Free - All Right NowHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:9 649

Kapela Free vznikla v Londýně v roce 1968. V roce 1970 prorazili s albem Fire and Water, na němž se objevil i jejich největší hit All Right Now. Tato píseň je dostala i na festival Isle of Wight, který svou návštěvností (přes 600 000 lidí) předčil i Woodstock. Přestože se zakrátko stali nejprodávanější britskou blues rockovou kapelou, prodali přes 20 milionů alb a odehráli více než 700 koncertů, v roce 1973 se rozpadli. Zpěvák Paul Rodgers a bubeník Simon Kirke založili kapelu Bad Company, kytarista Paul Kossoff založil kapelu Back Street Crawler a basák Andy Fraser založil kapelu Sharks.

Přepis titulků

Dobře, dobře, dobře. Stála na ulici, smála se od hlavy k patě. Řekl jsem: "Hej, copak to tu máme? Možná potřebuje políbit." Řekl jsem: "Hej kotě, jak se jmenuješ? Mohli bychom si rozumět." Nečekej.

Neváhej. Vypadneme, než zdraží parkovné. Tak dobře. Kotě, všechno už je v pořádku. Tak dobře. Kotě, všechno už je v pořádku. Vzal jsem ji k sobě domů. Sledoval jsem každý pohyb v její tváři. Řekla: "Tak podívej, o co tu jde?

Snažíš se mě zostudit?" Řekl jsem: "Zpomal, kotě, ne tak rychle. Nemyslíš, že láska je trvalá?" Řekla: "Láska? Dobrý bože. Snažíš se mě oblbnout láskou?" Tak dobře. Kotě, všechno už je v pořádku. Tak dobře.

Kotě, všechno už je v pořádku. Tak dobře. Kotě, všechno už je v pořádku. Všechno je v pořádku. Kotě, všechno je v pořádku. Jsme spolu tak šťastní. Všechno je v pořádku. Všechno je to v pořádku.

Kotě. Tak dobře. Kotě, všechno je v pořádku. Je to pořádku. Kotě, je to v pořádku. Díky! Zatleskejme kapele Free!

Díky! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co se týče písničky, tak je to znamenitý výběr, ale název se tuším píše All Right Now, alespoň takhle je to napsáno u původního videa a anglická Wiki to taky tvrdí.

20

Odpovědět

Jo, to je chyba. Dík za upozornění.

20