H+ Epizoda 4: Bezpečnost na letišti

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:6 381
Ve čtvrtém dílu webseriálu H+ se opět vrátíme do známé letištní garáže a budeme dále sledovat známou skupinku přeživších. Dočkáme se i menšího překvapení.

Přepis titulků

BEZPEČNOST NA LETIŠTI Mami, jsi v pořádku? Třeseš se. Jsem v pořádku, Francesco. Co... Co se to děje? Říká, že za to můžou naše implantáty. San Francisco, USA 1 minutu poté, co se to stalo Protože nic z toho, co říkáš, nedává smysl. Nemůžeš vědět, jestli jsou ti lidé nemocní, v bezvědomí, nebo mrtví. - Nejsou v bezvědomí, kámo.

- Rob. Promiň, Robe. Já jsem Kenneth. Nejsou v bezvědomí. Říkáš mi, že je můj bratr možná mrtvý? Že jsou možná všichni na světě mrtvý? Nikdo je teď nezachrání. Musíme se postarat sami o sebe. A jak to, že toho tolik víš? - Rychle mi pomozte! - Pomozte mi! - Uhněte!

- Robe, pomoz mi! Pomůžeš mi ho zvednout? Chci ho dostat do sucha. Stalo se to tak rychle. Říkala jsem mu, aby tam nechodil, ale on mě nikdy neposlouchá. - Toho se nedotknu. - Nedáme ho do jednoho z těch aut? Jo, kdo z vás tady parkoval? Naše je malé. Potřebujeme ho položit.

Co třeba ta dodávka? Patří někomu z vás? Máte v autě klíč? Je to v pohodě. Položíme ho sem. Jsi připravený, Kennethe? Jedna, dva, tři. Jedna, dva, tři. Dobře. Otevřete přední dveře pro mou matku.

Mami, sedni si dopředu. Ať si sedne na místo spolujezdce. Jste doktorka? - Studentka medicíny. - To máme štěstí. Dýchá normálně a jeho puls je stabilní. Tolik k vaší teorii, že jsou všichni mrtví. Neumře, že ne? Pomozte mu, prosím. Jak se jmenujete?

- Jmenuji se Julie. - Co se mu stalo, Julie? Jen jsme viděli, jak všichni najednou spadli. A věděli jsme, že se něco děje. Šel jim pomoct a taky spadl. Chytila jsem ho a co nejrychleji jsem ho odtáhla. Zkoušela jsem... Panebože, Brian. Kdo je Brian? Můj syn. Mé dítě. Je doma úplně sám. Kolik mu je?

- 15. Je mu jen 15. - Teď na to nemyslete. Zkolabuje mu trávicí systém. Možná ho odtáhla, než stihl virus vyhltit všechno ostatní. Trvá to jen zlomek sekundy, ale možné to je. Jestli mu sehnal trávicí systém, je jako v kómatu. - Co? - Tak to bychom si měli pospíšit. - Jak? Nejsme v nemocnici. - Víte, co je FES? To nemyslíte vážně.

Takže víte. Chci být neurochirurg. Samozřejmě, že vím o tom podfuku. - A i kdybychom to zařízení měli... - Můžu ho vyrobit. Nestihlo by se to včas. Jeho H+ je vypnutý 10 minut. Jeho implantát by ještě reagoval na elektrický šok. Mohl by se nastartovat. Hlavně prosím něco udělejte! Jak toho sakra víte tolik o implantátech a o tom, co se děje?

Pracoval jsem pro lidi, kteří ho vytvořili. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dřív pro ně pracoval, tak to bylo teda nečekaný, fakt si začínám myslet že je to strašná blbost, třetí díl úplně bez návaznosti a čtvrtý zase akorát klasický blbosti co říkaj v každým béčkovým seriálu...

188

Odpovědět

myslim ze to bylo jasny vsem uz pak ze pro ne pracoval a to ze to nema navaznost (ZATIM) me neak netrapi..myslim si ze par poslednich dilu bude to na co jsme cekali..ze se dej pospojuje a vsichni budeme spokojeni..snad :D

180

Odpovědět

A ja porad cekam, az se zacne neco dit. 4 dily prakticky o nicem.
Jinak ta delka jednotlivych epizod je fakt smesna. Chapu, ze jde o webserial a nemuzeme ocekavat 40-minutovy dily, ale i na webserial 2-3 minuty deje je priserne malo, kdyz se podivate na VGHS, Bite Me nebo Journey Quest, tak epizody maji v prumeru 10 minut.

