Bastille – PompeiiHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:5 384

"Pompeii" je píseň anglické indie rockové kapely Bastille vydaná jako čtvrtý singl z debutového studiového alba Bad Blood (2013). Název i text odkazuje k římskému městu, které bylo pohřbeno po výbuchu sopky Vesuv (79 n. l.). Singl v domácím žebříčku obsadil 2. místo, stal se 11. nejprodávanějším toho roku a do června 2014 byl nejstreamovanější písní v zemi. Světově se dostal do první desítky v dalších 15 státech a v hitparádě Billboard se vyšplhal na 5. místo. Získal nominaci na Singl roku v cenách Brit Awards 2014.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Mohl jsem si dělat, co jsem chtěl, dny plynuly jeden za druhým beze změny. A stěny se hroutí ve městě, které milujeme, velké mraky se převalí přes kopce a přinesou shora temnotu. Ale když zavřeš oči, nezdá se ti, jakoby se nic nezměnilo? Když zavřeš oči, nezdá se ti, jako bys tu už někdy byl? Jak v tomhle můžu zůstat optimistou?

Byli jsme lapeni a ztraceni ve svých neřestech, zůstáváme bez hnutí, i když kolem nás usedá prach. A stěny se hroutí ve městě, které milujeme, velké mraky se převalí přes kopce a přinesou shora temnotu. Ale když zavřeš oči, nezdá se ti, jakoby se nic nezměnilo? Když zavřeš oči, nezdá se ti, jako bys tu už někdy byl? Jak v tomhle můžu zůstat optimistou? Od čeho máme začít?

Od trosek, nebo našich hříchů? A stěny se hroutí ve městě, které milujeme, velké mraky se převalí přes kopce a přinesou shora temnotu. Ale když zavřeš oči, nezdá se ti, jakoby se nic nezměnilo? Když zavřeš oči, nezdá se ti, jako bys tu už někdy byl? Jak v tomhle můžu zůstat optimistou? Když zavřeš oči, nezdá se ti, jakoby se nic nezměnilo?

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za mě super, příjemný song, Bastille já můžu!

30

Odpovědět

Je to totálně nezapamatovatelné. Jak to mohlo dostat nominaci na singl roku?

15

Odpovědět

Tohle hrálo furt na óčku. Nevim, ale přijde mi to spíš jako pop. Ten týpek má debilní účes, text nezajde dál než "stěny se hroutí ve městě který milujem, jsme lapeni v neřestech a jak můžu zůstat optimistou" během toho, co pobíhá z místa na místo, blbě se tváří a všichni maj tmavý oči. Dobrá s****a. Průměrné vyjde vstříc průměrnym.

114