H+ Epizoda 8: Provizorní inženýrství

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:5 934

V osmé epizodě webseriálu H+ se opět vrátíme k linii Kennetha a ostatních na parkovišti, kde se snaží Leemu zachránit život.

Všechny dosud odvysílané epizody seriálu najdete zde.

Přepis titulků

PROVIZORNÍ INŽENÝRSTVÍ Kennethe, napětí musí být velmi nízké a přesné. - Víš to, že ano? - Vím. Bude na to stačit autorádio? Když správně složím tyhle součástky, tak ano. To sis nikdy neodemkla svůj iPhone jailbreakem? To jsem už nezažila. Tímhle se tedy živíš?

San Francisco, USA 45 minut poté, co se to stalo Promiňte. Nevím, co říkáte. Chce, abyste se s ní modlila. Mami, prosím. Teď není ta správná chvíle. Lee je věřící. Ale já... Já... Mohli bychom...

Mohli bychom se pomodlit? Dobře, tady to je. - Na tomhle patře nebyly žádné Fiaty? - Jo, je tam přehrávač. Ne, ne, ne. Potřebuju LCD displej. Dobře, vydrž. Takže co jsi dělal v té H+ společnosti? Výzkum v Hplus Nano. To jsi byl inženýr?

Očividně se vyznáš v součástkách. Když jsem byl malý, stavěli jsme s tátou roboty. Z věcí na vyhazov a z toho, co jsme našli. Nemáš tu otázku rád, že? Tvé dětské vzpomínky mě nezajímají. Ale sleduju tě stavět zařízení na elektrošok z autorádia a bojím se nechat tě to k němu připojit. Jaký je v tom rozdíl?

Jaký je rozdíl mezi tímhle a nic neděláním? - Kurva, přijímač. - Co? Slibuju, že ti všechno zodpovím, dobře? Prosím, na oplátku. Dobře. Potřebuju, abys něco rychle udělala. - Co? - Na konci rampy jsou dva sloupy. Na tom pravém je nahoře černá krabice.

Potřebuju, abys tam vylezla a rozmlátila ji. Rozmlátit to nahoře napravo? Jo, podívej se nahoru a uvidíš to. Pomůže to. Běž hned. Použij tenhle klíč. Jasně. Super, video. Pojď dovnitř. Super. Anthony, vyrobili jsme si elektronický stimulátor.

Julie? Budu potřebovat tvůj stříbrný náramek, dobře? Dostaň se pod to a zamotej ty nahoře. Dobře. Podej mi jeho pravé zápěstí. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kde jde dalsi dil ? mel tu bejt v nedeli ne?

180

Odpovědět

a ted se bude cekat dalsich 5 dilu, nez se dozvime, co se stalo dal. Mozna i vic, protoze tam urcite prihodi dalsi zbytecny herce a heeerecky s vypovidajici hodnotou nula.

185

Odpovědět

Chtěl bych dostávat honorář za takovýto epizodní díl...

180

Odpovědět

Uplně zbytečný díl

1812

Odpovědět

Líbí se mi to čím dál víc, doufám že s překladem nepřestanete.

186

Odpovědět

Jak rychle to hodnocení jednotlivých dílů kleso :( škoda... výborný začátek a pak takový úpadek :(

182

Odpovědět

Možná by nebylo od věci, počkat si až budou přeloženy všechny díly, a pouštět si je jeden po druhým..

181

Odpovědět

http://www.csfd.cz/film/300993-h/podle-datetime/
Fakt
nevím co na tom ti z csfd.cz viděj

187

Odpovědět

tento serial jsem nejak nepochopil, ma to stopaz 4 minuty a z toho je 2,5 minuty zabito titulkama? Nic kloudneho na mnereknou, ale hlavne ze to vypada pekne... meli by se snazit trochu vic, radsi bych bral 24 10ti minutovych epizod, nez 48 5ti minutovych... (nebo kolik jich vlastne bude)

188

Odpovědět

nejlepsi zjisteni zatim ze vsech dilu... vse maj nano a pruhledne ale radia v autech maji stale stejne streva jako dnes ;)

181

Odpovědět

dnes taky třetina národa jezdí v formanech na olovnatej benzín ...

180

Odpovědět

Tak jsem se 4 minuty koukal jak se ze šrotu staví jakýsi zařízení, který nevím co bude dělat, a nic jinýho nezjistil, paráda..

Mohl bych překladateli navrhnout menší změnu: počkejte vždy aspoň na 4-6 dílů, postupňě je přeložte a odvysílejte zároveň, ať z toho něco máme :)

181

Odpovědět

Nápad měl obrovskej potenciál ale provedení to naprosto kazí, 9 díl a prakticky jsme se nic nového nedozvěděly...

182

Odpovědět

Z nejočekávanějšího web seriálu nakonec bude propadák...Technické zpracování je fakt na dobré úrovni, ale zbytek je o ničem.

183

Odpovědět

Tak tohle už mě fakt štve. S každou episodou se mi ten seriál více a více hnusí, protože ty 4 minuty děje jsou jako hadí prdnutí a všechno je takové zmatené, hromada příběhových linií tomu taky moc nepřidá.
Kdyby raději zvolili formát 20min/díl a vydávali je jednou týdně, bylo by to lepší.
Takhle je to pěkně otravné.

184

Odpovědět

takže je z něho MacGyver :D

183

Další