181

Odpovědět

Mě osobně se to líbí.. Je to dost slušnej odhad toho jak to za pár desítek let bude dost možná vypadat.. efekty jsou skvělí, herci sympatický, ale škoda, že je to tak krátký.. aspoň se na to ale budem koukat dýl ;)

195

Odpovědět

Nebo taky ne :-D

180

Odpovědět

Dřív pro ně pracoval? Nečekané :))

180

Odpovědět

Však víš, musí tam být nějaký "velký zvrat" aby ses těšil na příští díl :-D

180

Odpovědět

No, já spíš čekala větu: "Já jsem to vynalezl", takže mě trochu překvapili :D

180

Odpovědět

+Katschabaja sem to vynalez tu uz byla jestli si sledoval Odboj tak posledni dil kdyz se vecina veci rozuzli zak zam je borec co vymyslel ten vir
kdyby tohle nebylo scifi o implantatech ale o normalnich virech tak bych prohlasil ze to je druhej dil odboje co se stalo pred

182

Odpovědět

Stále mi to připomíná jen nějaké divné trailery... dělat webový seriál, který má něco přes dvě minuty (zbytek titulky) je obrovská blbost a myslím, že někdo přesně nepochopil, co to web seriál je...!

1812

Odpovědět

PS: Čímž nechci pošpinit jiné kvality tohoto seriálu, ale vážně mu to hodně ubírá, raději, kdyby každý druhý díl spojili... vtipné ale je, že by to stále, co se délky týče nebylo nic moc! :-D

184

Odpovědět

Zrovna tenhle díl má minuty 4, což není u webseriálů až tak netradiční. ;-) Webseriály asi v dohledné době nebudou mít 20minutové epizody, protože online videa jsou přece jen pořád médium, u kterého není člověk zvyklý trávit tolik času. Délka se přizpůsobuje tomu, aby se to rychle zhlédlo a člověk nemusel u počítače sedět několik hodin. Jasně že to je omezující, ale prostě to nemá stejný standardy jako televize.

185

Odpovědět

+BugHer0Musím v tomto nesouhlasit - Ano, dá se předpokládat (není tomu však takto vždy), že lidé zde nebudou trávit hodiny, což určitě neznamená, že na dvojnásobek by se epizoda tohoto seriálu protáhnout nedala... a že tento díl měl o něco delší stopáž? Vyjímka potvrzuje pravidlo, uvidíme do příště...
Jen si myslím, že aby měl webseriál delší titulky, než samotný děj, no, to mi příjde s prominutím trochu přes čáru...

183

Odpovědět

+BugHer0Já netvrdím, že by se to nedalo udělat 10minutový. Třeba JourneyQuest je důkazem toho, že to funguje. Tohle bylo rozhodnutí tvůrců. Jen říkám, že na webseriály platěj jiný normy a 4 nebo 5 minut na díl nemá jen tenhle seriál, není to až tak nezvyklý viz např. The Guild a další.

186

Odpovědět

+BugHer0Tak za prvé - 4 nebo 5 minut je v rozumné, ale ty neodečítáš dobu za titulky u tohoto seriálu (výsledná stopa tady ještě snad 3 minuty nepřekročila)...! A u The Guild ses tedy trochu netrefil, nejen, že nepamatuji, že by někdy měli pod 6 minut (většinou i něco přes 9), ale hlavně titulky tam trvají asi 10-15 sekund! Na tento seriál si moc dobře pamatuji ;-)

185

Odpovědět

+BugHer0Znovu ti píšu, že tenhle díl má téměř 4 minuty a první měl dokonce 6, takže nemáš pravdu, ale je to fuk. Prostě to takhle zvolili tvůrci. Mně to taky nepřijde jako ideální tah, jen říkám, jak to je. ;-)

A myslím, že celá první řada The Guild se pohybovala kolem 5 minut, pak to po úspěchu začali natahovat...

184

Odpovědět

+BugHer0(no stále je to i víc jak minutu delší (a bylo to spíš kolem šesti minut bez titulků) a u The guild to alespoň vždycky mělo v každém díle nějaké opravdové ukončení)... Ještě jedna věc nezačali to natahovat doslova po úspěchu, ale po tom, co získali sponzora (-a tenhle film už má dost peněz od začátku ;-) )

184

Odpovědět

+BugHer0No, tenhle spor asi nemá smysl. Jen jsem se ti snažil vysvětlit, že ta stopáž u webseriálů bývá mnohdy i takhle krátká. Já bych taky radši delší a určitě to H+ spíš škodí viz komentáře lidí na YouTube a Facebooku, ale nemá cenu to tu do nekonečna řešit, stejně na tom nic nezměníme. Tečka. ;-)

182

Odpovědět

+BugHer0Souhlasím, zrovna jsem psal něco podobného, když se to tak vezme, tak se vlastně shodneme :-)

181