H+ Epizoda 2: Na jejich patře

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:291
Počet zobrazení:6 722
V druhém díle nového webseriálu Bryana Singera jménem H+ se podíváme, co se dělo chvíli po záhadném útoku. Další díl by se měl objevit na oficiálním YouTube kanálu příští středu a o něco později s českými titulky zde.

Přepis titulků

NA JEJICH ÚROVNI Co? Co se to děje? Musím jim pomoct! Lee, ne! Bože, Lee! San Francisco, USA 15 sekund poté, co se to stalo Pomozte nám!

Lee! Bože! Pomozte mi! - Ne, mami! - Pomozte mi! Všichni ke mně! Je to úplně všude! Není! Tady dole jsme v bezpečí! Věřte mi, sakra! Věřte mi!

Věřte mi! Lee! Jdeme, mami. Lee! Pomozte mi! Pomozte mi! Pomozte mi! Držím vás.

Je to chemický útok. A tady jsme snadný cíl. Není to chemické. - Je to virus. - To je jedno. Tady to není bezpečnější. Musíme se dostat nahoru... Ne, ne, ne. Jde o software. Není to ve vzduchu. Je to síťový virus. Co? V našich implantátech? - Myslím, že je to...

- Co? To snad ne. Někdo si s tím pořádně vyhrál. Tohle je přece terorismus, ne? Vždyť to říkám. Musíme odsud vypadnout. Vím jen, že tady dole budeme v bezpečí. Není tady signál. Přesně tak. Na třech spodních patrech nefunguje bezdrátová síť. Asi se to rozšířilo z třetího na čtvrté, ale dokud zůstaneme na šestém, měli bychom být v pořádku.

Měli být v pořádku? Děláš si prdel? Ne v pořádku, ale v bezpečí. Naše H+ tady dole nefungují. Virus se do nich nedostane. Takže ti lidé nahoře jsou mrtví? Podívej, musím najít svého bratra, jasný? Jeho letadlo právě přistálo. Je to určitě jenom tady, a ne na celém letišti. Že jo?

Nejde jen o letištní síť. Infikovaná je celosvětová síť. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem zvědav jak dlouhý bude další díl. U VGHS byla délka dílu 15+ minut, spíš k 20 minutám a podle mě je to na webserial tak akorát. Tohle mě délkou docela zklamalo. Stejně jako Odplata. Taky pěkný námět, líbivé efekty ale díly k 5minutám?

191

Odpovědět

heh tehle dil byt vubec nemusel pokud vas teda nezaujaly tiulky :D pointu jsem tusil na konci prvniho dilu :D

190

Odpovědět

K délce se nebudu vyjadřovat, v těch 50 sec. řekli to, co bylo každému jasné už z prvního dílu... Jak jsem minule ten díl obhajoval, dnes mě to akorát nakrklo. To snad i ty trailery jsou delší...

190

Odpovědět

Já teda nevim, ale s tou délkou mě dost štvou. Než se do toho stihnu zakoukat, tak je konec. Nechci vidět, jak by vypadal trailer na tenhle seriál ... :D

190

Odpovědět

OMG nemohli by to dělat trochu delší prosím?

190

Odpovědět

jsem napnutej jak kšandy co se stane 2,5 sekundy poté...

191

Odpovědět

To neee... doufám, že takhle nebude pokračovat celej seriál. Kdybyste se mě zeptali o čem tenhle díl byl, tak bych vám řekl: "Zjistili, že jejich implantáty jsou nakažený virem." A smutný je, že jsem tím vážně sdělil celej obsah :)

190

Odpovědět

So short....:(

190

Odpovědět

Krátký díl, dlouhý titulkový konec.

Z čeho tyhle web seriály financují?

190

Odpovědět

Inspirace knihou Puls od Kinga je zde dost zřejmá, uvidíme jak se to rozroste dál .)

194

Odpovědět

Radši nebudu dávat žádné hodnocení, protože zatím je to úplně o ničem, věřím že seriál se rozjede, ale tohle? Nic se nedozvíme a půlku videa zabírají tvůrci co to udělali :D

190

Odpovědět

Kdyby to byl celovečerák, tak by to určitě skončilo tak, že tam příjde nějaký super IT genius, co vymyslí "antivir" na H+, všechny zachrání a pak pomůže americké armádě dopadnout ty teroristy :D .. ale vzhledem k tomu, že je to webseriál a ty bývají nevyspitatelné, tak se těším na další díly :)

194

Odpovědět

Z

182

Odpovědět

Dobře admin :)

191

Odpovědět

I když mi to příjde jako klišé (celosvětový problém, určitý typ nemoci) je to něco na co se rád kouknu...snad to nedopadne jako s Lost

191

Odpovědět

trochu smutné, když více času z videa zaberou titulky s těmi, kteří se na tom podíleli, než příběh samotný...

190

Odpovědět

Moje slova, ale je to zatím dobré a těším se, co bude dál.

190

Odpovědět

+Akulupřímně, mě to přijde jako ten seriál s tím virusem ve městě... prostě lidi se budou držet v podzemí, pravděpodobně se mezi sebou budou rvát, přijde tam nějakej záporák, budou se je snažit zabít, bude tam velká shovávačka a bojovačka... prostě klasika

196

Odpovědět

Je to jen úvod, tyhle 2 epizody byly vypuštěný dneska naráz ve stejnej den. Věřím, že další už budou vždycky cca 5 - 8minutový. U webseriálů je ta kratší délka prostě standard.

182

Odpovědět

+BugHer0Potenciál to má větší. Tohle mi připadá spíš jako trailer :D Ale je to zajímavé, uvidíme s čím na nás vyrukují za týden.

180
Další