H+ Epizoda 10: Sbohem

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:4 743
Tentokrát se vrátíme linii přeživších v podzemním parkovišti, kde dojde k prvnímu konfliktu, který je záhy přerušen drastickým vývojem Leeova stavu. Všechny dosud odvysílané epizody seriálu najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz SBOHEM Vytrhni všechny kabely, které vidíš. Prostě je utrhni. Není to nebezpečné? Kabely a voda. Nemělo by. San Francisco, USA 50 minut poté, co se to stalo Musíme uschnout.

V autě je topení. K čemu byla ta krabice? Byl to bezdrátový vysílač. Zajišťuje sem signál. Vždyť jsi říkal, že bezdrát na tomhle patře není. Většina vysílačů se po hodině nečinnosti zase zapne. Ale když nefunguje, tak nefunguje, že? Je to jen bezpečnostní opatření. Pokud se ta věc zase zapne, naše H+ se zapnou taky.

Bože. Podívej. Promiň, pokud zním skepticky, ale... Robe, vím, že to zní... Zní to směšně. Že počítačový virus zabil svět... ve zlomku sekundy. Říkáš, že všichni venku jsou mrtví a hned na to přijde žena s manželem? - Jak víš, že není nemocný?

- Je nemocný. - Jak víš, že nás nenakazí? - Pánové, prosím! Nemocní teď budeme hlavně kvůli téhle kombinaci vody a zimy. Pojďme do mého auta uschnout. Musíme nabrat vodu. Budeme ji potřebovat. Jak dlouho tady zůstaneme? Aspoň týden. Týden?

To teda ne. - To se nestane. - Někdo nás dřív najde. Na tom nezáleží. Musí to být týden. Víš co? Seru na to. - Robe! - Jdu najít mého bratra. - To nemůžeš, kámo. - Nejsem tvůj kámoš. Tak na mě nesahej. Robe, prosím. Uhni mi kurva z cesty!

Nemůžu tě... Nech toho, Robe! Jak mám vědět, že nepatříš k nim? Co víš? Prosím, přestaň! Je to šílenec. A ty jsi šílená, když ho posloucháš. Vždyť se na něj podívej.

Je to podělanej terorista. Pomoc! Je vzhůru. Zlato? Je to v pořádku. Jsem tady, ale musíš mluvit. - Co se stalo? - On... Modlily jsme se a on otevřel oči.

Něco zašeptal, ale nerozuměla jsem mu. Myslím, že upadá do šoku. Bože. Nemáme žádná sedativa. Snaží se restartovat. Je v pořádku? Lee, jsi v pořádku? Lee!

- Sundám to z něj. - Ne, prosím. Ne, prosím, ne. Je to bojovník. Ne. Lee. Ještě jsme neskončili, prosím. Lee... Udělejte někdo něco, prosím.

Pomozte mu.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu to nízký hodnocení. Seriál Continuum má na tomto serveru mnohem lepší hodnocení a to je řádově horší, nic se v něm neděje a jeho epizody taky nepatří k nejdelším. Tak jak je to možný?

181

Odpovědět

jo, SBOHEM!

180

Odpovědět

me se to libi ale sere me ze je to moc kratke. na tom se proste nic udelat neda. mozna 5 min cistyho casu ale takhle?

180

Odpovědět

Tak ono kdyby to bylo v kuse a byl to hodinu a půl dlouhý pilotní díl normálního seriálu (protože teď už jsme v součtu pomalu na délce epizody standardního seriálu a pořád se toho moc nestalo), tak by se to dalo, tyhle krátké úseky tomu fakt ubližují. Ale já jsem trpělivý a věřím, že se něco začne dít, když to i Zoidy tvrdí, námět mi přijde zajímavý.

180

Odpovědět

Tak proč se na to díváte, když víte, že se vám to nebude líbit a jenom to blbě kritizujete? Takový lidi mám fakt nejradši. Sami byste nenatočili ani reklamu na hajzlpapír, ale hlavně že to tady kritizujete jako byste měli patent na rozum. Když se vám to nelíbí, tak se na to prostě nedívejte a nepište k tomu takový ubohý komentáře jako třeba Burg.

1811

Odpovědět

10tý díl a stále se nic neděje stále žádná akce ale to se ani nedivím za 3 min se toho moc stihnout nedá....

181

Odpovědět

Já jen nechápu jak může mít Continuum větší hodnocení než tohle, je to sice hodně pomalé co se týče posunování děje, ale v Continuu stojí za povšimnutí jen prsa hlavní herečky, která ani neumí hrát :) Zápletka typu nemám paměť + počítač který je zaručeně na mé straně mě už po stopadesáté prvé nadchnout nedokáže

1817

Odpovědět

Vis jak, tam si aspon na sve prijdou ti co nejsou 4%tni... tady je nic neceka...

182

Odpovědět

A jaká je zápletka tady? 10 dílu odvýsílanejch a zápletka tady neni zatim žádná protože je jeden díl o koze a druhej o voze. Herecky výkony sou taky napováženou a já uplně nenášim ten styl alá MacGyver jako tady, kde ten manik postavil z rádia a displeje zařízení co mu mělo cosi udělat s tym implantátem (už nevim jak to bylo) a to prosím bez žádnyho nářadí! Taková hovadina! Já nechápu jak to vůbec může mít tak vysoky hodnocení.

183

Odpovědět

+saftJá neříkám že tohle je nejúžasnější dílo co jsem kdy viděl, jen jsem vyjádříl svůj podiv na tím, že Continuum má větší hodnocení. Než na to, tak se radši podívám na nějaké p***o, kde se při hereckých výkonec upřímě zasměju a ještě tam uvidím víc :)

181

Odpovědět

Tam, ale je teprve 3 dil a tady 10 a ještě se tu nic nezačalo dit.
Jinak tohle by mohlo byt dobre kdyby to mělo maximalně 5 ději a ne 9 takhle je to šilene.

181

Odpovědět

Ale jo, jedna nová informace...Lee "asi" zemřel.

182

Odpovědět

Vydržte do 12 dílu. Tam se to konečně rozjede. Do té doby to považuju pořád za takový úvod. :)

185

Odpovědět

Jak to tak čtu, jsem tak rád, že jsem to přstal sledovat u 4. dílu.... dalších 8 zbytečných dílů bych nevydržel.

1822

Odpovědět

+BullOverAle tak díky že jsi nám to oznámil ;)

184

Odpovědět

Podle mě se to už docela rozjíždí a já bych tomu ještě určitě dal čas.

182

Odpovědět

Kdyby se to odehrávalo jen v té garáži a navazovalo to, tak by se to hodnocení tady určitě zvedlo :)

181

Odpovědět

Hmm... někdo natáhl ráfy, opravdu vhodný námět na další díl o ničem. Co bude dál? On(a) se šel(šla) vys*at? Sousedovo Azor se objevil v garážích a v hubě držel kus klacku?
Zoidy, tohle si fakt nezaslouží tu námahu vůbec to překládat.

1831