Gotye – Somebody That I Used To KnowHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:8 195

Píseň "Somebody That I Used to Know" napsal belgicko-australský zpěvák a textař Gotye, zpívá s ním Kimbra z Nového Zélandu. V Austrálii song debutoval 5. června 2011 jako druhý singl ze zpěvákova třetího alba Making Mirrors. Ve Spojeném království ho vydal Universal v prosinci a v lednu 2012 vyšel v Irsku a USA. Lyrická balada o neúspěšných vztazích sklidila ohromný úspěch a dodnes zůstává zpěvákovým nejslavnějším hitem. Ovládla hitparády napříč 26 zeměmi a celosvětově se prodalo přes 13 milionů kopií. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Občas vzpomínám, jak jsme byli spolu, když jsi říkala, že samým štěstím umřeš. Myslel jsem, že jsi ta pravá, však cítil se s tebou sám, ale byla to láska a bolest, kterou si pořád pamatuju. Na smutku se dá vybudovat závislost stejně jako na konečné rezignaci. Takže když jsme zjistili, že to neklape, řekla jsi, že zůstaneme přátelé, ale přiznávám, že jsem byl za ten konec rád.

Ale nemusela jsi mě odříznout, předstírat, že se to nestalo a nic to neznamenalo. Už nepotřebuju tvou lásku, ale je drsné chovat se ke mně jako k cizímu. Nemusela jsi klesnout tak hluboko, poslat pro věci kamarády a změnit si číslo, tohle nemám zapotřebí, už jsi jen někdo, koho jsem znával. Jsi jen někdo, koho jsem znával. Jsi jen někdo, koho jsem znával. Občas vzpomínám, kolikrát jsi mě podrazil, ale udělal to tak, že jsem vinila sebe.

Ale já už tak nechci žít, přemýšlet nad každým tvým slovem, říkal jsi, že to necháš plavat a nebudeš lpět na někom, koho jsi znával. Ale nemusela jsi mě odříznout, předstírat, že se to nestalo a nic to neznamenalo. Už nepotřebuju tvou lásku, ale je drsné chovat se ke mně jako k cizímu. Nemusela jsi klesnout tak hluboko, poslat pro věci kamarády a změnit číslo, tohle nemám zapotřebí, už jsi jen někdo, koho jsem znával. Někdo, koho jsem znával.

Jen někdo, koho jsem znával. Někdo, koho jsem znával. Jen někdo, koho jsem znával. Někdo...

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano A no Ano ten překlad mi pomohl.... mockrát děkuji... videačesky.. RULEZZ!!

00

Odpovědět

Ještě by to chtělo přidat překlad tohohle: :-)
Some Study That I Used to Know (Gotye Parody)

20

Odpovědět

hAnko, velice ti děkuji za překlad této písničky. Patří k oblíbeným mé maminky - paní al Ghulové (tímto tě od ní mám pozdravovat a poděkovat i za ní :-* ).
Maminku fascinuje pasáž v refrénu, když Gotye zpívá "it never happened". Protože maminka neumí vůbec anglicky tak o Gotyem říká "ten fešák jak zpívá hapťapťapťap" a všichni víme o kom je řeč.
Stejně si, ale myslím, že se jí ten klip líbí hlavně kvůli tomu. že je protagonista nahatej. :D

100

Odpovědět

Song to není špatný, jen je potřeba přidat metal. Within Temptation - Sombody That I Used To Know (Gotye Cover)

22

Odpovědět

můžu si dovolit navrhnout na další překlad Lily Allen - Not fair? je to sice strašná vypalovačka, ale když to zaslechnu v rádiu, tak to nemůžu dostat z hlavy týden, navíc ten text je taky celkem zajímavej (*spoiler* pan pravý ji nedokáže sexuálně uspokojit)

51

Odpovědět

Díky za titulky, má to sílu. Na odlehčení přidávám jinou verzi: Kicked Your Monkey — A Bad Lip Reading of Gotyes Somebody That I Used To Know

11

Odpovědět

Tuhle verzi nemám rád, Anakin si chtěl vylít srdce a oni mu ten song ukradnou, neřádi...

The Star Wars That I Used To Know

92

Odpovědět

Tak jak se tam objeví ten refrén, tak to má docela sílu. Škoda, že text není působivější, možná by přišla i husina.

41