Kevin Hart zasahuje

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:760
Počet zobrazení:12 636
Talk show střípky se nově kvůli Saturday Night Live přesouvají na středeční večer! Dnes uvidíte úryvek ze show Jimmyho Fallona, ke kterému přišel herec a komik Kevin Hart, aby se podělil o dvě zábavné historky ze života.

Přepis titulků

- Jak je? Jak je? - Kevin Hart! - To je skvělé, kámo. - Jak se máš? - Díky, že jsi k nám znova přišel. - K vám vždycky. - Máme z tebe radost. - Děkuji. - Těším se na tvůj film Ride Along. - Díky. - Daří se ti. Stand-up show byla skvělá. - Ano, to byla. - Ten film je povedený. - Ano, to je. - Byl jsi pozván na setkání s prezidentem Spojených států.

- To bylo neskutečné! Řeknu ti, proč to bylo neskutečné. Normálně nešílím, když se mám s někým sejít... Není moc lidí, z kterých bych se posadil na zadek. Takových moc není. Barack Obama je jediná osoba, ze které bych šílel. Pozvali mě do Bílého domu, svojí přítelkyni jsem řekl, že tam musíme, a tak všechno zruším. Ona na to že jo. Dorazili jsme tam a mluvila na mě spousta lidí, se kterými jsem nechtěl mluvit, protože jsem chtěl prezidenta.

Chápu. Každý si chce povídat, ale kde je "velký béčko"? - Tak jsem mu chtěl říkat. - To nemůžeš... - Měl jsem v hlavě, že mu tak budu říkat. - Dobře. Ptal jsem se, kde je a řekli mi, že je na to protokol, že prezident a první dáma přijdou, pronesou řeč a potřesou si s lidmi rukou. Řekli, že mě posadí přímo před řečnický pult, nekecám.

Bylo to velmi formální. Sedím vepředu, přichází prezident, dojde k pultu a řekne: "Dobrý den všem, hezké svátky... Jsem rád, že jsi tady, Keve." Řekl mi Keve! Neřekl mi Kevine Harte... Dal mi přezdívku, což znamená, že jsme s prezidentem nejlepší kámoši! - Prezident Spojených států... - Tohle nic neznamená! Ale jo! Jimmy... Řekl mi Keve a to znamená, že jsme nejlepší kámoši!

- Klidně mu teď zavolám na mobil! - Ne, nevolej mu. Má mě uloženýho pod "Kev". Řekl: "Jsi tady, Keve." A já: "Jo, jsem tu!" - Neomdlel jsem... - Byl jsi jako v tlevizní soutěži. Lidi za mnou na mě koukali a já si říkal, že mi závidí, protože mluvil na mě. Zlatý bludišťák pro toho malýho černocha! Jo! Jestli se "velký béčko" dívá, tak mu tímto děkuji.

- Neříkej prezidentovi "velký béčko". - My si říkáme přezdívkama... - Viděl jsem, že film hodně propaguješ zábavným způsobem. - Díky. - Bylo to na Redditu. S Ice Cubem jste udělali "Zeptejte se na cokoliv." - Jo. Je to vážně vtipné, kdyžtak si to přečtěte. Někdo zmínil jednu historku, a ty jsi ji nechtěl říct. Chci vědět, o co jde. Říká se jí "Jay-Z a ananasový džus". - Víš, o co jde? - Jo. Quest tu historku zná, řekl jsem mu ji.

- Chci ji slyšet. - Tak jo. Jay-Z a Beyoncé jsou mými dobrými přáteli. Byl jsem v klubu... Jay-Z a Beyoncé tam přišli, tak jsem je šel pozdravit do jejich soukromé sekce. Řekl jsem: "Jak je, Jayi? On: "Jak to jde, Keve? Rád tě vidím." Trochu jsme pokecali. Byl jsem tam s několika lidma, tak jsem se chtěl vrátit k nim... Jay-Z na to: "To si se mnou nedáš drink?"

- Já: "Jasně." On: "Co si dáš?" - Vídáš se s ním běžně? Hele Jimmy, já jsem velká ryba, jasný? Takže jsem... Řekl jsem... Řekl jsem: "Jo, něco si dám." On: "Co chceš?" Ukázal jsem na to, co jsem chtěl... Byla to takhle velká nádoba s ananasovým džusem. Převrhl jsem ji.

Dopadla nějak takhle... Nespadla ze stolu, ani se neodkutálela. Spadla a teklo to z ní. Jay-Z seděl přímo naproti a všechno mu to teklo do klína. Ani jeden z nás se nezvedl, aby ji zase postavil. On kouká na mě a já takhle koukám na ten džus. Řekl... Řekl: "Děláš si srandu, Keve?" "Děláš si srandu?" Já na to: "Co mám dělat, kámo? Už jsi politý."

Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale najednou se odněkud vynořila Beyoncé a její nohy vystřelily nahoru a řekla: "Jayi, co to mám na nohou?" Jay nehnul ani brvou a podíval se na mě se slovy: "Polil jsi mi ženu, Keve?" Možná kdyby to byl Kool-Aid... Snažil jsem se zůstat v klidu, ale byl jsem nervózní, potil jsem se, záda jsem měl úplně mokrý a řekl jsem: "Co mám dělat, kámo?

Nevím, co mám udělat. Hele, nech mě to napravit. Jsem napravovač." Takže jsem zvedl tu nádobu a Jay řekl: "Kalhoty se mi lepí na nohy. To se mi vůbec nelíbí." Odešel jsem, a když jsem se vrátil, potřásl jsem mu rukou. V ruce jsem měl dvacetidolarovku. Potřásl jsem mu rukou a řekl: "Podívej se na to teprv, až dojdu do svojí sekce." Takže...

Jak odcházím, slyším: "20 dolarů, Keve?!" Otočil jsem se a řekl: "Říkal jsem ti, že jsem napravovač." - "Říkal jsem ti, že se o to postarám." - Takhle se to opravdu stalo. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělý překlad,nechtěli by jste tu dát s ním více videí prosím ? :D

150

Odpovědět

Bejt přitom když se to stalo tak asi padnu smíchy ´:D

321

Odpovědět

Moc jsem se nasmála, historka skvělá! Díky za překlad

502

Odpovědět

Nechápu co si tu stěžujete, mě je jedno jestli Fallon přehrává nebo ne, mě se Kevinovi historky líbily a o tom to snad je ne? Mám rád tenhle humor, smál jsem se od začátku do konce..

445

Odpovědět

Je tu i krásně vidět jak lidi tady na videačesky nehodnotí videa podle obsahu, spíše jako podle toho kdo tam je.. Jakmile by tyhle historky říkal u Conana, tak to video má hodnocení 9,5 jako ta jízda skrz Hollywood, ale jen protože to neni video od Conana, má to hned 8,6, ikdyž to je více zábavnější než to s Conanem..

1720

Odpovědět

+Giky8,6 je pořád nadprůměrné hodnocení. Mě se třeba video velice líbilo a dal bych mu 7,5. Přeci nebudu IMHO průměrně zábavnému videu dávat hodnocení rovno legendárnímu videu, když mi tak nepřipadá.

181

Odpovědět

+GikyNemyslím si. Ono kdyby ty historky říkal u Conana, tak ten by ho přerušoval třeba i s nějakýma vtípkama nebo ho nepřerušoval vůbec. Zatímco - a to fakt proti němu nic nemám, naopak je to docela sympaťák - snad VŠECHNO, co Fallon ve videu řekl (kromě otázek) bylo naprosto zbytečné a jeho pokusy o vtipy chabé.
Prostě moderátor dělá u rozhovoru hodně, nestačí jenom pokládat otázky.

70

Odpovědět

Jasně že je video super, já třeba dal 10 (dávám rád 10:D), ale i tak mi přijde Jimmy F. jako rušivý element, co zbytečně kazí skvělou zábavu s ukecaným Kevem:D Měl zůstat u Teda v HIMYM nadosmrti, tam mu to sedlo parádně :D

06

Odpovědět

+papuceOn ale nehraje TEDA z HIMYM... takže mu to moc nesedlo...

40

Odpovědět

...tento afekt ma efekt ktory neni perfekt ale defekt... ;)

415

Odpovědět

Kevin je asi jediný človek, ktorému to sadne... Jeho brand...Väčšina preafektovaných ľudí je trápna až strach...on je proste vtipný... preto mu asi ide karta

10

Odpovědět

Někde kolem 2 he minuty mate překlep na tlevizní nebo jsem se jen přehlédl a díky za překlad ! :D

84

Odpovědět

Velký béčko, napravovač.. Bože, to je typan ten Kev :D

313

Odpovědět

Jimmy F. tady hrozne prehrava a je priserne podbizivej :-/

968

Odpovědět

Na mě tak působí při každém rozhovoru. Ten jeho smích je kolikrát fakt přehnanej a hlavně proto mi není tolik sympatickej, i když má třeba kvalitní hosty nebo hry. ;-)

953

Odpovědět

Takže klasickej Fallon.

142

Odpovědět

Jimy je hroznej vlezdoprdelka, ale ten černoch mi nepřijde o nic lepší

1925

Odpovědět

Na někdy příště doporučuju tohle, celkem zajímavej host a na dnešek to slušně navazuje :) http://www.youtube.com/watch?v=Njyg0ZzfhyI

11