H+ Epizoda 6: Hlasy z jihu

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:291
Počet zobrazení:5 997
Dnes se ve webseriálu H+ podíváme do Itálie. Můžete se těšit na poměrně emotivní díl, který je podle mě i velmi pěkně natočený a řekl bych, že z odvysílaných dílů jde zatím o ten nejlepší.

Všechny odvysílané epizody najdete zde.

Přepis titulků

HLASY Z JIHU Matteo! Co se stalo? Matteo, můj otec je zraněný. Je na tom velmi špatně. Pospěš si! Oria, Itálie 2 roky poté, co se to stalo Jak dlouho už tady je?

Jen pár minut. Zkoušeli jsme ho odnést. Byla to nehoda s pluhem. Carlo ho řídil. Podívám se na tu ránu. Musí se to okamžitě zašít. Giuseppe je na cestě. Dobře. Získáme lék z Mandurie.

Už jsem ti říkal, že nic nezbylo. V Mandurii ani v Latianě. A v Brindisi je to nebezpečné. Půjdu do San Vita. Musí tam být nějaký lék. Kdo má jít s tebou? Nikdo. Nejdřív musím zjistit, kudy se tam dostanu. Až potom vyrazíme. Teď ho odneste dovnitř.

Enzo? Vrátila se. Viděl jsem ji. Koho jsi viděl, Enzo? Madonnu. Tamhle. - Co se stalo? - Giuseppe. - Proč leží na zemi? - Právě ho chtějí odnést. Musím najít lék.

Podívám se na to. Myslíš, že můj otec zemře? Uděláme, co bude v našich silách, Carlo. Je to moje vina. Ne, byla to nehoda. Dnes jsem měl s pluhem jezdit já. Všichni pracujeme velmi tvrdě. Musíme, pokud chceme přežít.

Ale od vás dětí toho žádáme moc. Myslíš, že se Bůh zlobí? Na tebe? Samozřejmě že ne. Tak na svět. Pamatuji si, jak všichni umřeli. A teď můj otec... Řekni mu, že se omlouvám. Popros ho, ať mého otce zachrání. Můžeš ho poprosit sám.

Ale ty jsi kněz. Vyslechne tě. Už nejsem kněz, Carlo. A v jeho očích jsme si všichni rovni. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nezobrazuje se mi vůbec přehrávač :/ jen u tohodle videa, zatím.

180

Odpovědět

vsazim boty, ze bude minimalne 48 epizod - viz http://d.pr/i/WZjk (http://hplusdigitalseries.com/ -> map -> view by episodes).

180

Odpovědět

když se tam začne něco dit a začina to byt zajimave tak to zkonči :D

180

Odpovědět

tak z traileru som sa dozvedel viac ako za celých 6 častí... ale aj tak Vám ho neodporúčam pozrieť... ešte viac zamotá hlavu. tento serial musí mať minimálne 40 častí http://www.youtube.com/watch?v=19o-sh9KWAk

180

Odpovědět

Zoidy: ostatní si asi nemyslia že to bol ten najlepší =D ale mne sa páčil, dobre natočený, to jest pravda, len akosi sa mi zdá že sa to ešte stále nevyjasňuje, dá sa povedať len toľko že tento diel už to tak nezamotáva ako tie predtým, ale ani nevyjasňuje...

181

Odpovědět

Já teda ani neočekával, že něco vyjasní, když to sotva začalo. Vždyť teprve představili jednotlivé linie (pokud jich ještě nebude víc) a teď se budou rozvíjet doufejme. Ale právě tahle mi příjde zajímavá tím, že ukazuje jaké to má všechno následky. Mám rád takové záhadné věci, co v člověku vyvolají spoustu otázek a pak to časem do sebe všechno zapadá, takže zatím tomu věřím. Snad nezklame. :)

180

Odpovědět

+ZoidyNo jo, ale ten pocit že sa to viac zamotáva a nevyjasňuje mám asi preto lebo neviem koĺko to má alebo bude mať častí, tak mi to príde že preboha už 6 častí a zatiaľ v podstate nič neviem :D ale verím že sa to zmení a na konci bude väčšina spokojná ;)
PS: máš pravdu, ale myslím že sa to nevyjasní ešte pár častí, lebo si zober že prvých 5 častí bolo zatiaľ o tom čo bolo počas toho alebo predtým a potom bola iba jedna, myslím že takých ešte zopár bude :) kde ukážu následky...

