Harrison Ford propichuje ucho

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:576
Počet zobrazení:8 903

Jimmy Fallon přebírá, doufejme, příští rok hlavní The Tonight Show po Jayi Lenovi, a proto se snaží dokázat, že na to má. Tentokrát k němu dorazil Harrison Ford, který, jak možná víte, má v levém uchu náušnici. Jimmy se proto rozhodl, že si něco podobného musí také pořídit, a to nejlépe rovnou během show.

Přepis titulků

Jsme zpět se skvělým Harrisonem Fordem. Jeho nový film Enderova hra má právě premiéru. Za chvíli jsme zpět. Protože je jedním z nejpohodovějších lidí historie, a já chci být jako on, požádal jsem Harrisona Forda, aby mi propíchl ucho. Nikdy jsem neměl ucho propíchnuté, mám z toho strašný strach. - Už jsi někdy... - Nebude to bolet. - Dobře. Mě.

Slyšel jsem tě říct "mě". - Co mám teď dělat? - Posaď se. - Bože... Nemůžu tomu uvěřit. Bože, už teď jsem úplně hotovej. Co nejhoršího se může... Už tohle bylo strašidelný. Co nejhoršího se mi může stát? Můžu dostat infekci? Né. Můžeš vykrvácet.

Tohle kdyžtak zastaví krev. Na co to je? Počkej... Měly tady být dvě. Tohle je... lokální anestetikum. Měly tady být dvě, ale... Proč to piješ ty? Počkat!

Proč tu nebyly dvě? - Nech mě se soustředit, ano? - To je čistá tequila, ty vole. Panebože... Počkat... Máme tady pistoli a jehlu. Co bys použil ty? Použil bych pistoli, protože je růžová a vypadá, že je s ní větší legrace. Ale asi s ní jde udělat jen pravé ucho. - Chceš pravé, nebo levé? - Jako máš ty. Udělej mi Harrisona Forda. - Levé je to pravé.

- Dobře. Výborně. Musíš si vzít rukavice, aby to bylo hygienické. Nikdy jsem si nechtěl propíchnout uši nebo cokoliv jiného. Nebo tetování. Máš tetování? Nevím, co to má znamenat. Znáš to "Vítejte na Jamajce, mějte hezký den"? Znáš to? Takový mám. Bože, to je neuvěřitelný.

Manželka bude nadšená. - Žena bude nadšená. - Myslíš? - Ne, bude šílet. - Bude hrozně naštvaná. - Dívá se na to v televizi? Jo, dívá se na velký televizi. Budu jí potom muset hned zavolat a říct jí, co se stalo. Budeš to nějak umrtvovat? - Kostkou ledu? - Neměj starosti. - Podrž to na chvilku. - Jasně. - Díky. Ani pořádně nevidíš. Tohle je hroznej nápad. Bože...

Tak kam to dáme? Přímo do středu? - Nebo se mám rozhodnout já? - Vůbec nevím, co se děje. - Panebože... - Vyberu místo pro... Teď se to stane? Budeš to dělat teď?! Ne, ještě ne. To poznáš. Počkej, jen klid. Zatím to jen označuju. Je to propiska.

Fix. Je to fix. - Jimmy... - Ano. Jen klid. - Takovej srab. - To neříkej. Questlove, je to zlý? Panebože... Fajn. Na něco jsi zapomněl?

Co hledáš?! - Tohle byla tvoje první volba? - To je má náušnice? - Jaký to je? - Bolí to. Tohle ještě nebolí. Teď to bude bolet. - Třeseš se ty, nebo já? - To jsem já. Tak se mrkněme na výsledek. Můžeme? - Jsou tady dvě. Chceš i druhou stranu? - Ne, ne, ne! Nevezmeš si ji ale ty? Dát si ji místo téhle, abysme k sobě ladili?

Hodí se mi k obleku. Udělej to a pak se vyfotíme. Harrison Ford mi propíchl ucho, lidi. Většinou mi to dělá žena. Už je skrz? - Ano. - Krvácí to? - Ne! Narozdíl ode mě. Čemu se směješ... Musíte nás vyfotit.

Lloyde, vyfoť nás s Harrisonem Fordem. Harrison Ford! Jděte tenhle víkend na Enderovu hru! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hehe frajer ! :)

351

Odpovědět

Classic Schmosby.
Neuvěřitelné, že odstavili kvůli Lenovi Conana a ještě neuvěřitelnější by bylo, že by to měl dostat tenhle.

