Hoobastank - The Reason

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:4 306

Pro dnešní hudební speciál jsem připravil už sice trochu starší, ale neméně dobrou píseň The Reason od kapely Hoobastank. Je to velice úspěšná píseň z roku 2004, kterou většina z vás bude určitě znát. Kromě toho má také výborný klip s překvapivým koncem.

 

Přepis titulků

Přeložil: m@es www.videacesky.cz Nejsem dokonalý člověk. Je hodně věcí, které bych nejradši neudělal. Ale nadále se učím. Nikdy jsem neměl v úmyslu ti ublížit, a tak než půjdu, musím ti říct... Jen chci, abys věděla, že jsem si našel důvod k tomu, abych změnil to, kým jsem býval.

Důvod, proč začít znovu. A tím důvodem jsi ty. Omlouvám se, že jsem ti ublížil. Je to něco, s čím musím každý den žít. A všechna ta bolest, kterou sis kvůli mně musela projít. Přál bych si, abych se jí za tebe mohl zbavit a být tím, kdo tu pro tebe bude.

To proto potřebuji, abys slyšela, že jsem si našel důvod k tomu, abych změnil to, kým jsem býval. Důvod, proč začít znovu. A tím důvodem jsi ty! Tím důvodem jsi ty! Tím důvodem jsi ty! Tím důvodem jsi ty!

Nejsem dokonalý člověk. Nikdy jsem neměl v úmyslu ti ublížit. A tak než půjdu, musím ti říct... Jen chci, abys věděla. že jsem si našel důvod k tomu, abych změnil to, kým jsem býval. Důvod proč začít znovu. A tím důvodem jsi ty.

Našel jsem důvod, proč ti ukázat... svou stránku, kterou jsi dřív neznala. Důvod pro všechno, co dělám. A tím důvodem jsi ty.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborně! Nechte přeložit i If I Were You od Hoobastank? To je taky výborná písnička:-)

190

Odpovědět

Flashka: Neprovokouj, nebo ti řeknu kdo vyhrál Master chefa ! :P, krom toho pokud se tak nemůžeš dočkat vem slovník a najdi si to na youtube zas tak těžká angličtina tam není až na spousty exotických surovin.

190

Odpovědět

Pokud napíšete do popisku, že bude překvapivý konec, pak už překvapivý nebude :) protože už na začátku vás napadne, jal to musí dopadnout, aby se to dalo hodnotit jako překvapivé :) Kazí to to překvapení :-D

190

Odpovědět

song i klip je super, nic moc těžkýho na překlad to tedy není, ale i tak potěšilo :) každopádně na tenhle klip přímo navazuje klip k songu Same Direction, kterej už je trochu náročnější na znalost angličtiny.. bylo by fajn kdyby se tady objevilo i to pokračování.. ;) keep up a good work m8 :)

190

Odpovědět

Flashka: Ale ty klipy tu takhle byly od začátku. Sice nebyly pravidelné relace, ale stejně jsme prakticky každý den dávali aspoň jedno hudební video, často i dvě, takže nechápu, proč ses ozval až teď. :-) Chápu, že se to nemusí líbit každému, ale lidé pořád o klipy dost píšou a navíc jsou samozřejmě rychle přeložené, takže se jich stíhá víc. MasterChefa 2x týdně si klidně přej, ale prostě to není možný. Jeden díl zabere cca 8 - 10 hodin překladu a pak třeba 2 hodiny korekce. Máme studium, zaměstnání atd. a tohle se prostě 2x týdně stíhat nedá. Stejně tak stand-upy a další nehudební videa jsou na překlad mnohem časově náročenější, a proto jich tu nebude nikdy tolik jako hudebních klipů a písní.

190

Odpovědět

Oxyd : je neuveritelne kolko kretenov chodi po tomto svete , stale poukazujucich na nejaku gramatiku ktora ti bude v zivote k hovnu ... ale tak to je normalne , vecsinou najvecsi kreteni poukazuju na gramatiku

190

Odpovědět

Souhlasím...nechci být nevděčný - naopak, že tu překládáte tolik videí...určitě to dá hodně práce a zabere i nějaký ten čas, ale překlad písničky si umí najít každý, kdežto sám si přeložit nějaký díl ze seriálů už jen málokdo (kdo zrovna angličtinu moc dobře neovládá), a proto souhlasím s Flashkou :-) čistě můj názor :-)

190

Odpovědět

Flashka: Zatím si kromě tebe nikdo nestěžoval.

190

Odpovědět

No ja vim. Ale strasne tu ty hudebni klipy pribyvaji. Kdyby byl jenom hudebni special, tak to beru. Ale uz je tady vic kategorii pres hudbu, ktere jsou nove. Takze toho bude vic a vic. Kdyby byl jeden klip tydne, tak nereknu, ale je to fakt casto :) . Nechci bejt chytrej, vim, ze toho mate hodne, ale myslim, ze lidi by byli radsi treba napriklad za MasterChef dvakrat tydne, nez za hromadu hudby.

192

Odpovědět

Flashka: Nechci rýpat, ale tak je to tu od začátku. Kdybych ti vypsal poměr počtu videí v jednotlivých kategoriích, tak bys to sám viděl.

190

Odpovědět

Nechci rypat, ale zacina tady byt vic prelozenych hudebnich klipu, nez normalnich videii ;)

190

Odpovědět

hoobastank neposlouchám, ale tuhle jedinou písničku od nich miluju... :)

200

Odpovědět

To Ro$$i, když ti řeknu ať si vzpomeneš na pět lidí co jsi potkal v nákupním centru, budeš si pamatovat jak vypadali? Dost o tom pochybuji,že si vzpomeneš na tvář člověka, kterého jsi viděl maximálně 2-3 vteřiny a ta holka? Asi jí odetifikují podle toho, že je ¨celekm hezká bruneta :D

190

Odpovědět

Hoobastank dobrá kapele, ale pokud se nemýlím, tak tohle je jedna z těch popěvějších věcí od nich :)

190

Odpovědět

Rossi: Jsi pták. Tahle písnička je skvělá. Jinak fakt si myslíš, že by byli bez masek kdyby to nebyl klip? Pouvažuj ;)

190

Další