Shaggy - BoombasticHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:4 838

Abychom měli Hudební klenoty žánrově zase trochu pestřejší, rozhodla jsem se dnes pro Shaggyho a jeho Boombastic. Píseň vyšla na stejnojmenném albu v roce 1995, umístila se na 3. místě v žebříčku Billboard Hot 100 a slavila úspěchy po celém světě. Za album Boombastic získal Shaggy cenu Grammy.

Přepis titulků

Mr. Boombastic! Chceš boombastickýho, romantickýho, fantastickýho milence? Shaggy! Mr. Lover lover. Mr. Lover lover, kotě. Mr. Lover lover. Mr. Lover lover. Říká mi Mr.

Boombastic, říká, že jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Říká, že jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... Hladká jako hedvábí, nechám se laskat její kůží. Jsem milenec-básník, žádná špína, moje tělo je dar od boha. Jaký ještě potřebuješ důkaz? Jsem jako želva, co leze z krunýře. Jako kouzlem jsi uchvátila moje tělo, nemůžu se nabažit tvojí vůně. Jsi jediná, která mě rozpálí, ale stačí říct a potáhnu k čertu. Jsem Mr.

Boombastic, jsem fantastickej. Chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Boom, boom... Jsem Mr. Boombastic, jsem fantastickej. Chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Boom, boom... Kotě, nedělej drahoty, vezmu tě na ostrov, kde fouká chladný vánek. Nechce se ti řídit? Dej mi klíčky. Vezmu tě na místo, kde se uvolníš. Nelechtej mě na chodidlech, haha, lechtá.

Opatrně na můj nos, nebo "hepčí" kýchnu. Ty jsi můj chleba a já tvoje máslo. Jsem tvůj párek, ty moje hořčice. Jsem Mr. Boombastic, jsem fantastickej. Chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Boom, boom... Jsem Mr. Boombastic, jsem fantastickej. Chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Boom, boom... Dej mi svou lásku, pěkně mi ji dej.

Chci tvou lásku. Víš, že bys měla. Dej mi svou lásku, pěkně mi ji dej. Chci tvou lásku. Pamatuješ jak... Chtěla bys mě líbat a laskat, hladit mou zarostlou hruď? Jsem boombastickej, ten nejlepší. Nejlepší ze všech, nic víc, nic míň. Dej mi svý číslo, napiš, kde bydlíš. Určitě to přiznáš, až si mě prověříš. Jsem Mr. Boombastic, jsem fantastickej. Chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Boom... Jsem Mr.

Boombastic, jsem fantastickej. Chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Boombastic. Tvůj obdiv mě od začátku bere. Jsi kus a víš, jak mě nažhavit. Teď ode mě žádný sladký řeči nečekej. Teď si dáme "laba laba", žádný řečičky. Jdu rovnou k věci jako šíp nebo šipka. Pojď ke mně do vířivky, užij si bublinky. Uslyšíš jen tlukot mého srdce. Pak se budeme... Pak si můžem povídat. Jsem Mr.

Boombastic, jsem fantastickej. Chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... mantik. Jsem fantastickej, chce, abych jí hladil zadek, říká mi Mr. Ro... Hračka... Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak tohle byl song našeho lyžáku na základce :D :D

20

Odpovědět

Je tolik dobrých písniček, které by si zasloužili přeložení, namátkou třeba něco od Cher, AC/DC, Jacksona, Beatles... a další a další

72

Odpovědět

jezis :D y*

00

Odpovědět

Tohle není ani hudba, natož klenot.. wtf??

79

Odpovědět

Komentáře rádoby hudebních znalců co odsuzují všechno co jezdí v rádium, aniž by k tomu byl skutečný důvod, teď.

23

Odpovědět

To se tady zase sešlo v té diskuzi. Jeden má na vzpomínku zvláštní písničku a druhý jezdí v rádium...

70

Odpovědět

Zapa lova lova č

110

Odpovědět

Už vidim jak za 30let se bude překládat Justin Bieber - Baby jako hudební klenot apod :D

302

Odpovědět

Téda, čekal bych spíš hudební klenot, ne hudební přešlap. :D

283

Odpovědět

Osobně mam raději tuto verzi :D
https://www.youtube.com/watch?v=2J5xs2ukksE

210

Odpovědět

Dobrý výběr... na tuto vzpomínku mám zvláštní písničku, takže palec pro mě

593

Odpovědět

na tuto vzpomínku mám zvláštní písničku??? Máš pravdu, palec pro tebe :D

300

Odpovědět

Osum palců pro tebe :DDDDD

31

Odpovědět

počeštěná verze slavnejch YT komentářů?? :D

10