Harry Potter je v kapele

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:796
Počet zobrazení:7 961
Na dnešek pro vás máme další krátkou parodii z Bradavic od skupinky Pistol Shrimps. Tentokrát se vám Harry Potter představí jako člen drsňácké skupiny, která si říká Dragonballs.

Přepis titulků

Ahoj, Harry! Zakládáme kapelu a ty v ní budeš! Potřebujeme nějaký jméno. Něco drsnýho, něco nebezpečnýho! - Dragonballs. - Super! Harry, takhle nemůžeš vypadat. Jsme Dragonballs, nejdrsnější skupina všech dob. Já to spravím. Jak vypadám? Jako když máš života plný zuby.

Dneska hrajeme u Hagrida. - Mám pocit, že bychom tam měli být. - Jó! Víte, jak to myslím? Ne. A všichni, co jste tady, řekněte "puf"! A všichni, co jste tady, řekněte "puf, puf, puf"! Dragonballs! No tak, chlape!

Dobře, lidi, potřebujeme prachy, abychom mohli nahrát demo. Já vím, jak na to. Nevadilo by, kdybych si vzal tohle? Mám to, Brumbále, jdeme! Poslechni si to! Tohle je za hranicemi mých představ. Tak temné, tak energické. Jo, říkáme tomu: "Kurva, můj život je hroznej a krvácím z řitního otvoru." Páni!

Je to tu hezký. Jdem to tu zničit! Boží! Jdem si pořezat zápěstí! Vadilo by vám, kdybych použil toaletu? Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super vtipné ako väčšina hp videí.

10

Odpovědět

Puf puf puf :D To mě doopravdy dostalo :) Skvělý překlad, díky :)

120

Odpovědět

Menttor: když už tak je to: hnusný plesnivý povidlo, který má důvtip a šarm německýho ovčáka po transplantaci hlavy...Z toho co teď čtu od tebe tak spíš ty vypadáš na to, že se díváš na Ordinaci :D

191

Odpovědět

Nekoukám :-D Jen mi vždycky přijdou směšní lidi, co se tak zastávají různých brakových žánrů jako např. fantasy, které opravdu masové jsou a dělají to jen proto, aby se mohli cítit líp "že taky něco čtou"...

A oni nakonec ani neví, co vůbec "brak" znamená, jen to okamžitě berou perojativně, protože jsou to k****i.

1813

Odpovědět

+MenttorChápu,taky nesnáším když je něco děláno jen proto aby to zaujalo co nejvíc lidí (přiklad teda ta Ordinace, nebo světová pop music) ale zrovna u fantasy mi to nevadí,protože vím že hodně lidí to nemusí...To stejné se dá říct o románech určené pro ženské pohlaví..Byla bych radši aby děti četli Harryho Pottera než poslouchali Justina Biebra a koukali na MTV nebo do svých smartfounů, veřím totiž že by z nich vyrostli lepší lidi než z těch "belieberů"

210

Odpovědět

+MenttorA nebo to lidi čtou, protože se jim to líbí, že by?

290

Odpovědět

Z videí co tahle dvojka udělal, mi tohle přijde nejslabší.

184

Odpovědět

udělala...proč tu nejde editovat nebo mazat ?

191

Odpovědět

Mezi Potterem a Twilight není žádnej rozdíl, jen Potter je mířenej na <15, a Twilight na všechny ženský.

Obě jsou to ale komerční sračkosérie z debilním dějem, trapnejma postavama atd. atd.

1960

Odpovědět

Seriously? Kill yourself... Ve svých 16 letech mám už pár knížek přečteno a v rámci fantasy literatury na J.K.Rowling dosahují dle mého názoru pouze Sapkowski( Zaklínač), Tolkien(Pán Prstenů) a Martin( Písen Ohně a Ledu). To, že ti knížka nesedne chápu, ale to že ji přirovnáš k tomu odpornému paskvilu, to už ne.

217

Odpovědět

+DzallHe? Fantasy je brakovej žánr, to je snad každému neimbecilovi jasné. Jedinou výjimkou je Malazská kniha padlých. Jinak čtení fantasy literatury je ekvivalentem sledování Ordinace v růžové zahradě.

Sci-fi je samozřejmě něco jiného.

