Krabice plná lží s Jennifer LawrenceThe Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:9 913

Jimmy Fallon kromě divadla se svými hosty rád hraje i různé hry. Dnes se podíváme na Krabici plnou lží, kde se v očíslovaných krabicích ukrývají bizarní předměty. Úkolem Jimmyho a Jennifer Lawrence bude uhodnout, jestli je popis předmětu pravdivý, nebo jim druhý hráč prachsprostě lže.

Poznámka:
V rozhovoru před začátkem hry společně probírali historku, kdy na hudebním festivalu Coachella nepovedeně vyzvali k tanci Jennifer Lopez.

Přepis titulků

Jsem tu s úžasnou, talentovanou, jedinečnou Jennifer Lawrence... A zahrajeme si spolu Krabici plnou lží. Funguje to takhle: Jennifer a já si na střídačku vybereme krabici, otevřeme ji na naší straně stolu tak, aby ji ten druhý neviděl, a řekneme, co tam je. Můžeme lhát, nebo říkat pravdu. Soupeř musí hádat, jestli je to pravda, nebo lež. Pokud uhádne, získá bod. Pokud ne, bod má soupeř. První se dvěma body vítězí. - Jennifer, vybíráš první.

- Devět! - To bylo děsivý... - Myslím, že v devítce je bomba. - Tak si ji neber... - Ale já si ji vezmu. - Devět! - Tak jo... To bylo šílený. - Můžeš nasadit vážný výraz, hra začíná teď. - Je to jako domácí pekárna. Božínku... - Fajn. - Takže... Uvnitř mé krabice...

je velmi zvláštní věc. - Neříkám to prvně. - Momentíček... No tak, dělám si srandu, šmarja! - Každopádně... - Jako bysme se dívali do zrcadla. - Že jo? Proboha... - Proč jsem tak ošklivá?! - Můj obličej, můj krásný obličej! Tak jo. Je to... rubikova kostka v želatině. - Lžeš!

- Říkám pravdu. Kterou? - Devět! - Devítka už byla. Zvuk ti nenapoví, co to je... Budu dělat zvuk bicích, abys nevěděla, co to je... A taky to nemůžeš vidět, protože to schovám... - Takže je to něco, co dělá zvuky? - Možná jo a možná taky ne. - Chceš vědět, co to je? - Jo. - Tak já ti to řeknu. - Fajn. Sem s tím.

No tak. - Slyšela jsi někdy o skupině Backstreet Boys? - Ach, ano. Božínku... Je to akční figurka jednoho z Backstreet Boys. - To je všechno? - Ne. - V kostýmu. - Aha. - A balení u toho jsou vysypané pralinky. Mám pocit, že... Jestli to není pravda, tak jsi sociopat. Jestli mám prohrát, aspoň se kvůli tomu budeš cítit mizerně. Lhal jsem! Je to John Stamos! Malinká lež, jen trochu jsem si ji upravil.

Je to Rockin' Jesse ze seriálu Full House. Tak jo. Jsi na řadě. Vy jste magoři, stejně vás neslyším. - Kdo vyhraje tohle kolo, vyhrává celou hru. - Myslím, že se tomu říká tie-break. Jdem na to. Jdem tančit. Zatančíme si, ať už je to za náma. - Proč s náma nikdy nikdo nechce tančit? - Nechápu to, jsme dobří tanečníci. Jsme fakt dobří tanečníci!

Pokaždý když jdeme na Coachellu, nikdo s náma nechce tančit! Jsme totální divoši! Pojďte s náma tančit! - Tak si zatančíme spolu. - Ne. Nikdy. - Jestli chceš tančit, tak jedině v páru. - Ne. Ani nápad. Zním jako Carl Sagan. Asi budu jeho syn... Tak jo. Je to miniaturní koník na hromádce vitamínů Flinstones. Jo. Přesně tak. Flinstones. Ty sis k nim čichla, a tak víš, že jsou to Flinstones.

