H+ Epizoda 5: Velká rodina

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:5 390
Pátá epizoda webseriálu H+ nás zavede do Indie a to konkrétně 5 měsíců před incidentem.

Přepis titulků

VELKÁ RODINA - Přišla jsem za doktorem Gurveerem. - Leeno! Jsem rád, že ses vrátila tak rychle. Bombaj, Indie 5 měsíců před tím, než se to stalo Breanno, Connale, tohle je náš čestný host. Ahoj, Leeno. Leeno. Ráda vás konečně poznávám.

Doktor nám o vás hodně vyprávěl. Jen v dobrém. Posaďte se, prosím. Sedněte si. Čaj, Leeno? Ano, prosím. Jela jste sem dlouho? Jen asi hodinu. Tentokrát mi to pomaleji utíkalo.

Většinou jezdím se svou sestrou. - Ritu. - Ano. Bylo to na poslední chvíli. Omlouváme se, Leeno. Děláme několik posledních změn v naší dohodě. Breanna kvůli své práci v poslední době hodně cestuje. Ale jsme tady a vy také. A jsme velmi rádi, že to funguje. Jste stále připravena porodit naše dítě?

Museli bychom začít během příštího měsíce. No... Jste tady teprve pár minut, takže bychom měli asi zpomalit. - Je to důležité, Connale. - Já vím, ale stejně... Je toho hodně. Měl bych vám dát trochu soukromí. Máte velkou rodinu, Leeno? Ani ne.

Breanna má jednoho sourozence a já jsem jedináček. Máte doma pohodlí? Máte vlastní pokoj? Ano, mám pohodlí. Jen se chceme ujistit... Řekl vám doktor o jeho H+? - O tom implantátu? - Ano, dostal by implantát. Byl by připojen 24 hodin denně až do narození.

Promiňte, takhle jsem si to... Doktor vám o H+ neřekl? To ne, řekl. Jen jsem nebyla připravená. Myslela jsem, že jde jen o další setkání. Promiňte, začíná mi konference. Pokračujte. Budu si vše nahrávat. Čaj moc nemusím. Dokonce i v Indii potřebují Sheehanové kávu.

Je tady spousta příchutí. Není nezdvořilé nechat ji tam samotnou? Ona není sama. Bude si povídat přinejmenším 10 minut. Sheehan je pěkné jméno. V gaelštině to znamená "mírumilovné dítě." Výstižné, že? Povězte mi o vašem městě, Leeno.

Je velmi malé, nudné, venkovské. Určitě se o něm dozvíte víc pomocí svého H+. To ne. Rád mluvím s lidmi. Mám raději Bombaj. Je tady více příležitostí. A co byste tady chtěla dělat? Ještě si nejsem jistá. A co děláte vy dva?

No, já jsem spisovatel a Breanna pracuje pro velkou společnost, která nám dává do hlavy tyhle počítače. Píšete scénáře k filmům? Romány. Tedy spíš román, a asi by vás moc nezaujal. Odehrává se v malém venkovské městě. To zní velmi nudně. Ano, jsem stále tady.

Co jste to říkal o Kennethu Lubahnovi? Ne, společnost se nemá čeho obávat. Je neškodný a zlomený. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu dobrý seriál, jedniná věc co mě nehorázně vytáčí je příšernej kameraman... :/

180

Odpovědět

Všimli ste si, že ta ženská z H+ je v tom prvním díle v jedný tý televizní debatě? Docela hustý...

180

Odpovědět

Koho trosku zaujala tahle tematika tak by se mohl podivat na kratas "Sight".
http://www.youtube.com/watch?v=L8xgYcoH0tA

180

Odpovědět

Upřímně, když už zabírá více jak minutu videa stopáž titulků tvůrců, tak by mohli být alespoň tak laskaví a aspoň trochu díly prodloužit. Dalo by to více oprostoru pro to co se stady zoufale snažej nasoukat do 4-5 minut a hele, ono to stejnak moc nejde...

180

Odpovědět

Zajímavý, udělat pěti a půl minutovej díl, s jedním jediným okamžikem, kterej má něco společnýho s předchozím dějem a kterej nabídne jen jednu aspoň trochu zajímavou informaci :)

181

Odpovědět

Prisel jsem se sem kouknout na titulky a oni do toho strkaji nejaky serial nebo co..

182

Odpovědět

Úžasnej komentář! :D

180

Odpovědět

Páni Wesley Wyndam-Pryce z Buffy (Angel), tak to sem fakt nečekal

180

Odpovědět

Je to velice zajímavé sci-fi a sem zvědavá na pokračování. škoda jen že se takové netočí pro televize ...

180

Odpovědět

Já si naopak myslím, že to je skvělé. Velmi originální koncept, používat krátké, expresivní díly znázorňující pohledy na jednu věc.
Doufám, že dílů bude víc a co nejrychleji.

182

Odpovědět

blbost

1812

Odpovědět

Celkem zajímavé, ale trošku se to táhne

181

Odpovědět

prijde mi to taky moc chaoticke, navic z tohohle by se dalo vytezit vice nez jen webserial jeste s hodne kratkym videem. no snad dalsi dily zacnou davat nejaky smysl a dozvime se vubec kdo kde kdo :)

180

Odpovědět

co ja viem tak 1a druhy diel skvely pripominalo mi to deus ex ale tieto diely mi pridu fakt nudne myslel som ze to bude skvele v podzemi hacker virus boj o prezitie ale tieto casti su fakt nudne

189

Odpovědět

Nikde nebylo napsáno, že se jedná o akční seriál. Když se ti nelíbí, tak si jdi zahrát Deus Ex.

Mě se naopak líbí moc, sice krátké díly, ale rychle za sebou. Tvoří to moc zajímavou mozaiku, která do sebe pomalu začíná zapadat.

184

Odpovědět

+PytaNevravím že je to hrozné, pozriem si aj ďalšie časti ale ako povedali ostatní: diel je krátky,jedna podstatná informácia za celý diel.

182

Odpovědět

+Pytaa ako tu tak pozerám je tu čo raz viac kritiky ako pozitívnych komentárov

184

Odpovědět

Chci hlavní dějovou linku, aby seriál dával aspoň nějaký smysl, tyhle ty mišmaše sou úplně k ničemu, každý díl je pět minut mišmaše a blábolení

1813

Odpovědět

Nechápu, jak to můžeš takhle hodnotit, aniž bys viděl, jestli se to nějak rozvine a bude to do sebe zapadat. :-) Spousta TV seriálů má na začátku podobně stavěný epizody, kdy tak nějak nevíš o co jde a jsou plný flashbacků, a pak najednou zjistíš, že to je promyšlený a všechno se pěkně prováže, nebo taky ne a ty budeš nas*anej. :-)

1811

Odpovědět

+BugHer0Jasně, taky znám takový seriály, ale takoví seriály mají jeden díl o stopáži aspoň 15 minut a něco se dozvíme, tady nám naservírují 5 minutový díl, ve kterém se nic nedozvíme a pak musíme čekat několik dní na další díl, z toho by byl nas*anej každej :D

185

Odpovědět

Není Keneth Lubahn ten týpek z předchozích dílu jak pro ně pracoval ? Já jen jestli už říkal svoje jméno nebo ne, nepamatuju si to =)

181

Odpovědět

Příjmení neříkal, ale Keneth se jmenuje.

180
Další