Noc před Božím hodemThe Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:5 441

Báseň 'Twas the Night Before Christmas napsal Clement Clarke Moore již v roce 1823. Báseň i její autor jsou jedním z faktorů, které daly Santovi, jeho sobům a celé americké vánoční tradici jejich dnešní podobu. V mnoha rodinách patří předčítání této básně k vánočním zvykům a dnes nám ji přednese Jimmy Fallon s malou pomocí od Tracyho Morgana.

Přepis titulků

Dámy a pánové, Noc před Božím hodem vám přednesou Jimmy Fallon a Tracy Morgan. Noc před Božím hodem tu zase byla a v celém domě se ani myš nepohnula. Ta myš mě štve. Chodí po kuchyni a drápkama škrábe podlahu. Kámo, mám novou podlahu z Francie! Punčochy u krbu s nadějí visely, Santa Claus určitě dorazí za chvíli. Kdy ten týpek dovalí?

Čekám na něj celou noc! Santa se fláká! Všechny děti v postýlkách schoulené ve snu myslely na švestičky cukrové. Cukrový švestky? Ty asi nemáš děcka. Já mám tři a chtěj Wii-U, Xbox, ColecoVision, Call of Duty... Ani jedno nechce švestičku. Ale znám pasáka, co si říká Švestička... Když tu náhle venku klapání slyším, zvědavě dolů z postele skočím. Mám zdravotní matraci. Znáte tu reklamu, jak na postel hodí bowlingovou kouli, ale sklenice s vínem se nevylije?

To je supr, protože já běžně v posteli hraju bowling a piju červený víno. Co před mým užaslým zrakem stane? Osm malých sobíků a maličké sáně. Osm prťavých sobů, to je k popukání! Malý stařeček skočí ze stupátka, v tu chvíli vím, že to musí být Santa. A s ním Dasher, Dancer, Prancer a Vixen, Comet, Cupid, Donner a Blitzen... Já mám pro ně přezdívky Skútr, Kotleta, Kapitán magor, DJ Dolňák Měkouš, Banzai, Pan Dolíček, Placák a Joe Frazier.

Schoval jsem hlavu, a pak se otočil, dolů komínem Santa mrštně seskočil. Komín je vlastně penis od domu. Složil jsem o tom báseň. Měl široký úsměv a veliký břich, který natřásal jeho veselý smích. Nevím, čemu se směje, na obezitě není nic vtipnýho! Pokud nejste ty dva tlusťoši na motorkách z Guinessovky. Ti jsou vtipný. Máme jejich fotku? Dík, Dave!

Do saní skočil, na soby hvízdl, a jak chmýří z bodláku k nebi se vznesl. A než zmizel mi z očí, zakřičel moc... Mizerný Vánoce a dobrou noc. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jimmy Fallon je zajímavej a vtipnej asi jako suchej průjem...

51

Odpovědět

Na iOS 10 vám ten přehrávač dost blbne ... nejde maximalizovat a překrývá ho ta horní lišta.

13

Odpovědět

asi bys měl zkusit jiný systém ;)

63

Odpovědět