H+ Epizoda 11: Manta

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:4 900
Topi a Manta si na společném výletu uvědomí rostoucí náklonnost, ovšem Manta nechce nic odhalit o určité věci. Všechny dosud odvysílané epizody seriálu najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz MANTA Už jsi skoro tady. Helsinky, Finsko 7 let před tím, než se to stalo Nohy se mi třesou jak Elvisovi. No tak, to zvládneš. Podívej se na sebe. Dokázal by sis tohle představit před 2 měsíci?

Těžko se mi to představuje i teď. Zazpívej mi něco, Elvisi. Vážně, nedělej to. Jak jsi sem zvládla vylézt tak rychle? - Dělám to často. - Nikdy nepoužíváš jištění? Už ne. Tady ne. To se nebojíš?

Vždyť to bylo děsivé. No tak. Nech toho fňukání a vstaň. Nemáme moc času. Počkej. Nepotřebuju to k sestupu? Dolů půjdeme. Půjdeme? Proč jsme nemohli jít i nahoru? To je nádhera. Je to krása.

Sice je to lež, ale krásná. Jak to myslíš? Je to nádhera. Vypadá to jako nedotčená příroda. A není snad? Ne. Mně to tak připadá. Přinesl sis svůj handheld, že? Chápu. - To se ti povedlo.

- Nesoudím tě. Jen to říkám. Vypadá nedotknutě. Ale nad tímto vším se vznáší obrovská neviditelná ruka. A je to. Zatleskejme slunci! Opět jsi nás nezklamalo! Děkuji. Panebože, nezačínej s tou kýčovitou romantikou. Jasně, protože přivést mě sledovat západ slunce není kýčovité.

Jen se snažím vyléčit tvé popáleniny od monitoru. - Od monitoru? - Ano, opak těch od slunce. Jsi úplně průsvitný. Taky jsi mě probudil. Myslíš mé mluvení ze spaní? - Co? - Nic. Ten... Ten náramek...

Drží pevně. To si ho nikdy nesundáváš? Má sentimentální hodnotu. Na tomto světě opravdu existují věci, které jsou ti posvátné. Už bychom měli jít. Brzy se setmí. Užil jsem si to. Myslím, že šplhání mi půjde. Jen musíš častěji ven.

Brzy ti to půjde ještě lépe. Chceš, abych zůstal? Dnes večer ne. Musím ráno něco zařídit. - Ráno? - Jo. Podívejme. - Promluvíme si tedy zítra. - Jo.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vy jste tedy strašný ubrečenci...mamiiii ten díl je hrozně krátkej..mamiiii ten díl je dlouhej a nic sem se nedozvěděl....mamiiii ty titulky jsou strasne dlouhy.....

186

Odpovědět

Opět jsme se skoro nic nedozvěděli, ale byl to první díl, na který se dalo trochu líp dívat :D

180

Odpovědět

jo a ta finská roštěnka vypadá fakt dobře ;)

182

Odpovědět

Musím říct, že mě se ten seriál líbí. A celkem nemám problém si to poskládat, vždyť tam jsou zatím jen 2 hlavní dějové linie (podzemní garáže a Finsko), který se střídaj + jedna odbočka do indické nemocnice a druhá na italskou farmu. Krátký díly mi nevaděj a na konečný titulky nekoukám ;) Díky za překlad a už se těším na další díl.

180

Odpovědět

Zatim to vidim najety tak na 100 lidu

180

Odpovědět

Sem zvědavej, jak chtěj dát do kupy lidi z Itálie, Ameriky a Finska. Ještě s tim šílenym časovym rozestupem...

180

Odpovědět

No, zase další "úspěšný" díl, dělá na tom lidí na 3 minuty titulků a podobný video by stačilo natočit prakticky 10% lidí, kteří se na tom podílejí. Takže je možnost několika studií, jinak nechápu...

182

Odpovědět

Patri ty dily fakt k sobě neni kazdy dil začatek jineho serialu ? :D
Ten kdo se v tom ještě vyzna musi byt ainstajn :D.

181

Odpovědět

Co to bylo na tom konci sakra...co to bylo?! aaaa

182

Odpovědět

hadam, ze ma v ruce ty mikrocipy, jako ten mrtvej hacker v tom lese

180

Odpovědět

Celejch 6 minut dílu...normálně trhli rekord a k tomu jsme se dozvěděli velký kulový

184

Odpovědět

Doporučuji to jen tak proklikat, nic zajímavýho tam neni a aspoň to nezabere tolik času

1813

Odpovědět

Skvělý zase sem se dozvěděl úplný h++++o ale pořád na to koukám

184

Odpovědět

Vše mi jde v poho ani se to krom jedné pasáže nepřekrývá :) děkuju za překlad už se nemůžu dočkat až se to začne spojovat

181

Odpovědět

Nejde mi :( Bylo v dílu něco důležitýho?? :D

184

Odpovědět

Už by mělo jít. Akorát se budou asi překrývat titulky. :-(

180

Odpovědět

+BugHer0Jop, funguje. Mě se nepřekrývá nic ani v okně, ani ve fullscreenu. jen ta informační hodnota dílu opět pokulhává, ale už jsem si zvykl. :D

182