1861

Odpovědět

+DzallVážně srovnáváš Rowling s Sapkowským, Tolkienem a Martinem??
Tolkien - "zakladatel" fantasy, stvořitel nejpropracovanějšího fantasy světa(viz. Silmarillion), jeho fantasy mnohdy dosahuje "poetiky"(viz. Hurinovy děti).
Sapkowsky - Vytvořil (v dnešní společnosti) kontroverzní fantasy svět, narážející na novodobé problémy(rasismus), a upravující klasické pohádky až do "strašidelných" rozměrů.
Martin - Udělal vcelku zajímavý svět, s docela propracovanou politikou.
Rowling - Udělala dětinský svět čarodějů, kde dobro nemůže zemřít, a vždycky vyhraje, a ani nemluvě o klišovitých postavách(Dobrosrdečný obr, moudrý stařec, chytrá spolužačka, pitomý kamarád)

Menttor - Zkus si přečíst První Zákon od Joe Abercrombieho, to vyvrátí ty tvoje ploché postavy, i příběh.

237

Odpovědět

+DzallJe vidět, že máš těch knížek přečteno pouze pár. Ač mám knížky od J.K.Rowlingové celkem rád, tak na poli fantasy literatury je podstatně víc autorů lepších než ona. Bez těch co už si zmínil tak to jsou například

R. E. Feist a jeho Trhlinové Války
S. V. Lukjaněnko a jeho série Hlídek
D. Eddings
R. Jordan
a další

Knihy o Harrym P. bych zařadil mezi takovou tu "happy end" fantasy literaturu, která se sice dobře čte, ale víš, že tam neumře nikdo důležitý protože autor na to prostě nemá koule aby si zabil někoho ze svých vyvolených. Další takovou sérii je Hraničářův učeň od J. Flanagana.

Nechci aby tenhle komentář vyzněl nějak agresivně, jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor ... :)

211

Odpovědět

Harryho Potter nemám rád, ale to, že je Fantasy ekvivalentem sledování Ordinace je fakt demence.

220

Odpovědět

+JakeeA jak se teda liší prosimtě?
Ordinace v růžové zahradě/obecně Soap opera - seriál pro masy, ploché postavy a příběh
Fantasy - literatura pro masy, ploché postavy a příběh, fantasy vyzdvihují ti, kteří jsou na intelektuální úrovni německého ovčáka po transplantci hlavy, ostatní to berou jen jako knihu na odreagování, stejně jako např. Ordianci v růžové zahradě.

1830

Odpovědět

Ne, vůbec žádný. Jenom Rowlingová vypráví příběh o odvaze, věrnosti a síle přátelství, zatímco Mayerová o tom, že nejdůležitější věc v životě je si najít kluka.

300

Odpovědět

+TercaisVystižnější komentář jsem neviděl :)

230

Odpovědět

+TercaisSúhlasím.

00

Odpovědět

Náhodou Harry Potter neni od 15 ale od 12. Twilight sa vôbec nevyrovná Harrym Potterovi a hrá akurát na city čo Harry Potter je o priateľstve, čarodejníkoch a proste o všetkom čo k tomu patrí.
Mágia je oveľa lepšia ako nadprirodzená sila, rýchlosť, nesmrteľnosť a mladosť.
Je to najlepší fantasy film aký kedy bol.

00

Odpovědět

Na konci jsem čekala Snapa a jeho "Always" :D.

192

Odpovědět

To je blbost! O bože :D never more please

1914

Odpovědět

:-D Když začali zpívat I will always love you tak sem se začal kácet smíchy :-D nejsem fanoušek HP, nejsem ale ani žádný odpůrce, viděl sem většinu dílů a chápu že skalní fanoušky to může pobouřit, ale mně to přišlo skvělý :-D

203

Odpovědět

vobec nie, skalni fanusikovia sa bavia rovnako dobre :)

211

Odpovědět

Puf,puf,puf :-DDDDD

255

Odpovědět

nebavilo, místy trapné, občasné přeháňky zejména ze severu.... Jop přesně tak to na mě působilo, jako na vás tenhle koment - naprosto zbytečná práce :D

1866

Odpovědět

Stejně jako všechny díly Harryho Pottera, psané či zfilmované.

1880

Odpovědět

+MenttorHele, já si z podobných filmů nikdy neucvrkávám, Pottera jsem viděl dokonce až dlouho po prvních dílech, ale pokud jde o takovéto "teenagerské" trháky, je Potter jedním z nejlepších. Solidní a celkem promyšlený příběh, slušné herecké obsazení, zajímavý nápad v podobě "stárnutí" diváků...když to srovnám s upírovskou sračkou, která se pohybuje v podobné kategorii, je HP zlatým fondem. Mám takový pocit, že jsi to nikdy neviděl a už rozhodně nečetl, takže tu pliveš síru na něco, co neznáš.

211

Odpovědět

Fakt dobrý kluci :D

2211

Odpovědět

Šikovní kluci, mě to baví :)

2313

Odpovědět

Fuck my life it's horrible and my anus is bleeding! :D

2122

Odpovědět

Ještě, žes nám to sem napsal. Nevšimli jsme si.

1854

Odpovědět

Spíše trapné, než vtipné.

1984

Další