Peter Bjorn And John ‒ Young FolksHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:5 087

Young Folks je první singl z třetího alba (Writer's Block, 2006) švédské kapely Peter Bjorn and John. Hostující vokalistkou zde byla Victoria Bergsman. Píseň sklidila pozitivní ohlasy od kritiků a vedla si dobře v hitparádách, kde se probojovala do první čtyřicítky nejen v Evropě (ČR, Finsko, Německo, Irsko, Británie), ale i v Kanadě. Ve videoklipu můžeme vidět kreslené verze Petera a Victorie. Autorem animací je Graham Samuels, klip režíroval Ted Malmros.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Je to snadný, jen našpulíš rty. - Když já nevím. - Hele, sleduj mě. Jdem ke mně? Kdybych ti řekl, co jsem dřív dělal a jaký jsem býval, bavila by ses s někým takovým? Kdybys znala můj příběh slovo od slova, znala mou minulost, bavila by ses s někým takovým? Už jsem to dřív udělala a nikam to nevedlo, takže bych se s tebou bavila.

Nezáleží na tom, cos udělal, s kým ses stýkal, zůstaneme spolu a uvidíme, co přinese zítřek. Je nám ukradená mládež, co mluví o moderních věcech, a jsou nám ukradení starší, co si taky jedou svou. A jsou nám ukradené jejich chyby, máme svůj vlastní styl. Chceme se jen bavit, povídat si spolu ty a já. - Párty, dneska, u mě!

- Máme totiž novou písničku! - Budu tam! - Tak zatím! Když to začne být vážné, někteří radši utečou. U tebe by mě to ale překvapilo. Je jasné, že se tady něco rýsuje, den nějak moc rychle utíká. Všichni odchází, ale já jsem s tebou dál. Nezáleží na tom, co děláme a kam míříme. Zůstaneme spolu a uvidíme, co přinese zítřek. Je nám ukradená mládež, co mluví o moderních věcech, a jsou nám ukradení starší, co si taky jedou svou.

A jsou nám ukradené jejich chyby, máme svůj vlastní styl. Chceme se jen bavit, povídat si spolu ty a já. Cink, cink! Je nám ukradená mládež, co mluví o moderních věcech, a jsou nám ukradení starší, co si taky jedou svou. - To je dobrý. - Líbí se mi bicí! I ta baskytara je fajn.

A teď to zkus ty!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuhle písničku jsem dřív dost nesnášel, vyloženě mi lezla krkem. Po shlédnutí klipu a překladu jí sice nezačnu milovat, ale stala se pro mě stravitelnější.

00

Odpovědět

Písnička je sice dobrá, ale my, pamětníci tohohle webu, ji už známe: Peter, Bjorn & John - Young Folks

123

Odpovědět

Video neni k dispozici.

30