H+ Epizody 15-18

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:4 756
Ode dneška poněkud změníme vysílací schéma webseriálu H+. Usoudil jsem, že vysílat epizody po jedné nemá moc valný smysl, a tak to budeme brát rovnou po čtyřech. Doufám, že si tak budete lépe všímat různých detailů a spojitostí a tak rychle je nezapomenete. Navíc se jich už spousta nahromadila, takže je potřeba dohnat vysílání oficiálního YouTube kanálu. Epizoda 15 - Jejich spojení Epizoda 16 - Shora Epizoda 17 - Salmiakki Epizoda 18 - Příchod

Přepis titulků

JEJICH SPOJENÍ To je nádhera. Vidíš to, Conalle? Samozřejmě. Je zdravý? Velmi zdravý. Bombaj, Indie 3 měsíce před tím, než se to stalo Software stále sbírá data, ale stačí to, abychom dítě mohli zapojit do monitorovacího procesu.

Stačí vědět, že tam je, viď, lásko? - Ano. - Jasně. Promiňte. Myslela jsem, že mluvíte se mnou. To je v pořádku. Je vždy s vámi. To by tě mělo motivovat, abys byl častěji připojený. Už jsem ti říkal, že to vypínám, když píšu. Promluvme si o rozvrhu.

Ráda bych více sladila naše denní rozvrhy. Úrovně nejsou neobvyklé. Nechci po vás, abyste něco drasticky měnila. A co přesně bych měla měnit? Například dobu, kdy spíte. Jen o několik hodin. Pokusili bychom se žít jako ve stejném časovém pásmu. - To si nemyslím. - Neuškodilo by jí to, že ne, doktore? Promiňte?

Kdyby si Leena posunula režim spánku o několik hodin. Mohli bychom tak být víc v kontaktu. Kdykoliv mě můžete kontaktovat i v noci. - Vím, ale nechci vás zbytečně budit. - Ano, také jsem to viděl. Chápu, že toho od vás chci hodně. Ale takhle jsem doma jen hodinu před tím, než jdete spát. Změnila bych svůj rozvrh, kdyby to šlo, ale nejde to. Doktore?

Co navrhujete vy? Pokud to bude dělat postupně během týdne, mělo by to být v pořádku. - Jsme vám s Conallem kdykoliv k dispozici. - Odejdu z místnosti, abychom si mohli promluvit. Chápete, co tím myslím, že? - Samozřejmě. - Omluvíte mě na chvíli? Petersi, jste tam ještě?

Dobře, jsem sám. Pokračujte. Vyvarujte se toho tónu. Mluvíte se mnou, jako bych ten čip nechtěl stejně jako vy. Ne, Petersi. Nechte mě domluvit. Manta, Ichiro, všichni je chceme odstranit. Všichni by už měli chápat, že to dítě nám k tomu pomůže. Jakmile Manta vloží vaši aplikaci do Leenina H+ účtu, budete schopni dítě studovat sami.

Pak mi snad uvěříte. Jeho DNA nás zbaví této choroby. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přijde mi, že autor tento seriál natáčel hlavně kvůli reklamě na sebe samotného. Šlo mu především o kvalitu. Nemyslím si, že účelem bylo to, aby se na to dalo dívat jako na seriál. Aby z toho měl člověk nějaký požitek. Šlo mu především o to, aby si u velkých slopečností udělal "dobrý" obrázek.

183

Odpovědět

fajn, o tohle jsem prosil od zacatku. Problem neni stopaz, ale ze je pulka zasrana titulky a ze je to desne moc skakave, moc pribehu.. srovnejte to stim webserialem z vesmiru..

181

Odpovědět

Už an to ani nekoukám, jen dávám 1/10

1819

Odpovědět

Try to guess the total amount of fucks people give

182

Odpovědět

Ale ten seriál není vůbec špatnej.
Doufám, že se překladatelé nebudou řídit názorem většiny, a budou překládat dál pro nás, kteří naopak nemáme čas sledovat seriály, které trvají hodinu:)

181

Odpovědět

Mě se zatím taky líbí, takže přestat nehodlám. :)

180

Odpovědět

Myslím, že vysílat tenhle seriál nejméně po čtyřech dílech je ediná možnost, jak ho vůbec vysílat. Díl, který trvá stejně dlouho jako průměrná reklama je těžko vidět o samotě, protože během hodiny člověk zapomene, o čem ty dvě minuty byly... je to debilní schéma autorů...

181

Odpovědět

Tak trochu jsem se zoirentoval - seriál sleduje 4 časové linie - 7 let před tím než se to stalo s tím policajtem a tou šlápotou, pak 3 měsíce před tím než se to stalo s indkou, současnost v garáži a budoucnost 2 roky po tom co se to stalo s tím italem. Ale i tak jsou ty díly podle mě řazeny špatně za sebou a divák v tom má zmatek, teprve dnes jsem si to tak nějak utřídil a to už je 18 epizoda.

180

Odpovědět

Aha, díky, doteď jsem měl v časech zmatek.

180

Odpovědět

Úsměvné mi přišlo, že tyto čtyři epizody skýtaly asi tak 8 minut seriálu...

183

Odpovědět

V ději se tak trochu ztrácím. Nemám moc ráda flashbacky a postranní dějové linie, vlastně na to koukám jen kvůli Topimu, mám ráda roztomilý týpky :D :)
Vysílat 4 epizody za sebou je dobrý nápad, už jen kvůli těm souvislostem mezi jednotlivými díly.

180

Odpovědět

Super! Jen tak dál! Seriál se mi začíná čím dál více líbit, tak prosím pokračuj v překládání :)

180

Odpovědět

Ať se vyprdnou na vedlejší linie a dělají hlavní linii v garáži.

189

Odpovědět

ať se raději vyprdnou na celej tenhle obskurní seriál... škoda, že jeden z mých nejoblíbenějších režisérů věnuje svoji energii něčemu takovýmu.

1820

Odpovědět

Zamotávám se

185

Odpovědět

"Usoudil jsem, že vysílat epizody po jedné nemá moc valný smysl, a tak to budeme brát rovnou po čtyřech."

to teda brzo.. většině lidí to bylo jasné již po první epizodě..

1821

Odpovědět

Tak lepší pozdě, než vůbec ne? ;-)

185