Hra o stoly

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:695
Počet zobrazení:9 067
Late Night with Jimmy Fallon vytvořila tuto desetiminutovou scénku, která ukazuje neobvyklý život v kancelářích pořadu. Poznámky: - Ve scénce se naráží i na to, že v Noční show dojde k personální změně. Jimmy Fallon odejde moderovat The Tonigh Show místo Jaye Lena a nástupce Jimmyho se dozvídáme na konci videa. - Anthony Wiener je reálná osoba politika, jeho příjmení znamená párek, ale využívá se také jako označení pro penis. Velké jablko je jiné označený pro New York. - Peter Dinklage je herec, který ve Hře o trůny hraje liliputa Tyriona Lannistera.

Přepis titulků

Díváte se na Hru o trůny? My tady v Late Night se toho nemůžeme nabažit. Což je zajímavá náhoda, protože se ukázalo, že naše kancelář je hodně podobná světu Hry o trůny. Hodně mečů, hodně kožešiny. Hodně bodání do zad a politických intrik. Možná je těžké tomu uvěřit, protože to tu vypadá tak normálně a mírumilovně. Ukážu vám, co tím myslím.

Podívejte se na nejnovější Late Night digital original. Tohle je Hra o stoly. HRA O STOLY Díky bohu, že jste dorazil, Vaše Výsosti. Měli jsme tu... takovou situaci. O co jde, Higginsi? Zdá se, že jeden ze scénáristů z Noční hlídky, začal psát opravdu špatné vtipy.

Zde, přečtěte si to, Vaše Výsosti. Slyšeli jste to? Anthony Wiener se uchází o místo starosty New Yorku. Velké jablko bude spíš jako velký banán. Co je to za brak? Jak jsem řekl, jeho vtipy jsou slabé. Koho nazýváš slabým? To ty nemáš koule. - Ticho!

- Ne, má pravdu, Výsosti. Já doslova nemám koule. Ztratil jsem je před lety na lovu divočáků. Ale mám je v měšci. Nosím je na krku pro štěstí. Musíš být potrestán. Odvoďte ho do lesů a seberte mu kalhoty. Omlouvám se za vyrušení, Výsosti, ale přiletěl holub z Šestého patra. Děkuji, ženo.

A teď se vrať ke smilnění. Už jdu, Výsosti. Obávám se, že je to zlá zpráva, Higginsi. Studio 6 je v obležení. A nepřítel zabral Železný stůl. Čistky se blíží. A sakra! Musím se nepříteli postavit. Mířím dolů. To je to, co řekl strom.

STUDIO 6B SÍŇ ŽELEZNÉHO STOLU Tak se to se Železným stolem má. Vždy tam chce někdo sedět, takže si nemůžete být jistý i když si myslíte, že stůl je váš. Rád tě tu vidím Fallone. To je hlavní scénárista. Princi Ohňorozkroku, musím vás požádat, abyste vstal od mého stolu, protože Rockefell je mé království.

Příteli, obávám se, že jsi neřekl, že se vrátíš. Takže stůl je teď můj. - Další džus! - Ticho, Ohňorozkroku! Když jsem odcházel, tak jsem řekl, že se vrátím, ty to víš. Kdo se zvedne, už si nesedne. Dovolávám se práva na svoje místo, tečka! Dovolávám se nepráva na tvé místo, dvojitá tečka! Nemůžeš se dovolávat nepráva na právo, které bylo zakončeno tečkou!

Žádná práva. Žádná nepráva. Nehledě na to, jestli to bylo zakončeno tečkou nebo dvojitou tečkou! Už jsem si sem položil vestu. - Sakra! - Dostal vás. CHODBA DOMOV NOČNÍ HLÍDKY Co se tam píše? Nastala válka o Železný stůl. Na tom nebude záležet, až dorazí pravý dědic stolu.

Co tím myslíš? Kdesi daleko je žena. Legenda praví, že jednoho dne dorazí a vezme si Stůl. Říká se, že má... ...pávy. NA DRUHÉ STRANĚ ŘEKY HUDSON Máš pohodlí, mé slunce a hvězdy? Ano, tyhle kožešiny jsou úžasně měkké.

Jen pomysli na to, že se brzy vylíhne zbytek mých pávů a přenesou mě přes vodu, abych získala Železný stůl. Nemyslím si, že pávi umí létat. Každý se bude klanět mně a mým pávům. Možná umějí trochu létat, ale určitě neunesou váhu dospělého člověka. Jsem Jemeris za noci zrozená z rodu Fargaryenů a poletím po nebi na svých pávech k vítězství.

To, co je mé, si vezmu krví a ohněm. Opravdu myslím, že bychom si měli sehnat loď. Prozatím si vezmu ptáka a půjdu. Ona vážně řekla ptáka. Jonathane, zakryj se něčím! Vidím tvého Dinklage! Vypadni! Už dost toho šílenství.

