Rocková kapela s více než 1000 členyGreat Big Story

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 42
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:8 430

Fabio Zaffagnini založil rockovou kapelu pro každého. Mohou se přidat lidé odkudkoli ze světa, a tak už kapela nasbírala tisíce členů, kteří se schází, aby proměnili fotbalový stadion v pódium.

Přepis titulků

Zvuk vytvořený tolika hudebníky je tak silný, že z něj máte husí kůži. Dá vám facku, praští vás do břicha, je to hodně intenzivní a silné. Nedokážu to úplně vyjádřit slovy, to prostě musíte vidět. Jmenuji se Fabio Zaffagnini a jsem zakladatelem Rockin' 1000, největší rockové kapely na světě. Rockin' 1000 je kapela s mnoha tisíci členy z celého světa. Organizujeme obří akce, při kterých hraje najednou více než 1000 muzikantů. Máme 400 kytar, 250 bubeníků, 300 basových kytar, 350 zpěváků, máme muzikanty z 30 zemí světa, z Jižní Koreje, z USA, z Kanady, Brazílie, Ruska, Íránu.

Logistika je docela velká výzva. Stovky lidí staví pódium velké jako fotbalové hřiště, máme stovky mikrofonů, kilometry drátů a kabelů, je to šílený. Všichni muzikanti se připravují doma, a když přijedou sem, následují tři dny zkoušek, jsou to intenzivní dny. Potkají se, začnou hrát, sžívají se spolu a vytváří to kouzlo.

Hlavní poselství Rockin' 1000 je ta podstata soudržnosti, myšlenka, že když se lidé, kteří obvykle hrají sami ve sklepě a zpívají ve sprše, všichni spojí, mohou něco dokázat. Tohle poselství přesahuje tu hudbu. Nerozlišujeme podle sexuální orientace, politických názorů, náboženství. Bohatý nebo chudý, profesionál nebo nováček, bereme každého, všichni tu jsou kvůli rokenrolu. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nerozlišujeme podle sexuální orientace, náboženství, bohatství.. to je sice hezké, ale nemělo by to být automatické? Proč je potřeba zmínit něco, u čeho by nikoho ani nenapadl opak? Jo, máme skupinu z celého světa, ale jen pro bohaté křesťanské heterosexuály. Legitimní.

40

Odpovědět

Je sympatické, že tebe by opak nenapadl, ovšem automatické to zdaleka není. A to ani tak nemluvím o zemích, kde je například odlišná sexuální orientace trestná, ale třeba i o nové dohodě mezi USA, Mexikem a Kanadou, ze které právě ochrana lidí s odlišnou sexuální orientací proti diskriminaci musela být kvůli Trumpově vládě vyškrtnuta...

00

Odpovědět

+KorektorkaTak to je proto, že Trump je kryptonácek

00

Odpovědět

"Hudebníci z celého světa, USA, Brazílie, Kanada, Rusko, Irán." Proč mám ten pocit, že ti amíci vyberou ze všech zemí světa zrovna nějakej Irán aby to vypadalo že sou hrozně fiendly na blízkým východě? :D

110

Odpovědět

Zakladadel je Ital, sídlo je v Itálii, muzikanti sice z celého světa, ale hodně z Itálie.. jenže zpropadení "Amíci" se tam musí nějak propašovat, aby se po ránu vyblilo trochu český žluči, co?

111

Odpovědět


Odpovědět

Řekl bych, že ta mála holka na začátku (00:03) byla v Československo má talent. Pak je tam ještě v 02:00

41

Odpovědět

ty taky koukáš na každou sračku co ??

210

Odpovědět

+náhodaNo tebe jsem ještě neviděl.

180

Odpovědět

a aj to vyhrala

20