Dětské divadlo s Channingem TatumemThe Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 281

Další zábavný segment show Jimmyho Fallona se jmenuje Dětské divadlo. Malé děti napíší krátký divadelní scénář a Jimmy pak scénku sehraje se svými hosty. Dnes nás čeká Channing Tatum a představení založené na názvu jeho filmu: Kouzelný Mike.

Poznámka:
Magic Mike (Bez kalhot) je film o striptérech.
 

Přepis titulků

Mohli bychom si přehrát pár scén z Magic Mikea, co vy na to? - To má být výzva? - Ne, jen zábava. - Takže zábavná výzva? - Tak nějak. Ale má to háček. Scény, které budeme číst, nejsou přímo z filmu, ale napsaly je děti z prvního stupně základní školy. Neměli žádné zadání kromě názvu. Měli si představit, o čem tak může být film "Kouzelný Mike". - Budu to číst s tebou, jo?

- Jasně. Super. Dětské divadlo začíná! Tak jo. Tohle je tvoje, tohle moje... První scénář napsal Steven z Dallasu ve státě Texas. Je mu 8 let. Channing bude Kouzelný Mike a já si zahraju roli Joshe. Higgins nám přečte popis scény. Do toho, Higginsi. Joshovi praskla duše na kole. Potřebuje pomoc. Ach ne!

Mám píchlou duši! Nestihnu hokejový trénink! Už vím! Už vím, co udělám! Zavolám Kouzelného Mikea! Kouzelný Miku! Ano, já jsem Kouzelný Mike! Jsem jako obyčejný Mike, akorát kouzelný. Můžeš mi spravit kolo? Je úplně splasklé. Jasně že můžu! Protože jsem Kouzelný Mike. Jsem jako obyčejný Mike, akorát kouzelný. - Jo, to jsi už říkal.

Prostě to sprav. - Fajn, jak chceš. Musím si vytáhnout... svou kouzelnou pumpičku. Kde máš to kolo? Tady před tebou. Takže teď ti pomocí svých kouzel... nafouknu kolo. Pomocí své kouzelné pumpičky. Mike pumpuje do splasklé duše. - Jsi na řadě.

- Mé kouzlo funguje! Kolo se nafukuje! - Už je skoro nafouklé. - Ještě se musí pumpovat. Ještě se musí pumpovat. A už je hotovo. Už jsem dopumpoval. Díky, Kouzelný Miku. Ale momentíček. Co je na obyčejné pumpičce tak kouzelného? No, asi máš pravdu. Jsem jen obyčejný Mike. Konec scénky!

- To bylo bezva. - Bože můj. - Tady máš druhou scénku. Vžij se do role... Tuhle nám poslal Asher, je mu 6 let a je z Greensburgu v Pensylvánii. Šestiletý... Channing si znovu zahraje Kouzelného Mikea a já budu jeho Šéf. - Higgins popíše scénu... - Šéf telefonuje. - Díky za navození atmošky. - Šéf telefonuje. Miku, přijď za mnou do kanceláře, prosím. Pfff, tak jo.

Miku, slyšel jsem, že neodvádíš moc dobrou práci ohledně udržování ufonů dál od naší milé planety. Soráč. To beru, ale musíš se snažit víc. Můžu dostat ještě jednu šanci se zadržováním ufonů? Prosím! Ano! ALE tohle je tvá poslední šance, protože jsi Kouzelný Mike. Ach, a teď se ufoni blíží k Zemi!!! MIIIKEEEUUU!!! - Ano, Šéfe?

- Je mi líto, ale máš padáka, protože jsi znovu pustil ufony na Zemi. VÍTE, proč jsem dovolil ufonům napadnout tuhle planetu jménem Země? Ne!!?? Mike si sundá svou lidskou masku. Protože JSEM ufon! Kouzelný Mike je totiž král všech ufonů!! Zlodušský smích a konec scénky! Dáme si ještě jednu. Tahle je od Sadie z Virginie. Tentokrát se prohodíme. Já budu Kouzelný Mike a ty kouzelný ptáček. - Higginsi, chceš nám popsat scénu?

- Kouzelný Mike vidí kouzelného ptáčka. Díky, Higginsi. Hej, kouzelný ptáčku, co je s tebou? Nelíbí se mi být kouzelný ptáček. Jsem z toho naštvaný. Já tě uklidním, kouzelný ptáčku, hele... pofoukám tě na čelíčko. Kouzelný Mike pofouká kouzelnému ptáčkovi čelo. To mě ale neuklidnilo. Vůbec to nepomohlo. Tak tě pohladím po zádíčkách, kouzelný ptáčku.

Kouzelný Mike pohladí kouzelného ptáčka po zádech. - Pořád to nepomáhá. - Tak co by tě uklidnilo? No... rád si zpívám. Už vím! Zazpíváme si spolu. Prosím! Ach, prosím! Tak jo. Zazpíváme si naši slavnou písničku "Kouzelný ptáčku, poleť se mnou". Společně zpívají. Kouzelný ptáčku, poleť se mnou...

Nahoru do nebe, dolů na zem... Poleť se mnou! Konec scénky! Děkuju ti mockrát! To je pro dnešek všechno! Dámy a pánové, Channing Tatum! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář