Modern Warfare - Najdi Makarova

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:626
Počet zobrazení:8 369

Než začnete jásat, že jde o video k novému CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3, hned to uvedu na pravou míru. NENÍ to trailer na další díl herního hitu, ale jde "pouze" o fanouškovský trailer, na kterém pracovalo kolem 100 lidí. I tak jde ale o tak kvalitní práci, že někteří lidé si to prostě nedají vymluvit a je kolem toho velmi živá diskuze všude možně na internetu. Na webu www.findmakarov.com se můžete podívat i na krátkou reportáž o vzniku. P.S. U nás na webu najdete i dvojdílný krátký fanouškovský projekt s názvem Modern Warfare: Frozen Crossing - 1/2, 2/2

Přepis titulků

Víš, co se říká o pomstě. Počítej s tím, že budou potřeba dva hroby. Nejsme tak rozdílní, MacTavishi. Udělal jsem to, co bylo třeba. Co je to sakra za jméno "Soap"? Zítra už nedostatek dobrovolníků nebude. Ani nedostatek vlastenců. Jak vždycky říkám...

Dějiny píšou vítězové. Jsi dobrý bojovník. Ale nikdy jsi nemohl udělat ten krok navíc k provedení toho, co bylo absolutně nezbytný. Vím, že rozumíš. Zkontroluj si výzbroj. Nemáme moc času. Američané jsou už tady. Letíme přímo do palby.

Neplatí mi dost na to, abych nechal svoje letadlo spadnout. Rozhodně ne v Moskvě. Nikolo, zavři hubu a otevři dveře. Mise je jasná. Najdi Makarova a je konec války. Tak jo, jdeme psát dějiny. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikolo?, je to Nikolaj pro ty, co nikdy nehráli MW

230

Odpovědět

Ahoj,

nevíte proč mi u videii píše missing plug-in? Děkuji

192

Odpovědět

musíš ho někam zastrčit ;)

190

Odpovědět

Nikola :D:D dobrý tak to mě rozesmálo :D

180

Odpovědět

Se neposerte hned kvuli Nikolaiovi, kdyz tomu rozumite tak na co preklad :-D

181

Odpovědět

Jo Crash má pravdu a mám tam teda být Nikolai že ? :D

180

Odpovědět

Crash: Pokud umíš tak dobře anglicky...tak nechapu proč lezeš na stránku kde překládají videa do tak těžkého jazyka(český jazyk). Spíš to vypadá že jsi v reálným životě nula a tady si jen léčíš mindráky...a přitom jediný co umíš tak maximálně Anglicky a znáš Historii CoD... WoooW ...sedám si přerd tebou na zadek... nikdo na světě není lepší než ty!!!!

181

Odpovědět

Kurnik vy mi děláte radost lidi :) Kdo to překládá moc moc děkuji :)

180

Odpovědět

Skvělý video. :) A buďte rádi, že někdo upozorní na nepřesnost překladu. Zlepší to zážitek z videa a autor původního překladu to snad překousne. :)

180

Odpovědět

fakt suprové video ale beztak bych si přál aby byla modern warfare 3

180

Odpovědět

je to nikolai a ne nikolo

180

Odpovědět

Ono by nebylo od věci si před překladem něco o tom zjistit, či nechat překlad někomu kdo tématiku alespoň trochu zná. Navíc, ta věta se Soupem je lehce googlovatelná a přes ní se dá dojít i k úsudku, jak to doopravdy je i bez znalosti tématiky.
Je sice možný že sem byl mírně vytočenej z práce, ale takovéto překlady bych tu nečekal.
A vzhledem k tomu že za opravy se místo poděkování bičuje i lidma kteří s překladem nemají nic společného (takzvané ovečky co jen hodí kamenem protože ostatní to také udělali), je tohle můj poslední příspěvek.

182

Odpovědět

Crash: Hele připadá mi to, jako by jsi za tyhle stránky platil nebo co....pokud ti to vadí, jdi jinam. Je to jednoduché.

180

Odpovědět

Vostok: Nevím, jak přesně to jméno bylo v tý hře, ale Nikola je i mužské jméno (např. Nikola Tesla). Z videa nejde moc poznat, jestli říká Nikola nebo Nikolaj.

181

Odpovědět

Aha, koukám, že se strhla debata a je to opraveno. Takže s těma vítězama je jaká? Rozhodně to, co je tam teď je správně.

180

Odpovědět

2Crash: S tím Soapem jsem to neslyšel, takže jsem měl původně něco jinýho. Tu historii jsem měl původne (a už to tak zase je): "Dějiny píšou vítězové", takže musel zapracovat někdo z korekce. A s tou výzbrojí máš taky pravdu.

180

Další