Roxette - Listen to your heartHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:14 776

"Listen to Your Heart" je píseň kapely Roxette. Premiéru si doma ve Švédsku odbyla v roce 1988. O rok později se probojovala na špici kanadského singlového žebříčku i americké Billboard chart.

Autory písně jsou Per Gessle a Mats M.P. Persson; zpěvačku Marie Fredriksson nejspíš není nutné představovat.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Něco se skrývá v koutku tvého úsměvu. Vidím náznak ve tvém pohledu. Budovala jsi lásku, která se teď rozpadá. Tvůj kousek nebe se stmívá. Poslechni své srdce, když na tebe volá. Poslechni své srdce, nic víc se dělat nedá. Nevím, kam kráčíš, a nevím proč, ale poslechni své srdce, než mu řekneš sbohem. Někdy přemýšlíš, jestli ten boj stojí za to. Vzácné okamžiky odnášejí vlny. Odplují pryč a nic není jako dřív, ani pocit, že prožíváš svůj sen.

Poslechni své srdce, když na tebe volá. Poslechni své srdce, nic víc se dělat nedá. Nevím, kam kráčíš, a nevím proč, ale poslechni své srdce, než mu řekneš sbohem. Tolik hlasů chce být vyslyšeno. Říct tolik věcí, ale nenacházíš slov. Střípky kouzel a dávná krása z časů, kdy láska byla divoká jako vítr. Poslechni své srdce, když na tebe volá. Poslechni své srdce, nic víc se dělat nedá. Nevím, kam kráčíš, a nevím proč, ale poslechni své srdce, než mu řekneš sbohem.

Poslechni své srdce, když na tebe volá. Poslechni své srdce, nic víc se dělat nedá. Nevím, kam kráčíš, a nevím proč, ale poslechni své srdce... než mu řekneš sbohem. Tak ho poslechni! Tak ho poslechni!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jo fajn

00

Odpovědět

Jojo poslechl jsem a dobře jsem udělal :) :) :* Zamilován až po uši :D

100

Odpovědět

Jop, tak tohle je velký klenot :)

221

Odpovědět

Souhlas ta skupina byla uzasna:)

140