3314

Odpovědět

JImmy fallon je noob. Nejlepsi je (bohuzel) conan a pote ferguson.

Nevim proc se kimmel a fallon vsude cpou kdyz maj nejhorsi sledovanost.

ale ford dobrej

3037

Odpovědět

Me Fallon taky nebavi, hlavne nechapu ze si televize nevybere nekoho sympatictejsiho...

2616

Odpovědět

"Han Solo always shoots first"

362

Odpovědět

Já třeba nikdy nepochopil, proč se rozpoutala taková aféra kolem toho, jestli vystřelil první a pokud ano, tak že je chladnokrevný zabiják. Vždyť Greedo ho chtěl zabít, tak je jasný, že se Han nenechá z bezprostřední blízkosti oddělat a vystřelí první. Přišlo mi opravdu vtipné, jak je v té nové verzi přidělaný záběr, kde Greedo vystřelí první. Ze vzdálonosti asi tak jednoho metru se trefí někam úplně do háje nad Hanovu hlavu :)

292

Odpovědět

+Svareclol noob

2229

Odpovědět

+SvarecŽádná aféra kolem toho nebyla. Jediné co se stalo bylo to že lucas, clovek co zničil star wars novou trilogii se rozhodl že to nestačí a že musí zhyzdit i práci režisérů ostatnich a tak se vrhl i na původní ságu

2711

Odpovědět

Odpovědět

Já si nemohu pomoci, ale vždy když H. Forda vidím, tak si ho vybavím, jak posílá vzdušný polibek a odjíždí v autě s espézetkou "Honk if you're fucking Ben Affleck." :D

331

Odpovědět

Až do konce jsem nevěřil, že to fakt udělá :D Jimmy je boss

373

Odpovědět

A jenom tak pro zajímavost, Ford trpí ze strachu z mluvení na veřejnosti(zřejmě i proto že když byl mladej tak to byl údajně třídní šprt co neměl moc kamarádů), a i když je v rozhovorech někdy nervózní a moc toho nenamluví, tak je vidět že je to neskutečně cool a vtipný člověk a je i vidět že sláva mu nestoupla do hlavy, proto ho mám rád :)

430

Odpovědět

Such a pussy :D možná to ode mě není úplně objektivní, vzhledem k tomu, že jsem měla za život propíchnutých cca 20 míst na těle :D ale on dělal, jak kdyby ho čekala ruská ruleta :D

2426

Odpovědět

Kde vsude prosim te ? :-D

251

Odpovědět

+iCeWindPět v uších, bradavku levýho prsa,
pravou nosní dírku dvakrát, levý obočí,
jednu má taky na břiše, pak na klitorisu....
A na jazyku nosí cvoček. :D

350

Odpovědět

+iCeWindA nektera mista jsou pichana opakovane :-D

300

Odpovědět

+iCeWind8 naušnic v uších, nos, obě obočí, jazyk, bradu, pihu, pupík :D ne všechno najednou samozřejmě. A něco opakovaně, to když jsem si náušnici vyndala, dírka mi zarostla a já se třeba za 2 roky rozhodla, že to tam chci znovu :D momentálně už jsem snad trochu dospěla, takže si nechávám jen ten jazyk.

233

Odpovědět

+iCeWindNechtěl bych bejt za váma na letištní kontrole... :D

521

Odpovědět

zkuste soutěž o hodnotné ceny http://www.hraj.to/soutez/?ref=7859

19142

Odpovědět

Byl jsem jediný nebo vám to taky přišlo dost podobný Will Ferelovi a Conanovi? Jinak 10

226

Odpovědět

:D Harrisonova narážka:
Jde chlap na WC a všimne si, že vedlejší kolega má na přirození vytetováno WY. Ptá se ho tedy, co to znamená a ten mu odpoví:,,No,víte,já mám holku Wendy a když se mi postaví, je tam právě její jméno.",,Aha,promiňte, že jsem byl tak zvědavý," řekne druhý a odejde. Za dva měsíce se vše opakuje, ale vedle stojí černoch.,,Máte holku Wendy, že?" ,,Ne ,jak jste na to přišel?" Když se Vám postaví, Z toho WY je Wendy, ne?" Černoch mu odpoví:,,Mě když se postaví, tak tam mám: Welcome to the Jamaica and have a nice day."

644

Odpovědět

To že Jimmy Falon dělá bláznivé věci ve svých talkshows si člověk už zvykl, ale popravdě toto jsem nečekal :D Náramně jsem se pobavil 10/10

336