Jimmy a Justin Timberlake na dětském tábořeThe Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:8 763

Jimmy Fallon a Justin Timberlake se představí jako pubertální kluci na táboře, kteří po večerce nemohou usnout. Aby se nenudili, zpívají si oblíbenou písničku. Vedoucímu tábora se to však vůbec nelíbí...

Přepis titulků

Justine. Spíš? Ne. Já taky ne. Už víš za co půjdeš na Halloween? Jo, vím. Jo a... proč jsme na letním táboře uprostřed října? To nevím.

Budu hádat, za co půjdeš. Napovím ti. Je to seriálová postava. Steve Urkel. Ne. Zach Morris. Ne. - Kvítko?

- Jo. Paráda. Placák ve vzduchu. Dostal jsem nápad. Nechceš si zazpívat tu písničku, co jsme dneska slyšeli v rádiu? Myslíš Ironic od Alanis Morrisette? Tu písničku miluju. Ale musíme být potichu, protože už je po večerce. Tak jo, jdeme na to. Starý muž...

se dožil 98 let. Vyhrál v loterii, a další den zemřel. Je to jako moucha ve tvém Chardonnay. Je to jako omilostnění z trestu smrti až dvě minuty po něm. Není to ironické? Co myslíš? Je to jako déšť o svatebním dni. Je to jízda zdarma, za kterou jsi už zaplatil.

Je to dobrá rada, kterou jsi neuposlechl. Kdo by to... Kluci, co to tu je za kravál? Promiňte, pane Fletchere. Jen jsme si zpívali. Zpívali jste si? Co kdybyste radši zpívali postel? Přesně tak. - Co to znamená?

- Co tím myslíte? Na to přijdete. Navíc už je po večerce! Což znamená, že vy dvě hlavy dubový už máte spát. Jinak na zítřejší Den sladkostí nic nedostanete. Povídá se, že tam bude všechno od mléčných ořechů až po oplatky. To zní lákavě. Promiňte, pane Fletchere. Už půjdeme spát.

Tak dobře, táborníci. Dobrou noc. Pan Fletcher je tak... Pan Fletcher je tak divnej. Vsadím se, že ani sladkosti nemá rád. Vsadím se, že jeho oblíbená sladkost jsou bonbóny Nerds. Proč jako? Protože jsi to, co jíš. Tak jo, jdeme zkusit usnout.

Není to ironické? Co myslíš? Až trochu moc ironické. Jo, vážně si to myslím. Je to jako déšť o svatebním dni. Je to jízda zdarma, za kterou jsi už zaplatil. Je to dobrá rada, kterou... Tak a dost!

Neříkal jsem vám dvěma vejlupkům, že máte jít do pistele? Vejlupkům? - Jít do pistele? - Jít do pistele? Jsem tak rozrušený, že jsem se přeřekl. Prostě nemůžeme usnout, pane Fletchere. No to vám gratuluju. Tímhle jste přišli o Den sladkostí. A to znamená žádné mléčné ořechy, žádné oplatky a taky žádné další sladkosti!

A co sušenky s marshmallow nebo čokoládové válečky? Co s nima? Pokud si dáte ty kraťasy ještě víš, uvidíme váš váleček. Tak a dost! Rozumíte? Pane Fletchere, vy jste se počůral? - Počůral jste se?

- Ne, nepočůral. Jste si jistý, že jste se nepočůral, pane Fletchere? Jsem si tím dost jistý. Tak jo, to stačí! Můj rozkrok je úplně mokrý. Tak naposled. Dobrou noc a jděte spát. Tak dost! Jeho zadek se taky počůral. Pan Fletcher je takovej trapák.

Asi už půjdeme spát. Tak zítra, Justine. Hej, Jimmy... nejlepší kámoši napořád? Nejlepší kámoši napořád. Dobrou. Je to jako déšť o svatebním dni. Je to jízda zdarma, za kterou jsi už zaplatil.

Je to dobrá rada, kterou jsi neuposlechl. Koho by napadlo, jak moc to sedí. Fallone! Timberlakeu! Promiňte. Jimmy získal Emmy a Grammy za moderováníThe Tonight Show. Justin získal Emmy a Grammy za hudební tvorbu. Pan Fletcher začal pracovat ve strip klubu Čokoládový váleček.

Dodnes vystupuje pod přezdívkou Vejlupek. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kraťasy ještě vÝš, vÍš??

10

Odpovědět

Tak Fallon tu hodne dlouho nebyl, a musim rict ze mi rozhodne nechybel... tohle se ani nedalo dokoukat

56

Odpovědět

lituju každého, kdo je odkázaný jen na to, co se tu vybere

11

Odpovědět

Tisíc lidí, tisíc chutí... za mě nula

62

Odpovědět

Fallon má mnohem lepší videa (kid theater, confessions, box of lies..) a vyberete zrovna toto..

24

Odpovědět

Díky za názor, ale sám určitě víš, že výběr videa je subjektivní záležitostí a každému se líbí něco jiného. U Fallona je navíc dost těžké odhadnout, co se bude divákům líbit, protože tu od něj propadá takřka všechno. Prostě jsme po delší době zase něco zkusili... :-)

101

Odpovědět

+BugHer0Podíval jsem se, jaká videa z jeho show tu jsou a vůbec se teda nedivím, že tu propadá - ne že by byl Fallon tak špatný, ale ten výběr je většinou bídný... je to škoda

01

Odpovědět

+FEFZrovna to, cos tu psal jako tipy, mi nepřijde o nic lepší. Pro mě je od něj nejlepší Lipsync Battle a pak mám hodně velkej problém vybrat něco dalšího...

10

Odpovědět

+BugHer0To by musel nejprve posoudit větší vzorek lidí, jestli je to lepší, nejenom ty (sám si psal, že každému se líbí něco jiného)..
Nemohu se prostě zbavit pocitu, že s citlivějšm výběrem by tu Fallon mohl být mnohem populárnější (i když na Conana by asi tak neměl)
S Lipsync battle asi souhlas (proč jich tu tedy není více?)

11

Odpovědět

+FEFNemáme tu teď asi překladatele, co by Fallona nějak žral a chtěl se mu víc věnovat a investovat do toho energii. Ono tě to nadšení rychle opustí, když vždycky něco přeložíš, a lidi to tu odpálkujou. Stejně to bylo kdysi u Ellen, až to došlo do bodu, kdy už se tu vůbec neobjevuje. ;-)

61

Odpovědět

+BugHer0To chápu, ale právě o to větší škoda je, že když už tu jednou za čas od něj něco přeložíte, tak vyberete takovoudle s prominutím blbost..

Ellen se domnívám, že tu snad ani nikomu nechybí, naopak by se tu mohl objevovat častěji Corden (nejenom Carpool karaoke)

33

Odpovědět

+BugHer0Tak Ellen mi opravdu nechybí. Jak mám ostatní ráda, tak ona mi přišla až děsivě nevtipná.

11

Odpovědět

+BugHer0Už jen zmínka jména Ellen a představa její show navozuje totální zhnusení..tos přehnal :) Sice to vyjde nastejno, ale to už radši tu USA modlu Oprah.

50