#Hashtagy

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:603
Počet zobrazení:10 787
V této krátké scénce Jimmy Fallon a Justin Timberlake parodují konverzaci většiny uživatelů na Twitteru. Orange Is the New Black - seriál Já miluji tebe, ty miluješ mě, jsme šťastná rodinka - Písnička, kterou zpívá dětem Dinosaur Barney Ray Romano - Dabér Mannyho z Doby Ledové + hlavní postava seriálu Raymonda má každý rád Debra - Seriálová manželka Raymonda + úryvky písniček Miley Cyrus a Missy Elliott

Přepis titulků

Nazdar, Justine. Jak se vede? Jde to, Jimmy. #Pohodička, co u tebe? Mám celkem dost práce, #OdRánaNaNohou, #UžBudePátek? Dívej, přinesl jsem ti sušenky. #DomácíVýroba #OvesnéSRozinkami #UkažMiSušenky! Skvělý! #ToSeNedáOdmítnout Vynikající.

#DávámSiDoNosu #JáJsemSkutečnýKeksík #MňamMňamMňam Výborné, že? #ToVšechnoKvůliSušenkám #lololololololololololol #Klasika Mimochodem, viděl jsi poslední epizodu Kačeřích Příběhů? #KvaKvak Ne, poslední dobou koukám spíše na Netflix.

#OrangeIsTheNewBlack Aha, tak to jo. Já poslední dobou sledoval Dinosaura Barneyho. #FialováJeNováČerná #JáMilujuTebeTyMiluješMěJsmeŠťastnáRodinka #JeMi38 #Dinosauři #JakVymřeli? #Meteor? #DobaLedová? #KdyžMluvímOTýDoběLedovýNedávnoJsemNaNiKoukal #Zábava #RayRomano #Debro!Debro!

- Mimochodem, Halloween už je ani ne za měsíc. - Já vím. Už víš, za koho půjdeme? #VelkéRozhodnutí #SexyDuch Myslím, že já půjdu za Ninja želvu. #UrčitěRafael #LeonardoJeVůl #ŽelvaNeTenItalskýRenesančníMalíř #MonaLisa #UsmíváSe? #KdyžJsmeUTohoÚsměvuZrovnaJsemBylUZubaře #ZlatáPlomba #PéčeOChrup #KontrolaZubů #TakhleSeToDěláUNás!

#JsmeTvrdý - #NemůžemePřestat - #Nepřestaneme - #TohleNámJde - #SkutečnéHryŽivota #StojíToZaTo?NechMěToUdělat #PoložToObraťToToARozjeďTo - Hej, chlapi. - Ano, Queste? #DržteKu*vaHubu!

Překlad: #Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super, klidně bych uvítal víc videí s touhle dvojkou :))) Měli by mít vlastní pořad :)

311

Odpovědět

Nemám Twitter takže nechápu :-)

283

Odpovědět

Funguje to aj na Facebooku :)

01

Odpovědět

Jéééj, Jimmy ! :3 Pamis, za tohle máš u mě velký plus. :D A Questlove to vždycky všude zabije :D Mimochodem, taky vás zaujali ti dvouocasí lvi na tapetách co tam mají na zdi ? o.O

220

Odpovědět

#Hastagy #jsou #ale #nahodou #skvele

2316

Odpovědět

Uz se tesim na minusy, ale ten Fallon ma hrozne nesympatickou drzku...

199

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=HkLk1YUEoKA, nie je veľmi čo k prekladaniu ale ja som zomrel od smiechu :D

191

Odpovědět

Překlad: #Pamis :D :D

222

Odpovědět

Nemůžu říct, že je to úplně blbý. Ale určitě to nedokážu ocenit, s hashtagy jsem se nikdy na evropských stránkách nesetkal.

195

Odpovědět

Koukni se tady pod podobná videa, kde jsou Tagy, je to v podstatě to samé. Pokud klikneš na jednu z těch slov, vyjedou ti videa, co mají stejné klíčovové slovo (key word). Stejně to funguje i na twitteru i facebooku. Po zadání #(hashtagu) upozorňuje, že zde se nachází právě zmiňované klíčové slovo. Lze jich také použít více hashtagů v jednom příspěvku. Nesmí být, ale odděleno mezerou, jinak se zbytek klíčového slova ztrácí. Proto vzniká například tvar slova #ZemanJeUrčitěSkvělýPrezidentKterýByKAlkoholuAniNepřičichl.

Díky tomu pak vznikají relace s podobnými příspěvky, u FB stačí kliknout na tento hashtag a zobazí se ti miliony dalších příspěvků se stejným klíčovým slovem.

220

Odpovědět

+beboVím co jsou hashtagy zač. Myslel jsem to tak, že jsem se s tím snad nikdy nesetkal. Buď mám až moc chytré přátele (o čemž pochybuju, protože jsem sám docela debil), nebo to u nás není tak rozšířené.

236

Odpovědět

Kdyby jen na twitteru, ale čím dál víc lidí to používá i na Fakebooku. Koliktát mi přijde, že ani neví, k čemu to vlastně je, ale protože to je v módě, tak jich nasází 10 k jedný fotce.

#TenČernochMáRecht :D

212

Odpovědět

Hashtagy jsou dobrá věc, podle nic se snadněji na sociální síti vyhledá to, co vás zajímá. Problém nejsou hashtagy, ale lidé, kteří to přehánějí. #stupidity

205

Odpovědět

Tohle nasdílet všem PIČÍM a ČURÁKŮM, kteří to používají #SerouMěSTímJakCyp!

194

Odpovědět

Jestliže tě serou, tak to jsou spíš PRDELE, ne? :D :D

192


Odpovědět

+miky.prochyTvl, vy dva jste mě teď dostali. Normalně jdu do kolen a strkám si sám ptáky do huby :D

187

Odpovědět

Ked už sme pri tom,čo je to ten hashtag?

182

Odpovědět

Jelikož nepoužívám Twitter, tak by mě to taky zajímalo, abych tuto scénku pochopil.

182

OdpovědětOdpovědět

+danny-vsmirdik: Nejsem de.il, jen nepoužívám Twitter, ale pochopil jsem, že to je křížek vtipálku!

cerva: Díky za vysvětlení ;-)

183

Odpovědět

ten cernoch to priklincoval :D

182

Odpovědět

Já jsem úplně alergický na tyhle hashtagy, to je neskutečná kravina. A nejsem si zcela jistý, že lidé, kteří je používají oplývají opravdovou inteligencí.

P.S. Kromě toho, když je parodují samozřejmě. :D

183

Odpovědět

#lololololol

202

Další