H+ Epizoda 12: Konec hledání

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:5 269
Během chvíle klidu se Francesca snaží z Kennetha dostat, co všechno ví. Ovšem mezitím už po něm někdo pátrá. Všechny dosud odvysílané epizody seriálu najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz KONEC HLEDÁNÍ Promiň, že jsem se na tebe zlobila. Zatraceně, Lee. Nikdy jsi mě neposlouchal. Proč jsi tam musel jít. Potřebovali jsme tě. Brian a já jsme tě potřebovali.

San Francisco, USA 20 hodin poté, co se to stalo BATERIE JE TÉMĚŘ VYBITÁ Ahoj. Našla jsem tohle. Není to tvoje chyba. Tvůj FES přístroj ho nezabil. Já vím, ale dal jsem jim falešnou naději. Naděje je naděje.

Není to špatná věc. Vím, že jsi udělal vše, co jsi mohl. Mrzí mě, že to nezabralo. A věřím tomu, co říkáš o viru a o světě. Nevím proč, ale věřím. Poslouchej. Pokud se odsud máme dostat, musíme spolupracovat.

Být chytří. Nemůžeme se spoléhat, že nás zachrání nějaký zázrak, jo? Jo. Nechci ji ještě víc rozrušit, ale musíme jeho tělo přesunout. Je mokrý a začne se rozkládat. Jak daleko je to bezpečné? Chtěla bych ho dostat z téhle haly, ale to není možné, takže...

Přeneseme ho na 5. patro. To nemůžeme. - Proč ne? - Přijímače už jsou zase zapnuté. - Vždyť jsi říkal, že je to jenom bezpečnostní opatření. - Lhal jsem. Dobře. Dnes jsem toho už zažili dost. Myslím, že si zasloužím vědět všechno, co o tomhle víš, ne? Za 4 měsíce mám dostat titul, který mi umožní řezat do lidských srdcí.

Ať mi řekneš cokoliv, pochopím to. Je toho tolik. Máme přece celý týden. Než se naše implantáty vypnou. Tak povídej, Kennethe. Kdo jsi? Teď už nejsem nikdo.

Stejně jako jsem nebyl nikým před 7 lety. Než jsem to postavil. Vítejte na mezinárodním letišti v San Franciscu. Nenechávejte prosím svá zavazadla bez dozoru a hlaste jakékoliv podezřelé chování. Používání H+ a komunikačních zařízení v odbavovacím prostoru je přísně zakázáno. Hej.

Podívej, jak malé jsou tyhle plechovky Coly. Pamatuješ si, že by byla Cola takhle malá? Jsme přece na letišti. Jsou super. Už sis dohrál? Musíme prohledat ty letadla. Ten kluk tu někde musí být. Pár si jich vezmu.

Proč? Do sbírky. - Našli jsme je. - Vážně? Mrtví nebo živí? Co myslíš? Vítejte na mezinárodním letišti v San Franciscu. Nenechávejte prosím...

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně rozjezd! (Tím neříkám, že mě to předtím nebavilo :D)

181

Odpovědět

ten kirk hraje na obě strany, předtim něco hlásil v tv :D

180

Odpovědět

Mně se video nezobrazuje. :( Stejně tak u epizody 10 a 9. Ostatní mi jedou...

180

Odpovědět

nebyl to Kirk z Gilmorek?:D

180

Odpovědět

hezké, jen ten konec je takový.. hm jak to říct... proč si proboha nesehnali lepší hadry :D vypadají jak houmlesáci, celej svět mimo provoz a chodí jak největší socky :D

186

Odpovědět

Třeba proto, že nemají H+, takže jsou něco jako hippies budoucnosti? :) (akorát hack hippies, jestli to dobře chápu).

181

Odpovědět

+sevctePřijdou mi spíš jako něací bad-guys, já osobně bych na jejich místě vyraboval první ochod s hadrama

182

Odpovědět

Teď by mohli říct: Další série příští rok.

180

Odpovědět

Děje se max. to, že se neví o co jde. Někdo někoho hledá…super :D :D

181

Odpovědět

Děje se max. to, že se neví o co jde. Někdo někoho hledá...super :D :D

180

Odpovědět

Nó, že by?:DDD Že by kousek příběhu?:D Nebo aspoň náznak?:D Nebo planá naděje?!:/

180

Odpovědět

Aby to nevypadalo že si dělá Zoidy legraci musím potvrdit, že už se opravdu něco začíná dít... vážně!

180

Odpovědět

Ano, konečně se začalo něco dít. :)

181

Odpovědět

Jestli tohle je nějaká změna oproti minule nevim teda...opět nevíme nic...kdo koho hledá a proč. Jediné co jsme se dozvěděli je, že tělo se po smrti začne rozkládat a že ten týpek je nikdo jako před 7 lety :D :D

189

Odpovědět

+StopcenzureTak, kdo přemejšlí ví, po kom se pátrá a s trochou fantazie může tušit i proč, samozřejmě budou to dohady. A Zoidy nám část uvažování usnadnil popiskem :) Holt je to seriál, kde nám všechno hned nenaservírují až pod nos, jak jsme zvyklý, ale musíme trochu víc uvažovat a skládat si informace :) I když uznávám, že díly do teď se dost podobají začátku stavění puzzle, držíte v ruce zelenej puzzlík, pak modrej, následuje hnědej a nedává to logiku, takže to, že z toho nakonec bude krásně propojenej obrazec, v tom ještě nevidíte.

183