180

Odpovědět

+ZoidyJoo to by mě taky zajímalo, kolik to bude mít dílů upřímně. S tímhle tempem by bylo ideálních minimálně tak 30. :)

180

Odpovědět

Nápad je to originální mám rád filmy kde se musí dlouho čekat na vysvětlení.Tohle je to samé jen jako webseriál.Opravdu se těším až se každý z příběhů nějak osvětlí a ukáže co má vlastně s celou nehodou společného.Jen mi trochu vadí délka dílu...

181

Odpovědět

juu, uz se tesim na dalsi napis after/before IT happened ... nemuzou to natocit proste normalnej ?

187

Odpovědět

No nvm zdá se že by to mohl být luxusní seriál ale to by musela být každá epizoda čístého času bez reklam delší o hodně víc než 3 minuty !!!

182

Odpovědět

emotivní určitě, za to určitě ten nejhorší

1819

Odpovědět

Mě napadá jen to, že bud'to z toho ve výsledku bude skvělý seriál, který je podáván novým způsobem, nebo.. naprostá slátanina kterou stejně nepochopim :D..

182

Odpovědět

já nevím, mě přijde že jednotlivých zápletek není zas až tak moc a jsou zatím dost jednoduché,takže se v tom poměrně bez problémů orientuju. A protože já naopak miluju věci, nad kterými se člověk musí zamyslet, tento seriál mě baví. (obzvlášť tento díl: 2 roky poté? cool :-D )
9/10

181

Odpovědět

"Zápletky" jsou hodně jednoduchý, to souhlasím. Ale orientuješ se v postavách? A v tom, kdy se co odehrálo? Já doufám, že to pak bude pecka, až to začne dávat smysl a proto to budu sledovat dál :) Ale jinak je to pro mě zatím jedna velká nuda. Kdyby ty jednotlivý díly byly aspoň o něčem... ale myslím, že když napíšu, že se tam neděje nic, tak nebudu daleko odpravdy...

180

Odpovědět

Čím víc dílů jsem viděl tím víc se v tom ztrácím :-D
Snad konečně bude nějaký díl co mi to vyjasní. :-D

180

Odpovědět

Osobně si myslím, že tím vydáním čtyř epizod najednou chtěli právě představit ty jednotlivé dějové linie a teď už by je snad mohli hlavně rozvádět, ale je to jen můj předpoklad. Každopádně tuhle představili moc pěkně, tak snad to všechno pěkně rozvedou a začne nám to brzo pěkně zapadat do sebe. Asi bude nejlepší si to pustit v kuse až to skončí, ale i tak se stále těším na další díl.

185

Odpovědět

Nechtěli byste ho sem dávat třeba méně často, ale po několika dílech (3-4)? Takhle dřív než se člověk rozkouká, tak už to končí.

181

Odpovědět

+NynzaNeboj, teď už by se měly díly vysílat jednou týdně. Ty 4 byly teď za sebou, protože je vydali najednou pro subscribery, ale už by se to snad mělo ustálit, takže tomu dáme i nějaký ten vysílací čas pak.

180

Odpovědět

Pořád čekám, kdy to příjde :) Za chvilku v tom budu mít takovej guláš, že mi to v hlavě neposkládá dohromady ani dvacetiminutovej díl... Každej díl o něčem jiným, není tam čeho se chytnout, takže už ani pořádně nevím, co v těch předchozích dílech bylo...

181

Odpovědět

A taky jsem zvyklej, že mě každej díl navnadí na ten další, což tady naprosto schází... vzhledem k tomu, že každej další díl bude s jinýma lidma někde úplně jinde a jindy anebo se vrátíme do garáže, abychom se dozvěděli něco, co už dávno víme :)

180

Odpovědět

+TKarel+1000

183

Odpovědět

+TKarelmě to spíše přijde, že po pár dílech už budu moci říci jen, že: na filmy a seriály se dívám, proto, abych se odreagovala, ne proto abych filosofovala nad tím, mezi kterým párem nohou, má stonožka p**u ;)

181

Odpovědět

Taky by je nezabilo, když by jednou udělali díl, kde se něco stane :)

183

Další