Jo. Miniaturní koník na hromádce... Takhle se nikdo normální netváří! - Snažíš se mě rozhodit! - Takhle se tváříš, když říkáš pravdu! To teda ne! Chceš mi říct, že je to mini koník na vitamínech... Čichla sis k tomu, což mi říká, že to nejsou vitamíny, ale pořád to může být koník... Takže říkám... že lžeš! Panebože! Máš pravdu! Mám takovou radost, že jsem vyhrál!

Jsem šampión! Všechny vás miluju! To byla Jennifer Lawrence! Noví X-Men jdou do kin 23. května... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já se zasmála. :) Když to neberete vážně, je to psina.

72

Odpovědět

je strašne krásna a kedy si som ju hrozne zbožňoval ale už sa mi dosť sprotivila po jej niektrorých vyhláseniach a skutkoch napr to ako bojovala za vyššie platy pre herečky krásne to okomentoval Ricky Gervais na globoch "inštalatéri a sestričky sa pýtajú ako môže 22 ročná baba vyžiť s 50 milionmi ročne ?" :D alebo to ako prišla v 2013 na odovzdávanie cien v šatách za 4 mil eur že jej to neni blbé každý deň zomrie od hladu viac ako 16-tisíc detí

73

Odpovědět

tak im pošli nejakú ryžu

41

Odpovědět

+ehmja som chudobný študent sám nemám čo žrať...

11

Odpovědět

Já jí zbožňuju pořád a asi jí budu mít ráda ještě dlouho, akorát mám pár poznámek k tomu, proč jí Ty už rád nemáš...
1-její "boj" o srovnání platů mužů a žen, chápu mají lidi problém s tím, že to tvrdí herečka, která má 2. rok po sobě nejvíc peněz, ale ona neprotestovala kvůli sobě, ale kvůli všem ženám, je feministka a když má možnost říct to nahlas, tak to řekne
2-to s těma šatama...ty sis nikdy neudělal jenom tak radost? Nebo Tě nikdy nenapadlo, že když propaguje ty předražený šaty na veřejnosti tak má zisk ještě od té společnosti, která ty šsty navrhla? Nedávno darovala Louisvilské nemocnici do dětské onkologie několik tisíc dolarů, a to už poněkolikáté, takže tím i několik životů mohla zachránit....
Nic proti Tobě opravdu nemám, ale občas by ses mohl zamyslet i nad tím dobrým :)

20

Odpovědět

tá ženská je ako esencia erotiky...
Fallon a Corden sú superhrdinovia trápnosti.

65

Odpovědět

Bože já jí žeru!!!

137

Odpovědět

Říkejte si co chcete ale Jimmy a Corden tady končí. Cordenovy tipuju tak jedno video a Jimmovy tak 3.

311

Odpovědět

Chtěli jsme zkusit dát zde prostor více moderátorům, aby si každý vybral to svoje. Já třeba Fallona taky nemám rád, ale vím, že spoustu lidí jeho infantilní hry se známými hosty baví. Corden je podle mě dobrej, jen musíme zapracovat na výběru videí. ;-) Ještě tomu dáme šanci.

116

Odpovědět

+BugHer0Sleduju snad všechny pravidelné moderátory a komiky co tady překládáte (velký dík za to!) a snažím se každého objektivně zhodnotit.

Fallon je taková dvojí tvář. Tam by to chtělo fakt člověka co by ty videa třídil jak hrách a hledal nějaké zábavné z tisíce :)

Corden mi přijde, že je právě docela svěží krev do průmyslu, protože jak to psali pod nějakým jeho videem - jeho segmenty jsou opravdu originální, nové, zábavné a proto mají takovou sledovanost. Nikdo není dokonalý a má své mouchy, ale na to jak krátkou dobu to dělá a celkově, tak ho mám jako jednoho z nejoblíbenějších.

134

Odpovědět

+DodislavTak to rád slyším, že někdo rozhled ocení. :-) Klidně hoď nějaký tipy na videa Cordena, Fallona, co ti seděj a mohly by mít šanci na úspěch. ;-)

35

Odpovědět

jj bohužel to je ale tím, že ti co překládají Jimmyho, tak sem hážou špatné videa... znám mrtě dobrých i novějších videí od Jimmyho, ale furt tu jsou jen takové nudné... :/

20

Odpovědět

Co to k...

71