Zezelenat radostí: Zelená paní z BrooklynuGreat Big Story

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 42
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:3 213
V Brooklynu byste našli jednu paní, co má všechno zelené. A dnes s ní strávíme pár minut.

Přepis titulků

Asi to tu je docela zelené. Mně to tak ale nepřijde. Kdysi tu nebylo zelené úplně všechno. Ale teď už jo. Jmenuji se Elizabeth Sweetheart a jsem Zelená paní. VESELÁ ZELENÁ PANÍ Vše je zelené. Koupila jsem si zelený pult, pak zelené nože. A pak všechno ostatní.

I vstupní dveře jsme namalovali na zeleno. Když najdu něco, co se mi moc líbí, třeba oblečení a věci, co nosím, tak to nabarvím na zeleno. Tohle jsou moje overaly. Vyrůstala jsem s rodinou v Novém Skotsku. Nevěděli, co si se mnou počít. Chtěla jsem být umělkyně.

Začala jsem nosit zelenou, když mě táta pozval na návštěvu na Floridu. Měla jsem radost, že můžu jet, protože jsme si nebyli moc blízcí. A s umělkyní si neměl co říct. Místní voda měla sytě zelenou barvu. Namalovala jsem palmy. A pak jsem začala přidávat zelenou.

Byl to totiž šťastný den, kdy můj táta chtěl, abych ho navštívila. Od té doby uběhlo 17 nebo 20 let. Zelenou jsem nosila i dál, protože můj styl oblékání dokáže ostatním vykouzlit úsměv na tváři. Říkají: „Jé, Zelená paní!“ „Můžu se s vámi vyfotit?“ Myslím, že lidé rádi věří tomu, že něco máte tak rádi, že se do toho zcela položíte.

Jako mladí si myslíte, že v černé vypadáte dobře. Když jste starší, zjistíte, že s barvami je velká zábava. Budu i nadále zelená. Je to hrozně pozitivní. A až se to změní, tak si najdu něco jiného, co mě bude bavit. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Předchozí video se Zelenou dámou získalo 70%, myslíš, že video se stejným způsobem vyprávění získá nyní lepší hodnocení?

Proč? Čím je toto nové výrazně lepší než to předchozí?

23

Odpovědět

Mám pocit, že tuhle dámu už jsem tady viděl, ale nakonec - proč ne... :)

11

Odpovědět

Jo jo. Zelená dáma

21

Odpovědět

cute green lady - krásny spôsob ako ráno začať nedeľu niečím trhnutým :D

Stavím sa, že tie 0% hodnotenia tu všetko dali bieli mačovia jazdiaci na diesel.

26

Odpovědět

Jasně, za všechno můžou lidi, které nemáš rád. Kdo měl ještě podobné názory, hmm?

31

Odpovědět

Asi si budu muset změnit ikonku :-D

20

Odpovědět

Zelená čarodějnice, či paní v zelené kytlici byla jednou z antagonistek Narnie.

12