Musím získat Stůl zpět. A existuje jen jeden způsob. Ohňorozkroku! Jako muži to můžeme vyřešit jen hrou kámen, pergamen, dýky. Přijímáš? Prohraješ, Falbo. - Kámen, pergamen, dýky, teď! - Remíza. Kámen, pergamen, dýky, teď! Remíza.

- Kámen, pergamen, dýky, teď! Dýka řeže pergamen! Setněte mu hlavu! Jamesi Thomasi Fallone. Odsuzuji tě k tomu, abys přišel o hlavu! - Minul. - Moje chyba. Jsem naživu! Pořád jsem naživu! Tak teď nevím, kdo je vlastně král.

Pořád jsem naživu! Fallon stále žije. A rod Fargaryenů plánuje útok na rod Ohňorozkroků. Vuvuzela. Z prokleté chodby. To může znamenat jen jednu věc. Blíží se pravý dědic Noční show a dorazí únoru roku 2014.

Zdravím a dobrý večer. Připravili jsme pro vás skvělou show. Vítejte v Noční show Setha Mayerse. ZÁPADNÍ BŘEH DOMOV RODU LENA Nemůžu si udržet přehled o všech těch postavách. HRA O STOLY Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Peter Dinklage nehraje liliputa, on je liliput i doopravdy :D

200

Odpovědět

vyjímka, co potvrzuje pravidlo, že je Fallon vtipný :)

241

Odpovědět

to nak nechapu jako prece moderator=show.. jak muze menit show..

201

Odpovědět

Chybí vám t v poznámkách k videu (The Tonigh* Show).

181

Odpovědět

Řekl bych že tady je problém v tom že Američani mají jinej smysl pro humor než mi Evropani. Pokud to vím dobře, tak Leno a Letterman mají největší sledovanost ze všech moderátorů, ale na Videačesky moc úspěch nemají ( z američanů je dobrej vlastně jenom Kimmel). Zato evropští (Conan, Craig, nebo podle mě nejlepší Graham Norton) tu mají obrovskej úspěch.
Jistý náznaky vtipů tam byli, bylo poznat kdy se měl člověk smát (i bez toho publika), ale nepřišlo mi to tak vtipný.

252

Odpovědět

Kdyby nebyla tvoje gramatika tak tragická, dal bych ti "thumbs up" :D

2222

Odpovědět

+DarthHuzeCZSnad to bez něj nějak přežiju :'( :D

222

Odpovědět

Nejlepší je - The Hall - Home of the Late Night's Watch

242

Odpovědět

Zrovna je hodnoceno 256x a hodnocení se velmi blíží videu s CAPTCHOU...

WHATS WRONG WITH YOU?!

Každý, kdo viděl GoT musí uznat, že jako parodie to je velmi zdařilé... Spoustu (podle mě) kvalitních narážek. Mnoho vtipně zpracovaných detailů. Překvapivě milé herecké výkony. Úžasné intro. Co více byste čekali?

2 peterko - já to hodnocení nechápu ani po přečtení komentářů...

2119

Odpovědět

Já jo.

Stupid people, stupid people everywhere.

A najednou je mi všechno jasnější..

1913

Odpovědět

Pěkně zpracovaná úvodní znělka, moc se mi líbily i změněné animace. Dokonce jsem se i pobavil a nechápal jsem tak nízké hodnocení..
Když jsem si však přečetl příspěvky v diskuzi, tak jsem vše pochopil ;)

206

Odpovědět

jistě protože ty to nechápeš, tak musíš každému dát vědět že když se nesměješ, je to projev inteligence a dobrého vkusu

takže slyšeli jste všichni - komu to připadá vtipné, měl by si nechat stáhnout kalhoty a následovat toho týpa do lesa! Já budu první protože mě pobavil i ten jeho vtípek...

ne teď vážně, osobně mě hra o trůny zaujala dokonce víc než kniha, asi poprvé v životě, ale kniha není rozhodně zlá. Pokud to někdo hodnotí jako fantasy, nemá pravu, v podstatě je to politické drama a tak měla vypadat i scénka, takže za mě 10

1917

Odpovědět

Pokud se tomuhle někdo směje, tak má nejspíš na mozku nádor.

1861

Odpovědět

Pokud se tomuhle někdo nesměje, tak nejspíš neviděl GoT.

2016

Odpovědět

+hoziVidel som, som fanúšik, ale toto ? podla mna chcel byť až veľmi vtipný (skúsil a nevyšlo)

1816

Odpovědět

Dík za preklad,
ale nemalo by to byť v 3:03, kde hovorí "I must confront this usurper" -> musím sa uchvátitelovi postaviť? Kedže to nadvezuje na seriál, v kt. sa jedná o tých uchvátitelov.

184

Odpovědět

Náhodou dobrý :)

1916

Odpovědět

Viděl jsem to asi 2 dny zpátky a teď jsem konečně pochopil i tu druhou půlku vtipů :D Jinak super video a díky za překlad.

1912

Odpovědět

Ani bych se nedivil kdyby jim tuhle scénu napsal ten magor bez kalhot, kterej měl bejt v lese...

188

Odpovědět

v tom kožichu vypadá jak pomeje.

200

Další