John Oliver u Jimmyho FallonaThe Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:9 343

John Oliver při loňské pauze ve vysílání navštívil The Tonight Show Jimmyho Fallona, kde mu popsal svou cestu s dvouletým synem do Londýna a jak v minulosti pracoval pro chlapa, který prodával ukradené kuchyňské vybavení.

Přepis titulků

Měl jsi pauzu, ale zase jsi zpátky na obrazovce, gratuluji. - Děkuji. - Měl jsi volno. Měl jsem volno, ale i během pauzy jsme pracovali. Ale pár týdnů jsme nebyli na obrazovce a já vzal syna... Vzal jsem syna... Jsou mu dva roky a je to Američan... Je to Američan. - Mám Američana. - Máš Američana. To je ten nejdivnější popis dítěte.

Je to velmi britský imperiální způsob. Mám tu s sebou Američana. Přivezl jsem ho zpět a příště přivezu dalšího. Poprvé jsem ho vzal do Londýna. - To je úžasné. - No, jsou mu dva roky. - Nic moc z toho neměl. - Ne, viděl červené autobusy. A to je vše, co si z té stresující cesty pamatuje. - Stresující?

- Ano, v letadle něco chytil. A zůstal nemocný po celou dobu. Zvracel všude. Zaneřádil pokoj jako Keith Richards. Začal zvracet, zvedl jsem ho a on zvracel všude kolem. Byla noc. Stříkalo to úplně všude. Musel jsem zavolat na recepci a říct: "Můj syn se pozvracel." A oni: "Kde?" A já na to: "Všude!" "Musíte to všechno spálit." - Zničil první pokoj.

- Jo, zničil ho jako Sex Pistols. Ale musel jsi mu to ukázat. Odtud táta pochází. Jsi z Londýna. Ano, odtud pochází táta. A proto ho z 60 % tvoří smutek. - Táta odtud utekl. - 60 % je správné číslo. 60 %. Nadpoloviční většina smutku. Ale stále ho dokážeš potlačit. Pamatuješ si na svůj první placený komediální výstup v Londýně? Ano, protože když poprvé dostaneš zaplaceno za komedii, je opravdu neuvěřitelný pocit.

Je tvým snem to dělat. Když ti za to dají peníze, máš pocit, jako by se stal zločin. Dostal jsem 25 liber, díval jsem se na ty peníze a říkal si. "Nevěřím, že mi za to zaplatili." Musím říct, že diváci, kteří tam byli, si mysleli to samé. - "On za to dostal zaplaceno?" - Oni mu za tuhle službu zaplatili? "Nezdá se to jako rozumná ekonomická transakce."

A co jsi dělal předtím? Nic moc, na komedii jsem se dal brzy. Asi nejzábavnější práce, kterou jsem měl, byl záskok za ženu na mateřské, kde jsem zvedal telefony pro chlapa, který prodával vybavení do kuchyně. Brzy mi došlo, že je to kradené vybavení. Bylo to v Londýně. Celý den jsem zvedal telefony, ze kterých znělo: "Řekni Jimovi, ať mi nejpozději ve tři zavolá, nebo ho *** zabiju!"

"Co mu řekneš?!" "Má vám zavolat nejpozději ve tři." "Nebo?" "Nebo ho zabijete." "Nebo ho *** zabiju!" - Každý den? - Naprosto každý den. "Já tu nejsem, Johne. Zapamatuj si, že tu nejsem." "I kdybych stál přímo tady, tak tu nejsem." Jednou zavolal nějaký chlap. Měl jsem tam vybavení, ze kterého stále ještě odpadávaly kusy zdi.

Právě to ukradl. Zavolal jeden chlap: "Vím, že tam je! Vím to!" "Kde mám troubu?" Přidržel jsem volání a Jim... Asi jsem měl změnit jeho jméno, no nic... Jmenoval se Jim. Řekl mi: "Řekni, že máme skvělou troubu, která přišla dnes v noci." To ho neuklidnilo.

Asi nejšílenější bylo, když mi dal 15 tisíc liber, což je největší balík peněz, jaký jsem kdy držel v ruce, a k tomu nůž. Řekl: "Odvez to na druhou stranu Londýna." Já se zeptal: "K čemu je ten nůž?" "Kdyby tě někdo chtěl okrást, aby ses mohl bránit." "Kdyby se mě někdo snažil okrást, dám mu ty peníze i ten nůž." "Budeš chudší o 15 tisíc a nůž."

To je šílené. Ale byla to zábava. Zaměstnání, která tě vysávají, jsou ta naprosto neosobní. On měl až moc osobnosti. Věděl, že jsi komik? Věděl, že budu vystupovat, a nechápal to. "Vždyť tu nejsi vtipný, Johne." "Nikdy jsi mě nerozesmál."

"Musíš být vtipný tady, než budeš chtít být vtipný jinde." A byl jsi někdy na castingu? Třeba na herce nebo tak? Ne, já nejsem dobrý herec. Ještě v Londýně jsem byl na castingu na reklamu. Bylo to na deodorant. Už nevím na jaký, protože jinak bych to řekl. - Jim, Jim...

- Jo, Jimův Deodorant. G.Y.M. Předvedl jsem tam tu zábavnou část reklamy a přede mnou seděla skupina lidí. Řekli: "A můžete si teď sundat košili, prosím?" A já: "Cože?" "Na konci reklamy to budete muset udělat." Nebyl jsem připraven si sundat košili. Sundal jsem si ji a atmosféra v místnosti se změnila.

Jedna žena se otočila ke kolegovi a řekla: "Tenhle záběr nepotřebujeme, že ne?" Je to velmi mírný způsob, jak říct něco urážlivého. Zase jsem si košili oblékl. Není nic trapnějšího, než si zapínat košili před skupinou lidí. To je důvod, proč se striptéři zase neoblékají na pódiu. Je to smutné.

Je to velmi smutné, Jimmy. Je to smutné. Za chvilku se John vrátí. John Oliver! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nekdy se stane, ze je mi z hosta blivno. Radsi si to ani poustet nebudu, bojim se, ze na me vysoci snuska trapnych radoby vtipu...

561

Odpovědět

Někdy se stane, že host zastíní moderátora... V tomhle případě to bylo ale jinak. Kde byl Jimmy?

123