jsem zmlátila toho skřeta? - Dnes by mohly brát, viďte? - Přesně tak to bylo. Tak si to pamatuju. - Bré ránko! Ano, vážně! Možná jsi trošku pomohl, no. Ale myslím, že jsme dobrý tým. Tak jo, kdo vlastně jsi?

- Nemůžeš být obyčejný rybář. - Bré ránko? Rybáři takhle bojovat neumí. Nedává to smysl. Dnes by mohly brát, viďte? Můžu si tipnout, kdo jsi? Bré ránko! Jsi čaroděj Baradun, který předstírá, že je rybář? Jsi začarovaný princ, který musí kouzlo zlomit polibkem z lásky? Bré ránko!

Jsi ve skutečnosti skřet, který předstírá, že je člověk? Vypadá to, že tvoje cesta pokračuje tudy. - Dál už tě o pomoc žádat nebudu. - Bré ránko! Díky, že jsi mě dovedl až sem. Zbytek cesty už zvládnu. Dnes by mohly brát, viďte? Objímáš se rád? Obejmeme se? Princezno Avnio?

Princezno Avnio, jste to vy! - Báli jsme se nejhoršího. - Jsem to já. Vaši rodiče měli hrozný strach. Vojáci vás hledají po celé zemi. Musíte se k nim vrátit. Promiň, že jsem lhala. Ti dva mrtví nebyli mí rodiče. Utekla jsem z Wraithu při útoku skřetů a ti dva mi pomáhali.

Byli to dobří lidé. Nezasloužili si to, co se jim stalo. Dnes by mohly brát, viďte? Mí královští rodiče se během toho chaosu ve Wraithu skrývají v Delethinu. Pojďte, princezno. Musíte se k nim vrátit. Sbohem, rybáři. Jsou rodiče v pořádku? Ano.

A moc rádi vás zase uvidí. Au! Proč jsi zastavil? Strážný, proč jsi zastavil? Strážný? Odpusťte, princezno, ale nebyl jsem k vám úplně upřímný. A nyní, princezno, zemřete. Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Takže, princezno, zavolala jste si na pomoc dobrodruha.

Jak asi bude chutnat jeho srdce? Dobrodruhu! Pomoc! Bré ránko! Bré ránko! Páni. Bré ránko!

Willow? Willow! Ty žiješ! Co se ti stalo? Zaútočili na nás skřeti, ale ochránil mě jeden dobrodruh. Dobrodruhu, tohle jsou mí rodiče, král a královna Wraithu. Bývalého Wraithu. Díky za ochranu naší dcery.

Bré ránko! Objímáš se rád? Obejmeme se? Bré ránko! VÍTEJTE V HONEYWOODU To snad není pravda! Už zase mě okrádáš? - Bože, to si děláš legraci? - A co mám dělat? Buď chlap! Co ty na to? Buď chlap! - Má nůž!

- Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Díky! Díky moc! - Proč se na něj tak koukáš? - Já ti nevím. Možná jsem zapomněla, jak vypadá pořádnej chlap! Paráda! A teď chceš ho místo mě? - Fakt? - Možná jo! Mou rodinu unesli vlci z lesa. Maják na jihu potřebuje nového strážce.

- Naštěstí nás nikdo nevyrušil. - Pojďme se vzít! Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Víš ty co, Baeline? Jo. Je to tak. Bré ránko! Dnes by mohly brát. BAELINOVA CESTA Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super filmek. Ale přiznám se, že jsem na konci čekal něco jako nápis maintance a reset jeho postavy a jeho cesty, nebo něco v tom smyslu. Jinak parádní práce kamery a samozřejmě parádní lokace. Díky za překlad.

10

Odpovědět

Skvělé! Po scéně se skřetím mágem jsem stihl říct Wow dřív než princezna. :-)

20

Odpovědět

19:18 - 20:10
Ak to bolo vsetko iba jeden zaber, tak klobuk dole. Viac ako 50 sekund o.O

120

Odpovědět

Naprostá pravda, klobouk dolů! A ke všemu se zcela obešli bez mlácení kamerou sem a tam aby to vypadalo akčně! To je hroznej nešvar dnešní americké kinematografie...

110

Odpovědět

"Video také můžete brát jako půlhodinovou reklamu na krásy Nového Zélandu, kde se natáčelo." Aha, říkal jsem si kde to asi je...

70

Odpovědět

Parádna výprava, atmosféra, hudba... Ale z príbehu mohli vyťažiť oveľa viac. Buď ísť do toho EPICkejšie a vymyslieť zaujímavú a nepredvídateľnú zápletku, alebo staviť na svoje kvality a spraviť to vtipné ako je väčšina VLDL tvorby. Toto nie je ani jedno ani druhé.

48

Odpovědět

Nic v zlom ale bolo to hezke po 7min. Radsej sa to mohlo volat 1 den dobrodruha... ;) Ked sa odputam od deja NPC postavicky tak super.

P.S.: Na zaciatku som aj koli hudbe ocakaval ze uvidim hobitin a ono nic :'(

110

Odpovědět

Kvalitný strih aj kamera, neviem kto im to robí ale super. Ben Van Lier je pomerne solídny herec

191

Odpovědět

Drsnější než Zaklínač

123

Odpovědět

Jak dlouho se asi učil text? =oD

151

Odpovědět

Tipoval bych to zhruba na stejně dlouho jako Vin Diesel, když se učil text na Groota! :DDD

91

Odpovědět

Ten konec mi připomněl Červeného trpaslíka a Eso Rimmera, konkrétně "To je frajer!".

171

Odpovědět

Ten hráč se vyjadřoval jak AVGN.

81

Odpovědět

Hezky! Říkala jsem si, kdy se na to objeví překlad, a čekala jsem, že to bude i tady, ale že to bude tak rychle jsem fakt nečekala. Cením a dobrá práce. :)

341

Odpovědět

děkuji za překlad :)

260

Odpovědět

Nádherný, skvělý film. Ta parta a její tvorba se mi hrozně moc líbí. A díky za super překlady.

431