H+ Epizoda 7: Implantovaná

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:226
Počet zobrazení:5 438

V nové epizodě sci-fi webseriálu Bryana Singera H+ se dále rozvede příběhová linie Leeny, která má být náhradní matkou a chystá se na implantaci H+.

Všechny dosud odvysílané epizody seriálu najdete zde.

Přepis titulků

IMPLANTOVANÁ Ještě 9 měsíců do svobody. Řekni jí ne. Je chytrá. Lži a implantuj ji hned. Bojím se o její úroveň adrenalinu. U nás ve městě budu jediné děvče s implantátem. Jste nervózní. Ano. Nebuďte. Je to daleko jednodušší procedura než náhradní mateřství. Máte mé slovo.

Bombaj, Indie 5 měsíců před tím, než se to stalo Můj otec i bratr ho mají. Říkali, že je to hračka. Ano, je to jednoduché a ne příliš invazivní. Můžu z toho onemocnět? Onemocnět? Viděla jsem video, kde lidé onemocněli. Zešíleli.

Šlo o nějaké odmítnutí cizího objektu v těle. Jistě, to se může stát u čehokoliv, ale to vše jsme pokryli v testech. Ujišťuji vás, že je to bezpečné. Opravdu? Věřte mi, o takových odmítnutích H+ toho vím hodně. Samozřejmě, nechtěla jsem zpochybňovat vaše lékařské znalosti. To ne, chci říct, že se to stalo mně.

Vám? Vy nemáte H+? Ne, nemám. To musí být velmi obtížné. Dokážu si představit, že ve vašem oboru by se hodil. Doktore? Doktore? Promiňte, co jste říkala?

Říkala jsem, že musí být velmi těžké nemít H+, když jste doktor. To si ani nedokážete představit. Závidím vám, Leeno. Je to úžasná technologie. Budeme schopni sledovat veškeré chování vašeho těla i dítěte. A budu moci poslouchat hudbu, sledovat filmy, možná už dnes večer. To ještě ne.

Implantát se aktivuje přibližně do týdne. V následujících měsících nesmíte jít mimo signál. Musíte zůstat připojená, jinak bude spojení H+ s vaším nervovým systémem přerušeno. Berte to jako čerstvou ránu, která se rychle uzavře. - Jako propíchnutí uší. - Přesně tak. A trvalo by dlouho, než by implantát toto spojení zase navázal.

Pokud tedy budu moci komunikovat s ostatními, s Sheehanovými pomocí H+, mohou číst mé myšlenky? Mohou vědět, co si myslím? Ne, to software nedovolí. Dobře. Ale co když... Pletete se! Prosím?

Promiňte, chtěl jsem říct... Vidíte? Jste implantovaná. Vidíte, jak to bylo jednoduché? Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a kde sú dalie časti? na yt vyšli spolu 7 ale aj 8 a 9

181

Odpovědět

Všimli jste si, že se ten doktor zasekl, když mluvil o tom, že implantány mohou být poruchové? :-) jako by ho někdo ovládal.., myslím, že vím, jak se to bude odvíjet dál.. Ale nechci vám kazit napětí.. :-)

183

Odpovědět

to samé když se ptala jestli mohu jí číst myšlenky....
Taky očekávám nějaké rozuzlení v to smyslu(čtení myšlenek, ovládání mysli atd.)

180

Odpovědět

Škoda že sú čím ďalej kratšie jednotlivé časti a čím ďalej menej zaujímavejšie...

184

Odpovědět

Ten implantát se mi nějak nezdá,čekal jsem spíš nějaký čip nebo tak něco ... :-(

185

Odpovědět

Však to asi taky bude čip, akorát tak malý, že se vejde do stříkačky.

181

Odpovědět

5 měsíců před tím něž se to stalo , 5 sekund před tím něž se to stalo , 2 týdny před tím něž se to stalo , 8 hodin před tím něž se to stalo . Mě je z toho už zle :D

184

Odpovědět

Přijde mi, že je to seriál čím dál tím víc o hounu...:(

185

Odpovědět

Ty díly zatím nic extra nevysvětlili, kromě těch prvních dílů. Kdyby to na sebe aspoň nějak navazovalo

183

Odpovědět

to jsem se toho zase dozvěděl.. :D

184