Roy Orbison - You Got ItHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:9 686

Roy Orbison byl americký zpěvák a skladatel. Mezi jeho největší hity patří Oh, Pretty Woman (1964), Crying (1961), nebo In Dreams (1963), který použil David Lynch ve filmu Modrý samet. Koncem 60. let začala Orbisonova sláva pohasínat a do top 10 ho znovu vrátila píseň You Got It (1989). Roy Orbison byl uveden do několika síní slávy a časopis Rolling Stone ho zařadil na 37. místo žebříčku největších umělců všech dob a na 13. místo žebříčku nejlepších zpěváků všech dob. Orbison zemřel 6. prosince 1988 v 52 letech na infarkt. 23. dubna by oslavil 80 let.

Přepis titulků

Pokaždé, když se podívám do tvých láskyplných očí, vidím lásku, kterou žádné peníze nezaplatí. Jeden tvůj pohled a jsem ztracený. Modlím se, abys tu zůstala. Cokoliv chceš, máš to mít. Cokoliv potřebuješ, máš to mít.

Úplně cokoliv, máš to mít. Lásko. Pokaždé, když tě mám v náručí, začnu to chápat. Všechno na tobě mi říká, že jsem tvůj muž. Žiju svůj život, abych byl s tebou. Nikdo nedokáže to, co ty.

Cokoliv chceš, máš to mít. Cokoliv potřebuješ, máš to mít. Úplně cokoliv, máš to mít. Lásko. Cokoliv chceš. Cokoliv potřebuješ. Úplně cokoliv. Máš to mít.

Jsem rád, že ti můžu dát svou lásku. Vím, že se cítíš stejně jako já. Cokoliv chceš, máš to mít. Cokoliv potřebuješ, máš to mít. Úplně cokoliv, máš to mít. Lásko.

Cokoliv chceš, máš to mít. Cokoliv potřebuješ, máš to mít. Úplně cokoliv, máš to mít. Lásko. Úplně cokoliv. Lásko. Máš to mít. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímavá skladba, taková pohodová, pozitivní... Taky dobré záběry ze studia, třeba když tam řežou do 4 kytar v kroužku :)
A ten refrén mi připomíná All You Need Is Love (omlouvám se, že jsem vám to zkazil, odteď to tam pokaždé uslyšíte) :D

70

Odpovědět

Orbison zemřel 6. prosince 1988 v 52 letech na infarkt.
....znovu vrátila píseň You Got It (1989)

Takže nezemřel. Je to jeden z těch co se bojí světla... :)

50

Odpovědět

Píseň skutečně vyšla až těsně po jeho smrti v lednu 1989 - to mě napadá, jak moc velký vliv na nadšené přijetí písně jeho smrt právě měla. Někdy bohužel musí umělec umřít, aby nám připomněl jak výjimečný byl...

80

Odpovědět

Tak tímhle jste mi zlepšili den! :) Roy Orbison byl majitelem jednoho z nejlepších hlasů v historii...věčná škoda ho, ale po tom všem, co ho v životě potkalo, to holt jeho zdraví už nezvládlo...BTW všimněte si například v záběrech na klavír Jeffa Lynnea (např. ELO), se kterým se Roy setkal v Travelling Wilburys ;)

140