All Saints – Pure ShoresHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:6 071
„Pure Shores“ je píseň kanadsko-anglické dívčí skupiny All Saints z alba Saints & Sinners (2000), speciálně napsaná pro film The Beach (Pláž s Leonardem DiCapriem). V textu písně se vypráví o hledání klidného místa k odpočinku. Song sklidil pochvalu od kritiků za produkci, text i zpěv a objevil se na mnoha best-off žebříčcích. Zaznamenal celosvětový úspěch napříč hitparádami v Evropě, na Islandu, v Austrálii, Japonsku a na Novém Zélandu. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Prošla jsem míle pouští, nějaký čas plula vodou, hledala, abych našla kousek světa pro sebe. Kousek světa pro sebe. Přicházím. Přicházím blíž k tobě. Běžela podél tolika vřesovišť, prošla příliš mnoha dveřmi, to místo, kde chci být, je můj kousek světa. Můj kousek světa.

Přicházím. Přicházím blíž k tobě. Jsem v pohybu, už přicházím, slyšíš to, co já? Volá tě to, můj drahý, z dálky. Vezmi mě na mou pláž. Slyším, jak tě volá. Už přicházím, netopím se, plavu blíž k tobě. Tady jsem ještě nebyla, jsem zvědavá a nejistá, hledám něco víc, mám něco jen pro sebe. Mám něco jen pro sebe.

Vezmi mě tam, kde budu moct dýchat, ještě tolik toho musím vidět. Přesně tady chci být, ve svém kousku světa. Ve svém kousku světa. Jsem v pohybu, už přicházím, slyšíš to, co já? Volá tě to, můj drahý, z dálky. Vezmi mě na mou pláž. Slyším, jak tě volá. Už přicházím, netopím se, plavu blíž k tobě. Jsem v pohybu, přicházím.

Slyšíš to, co já? Slyšíš to z dálky. Slyším, jak tě volá, plavu blíž k tobě. Viděla jsem spoustu tváří, navštívila spoustu míst, šla přes pouště, plavala u břehů. Blížila se k tobě. Tolik tváří, co jsem znala, tolika způsoby dospěla, sama přicházela blíž. Blíž k tobě. Už jsem s tím pohnula, už to cítím! Už přicházím, já se netopím!

Už jsem s tím pohnula, už to cítím! Už přicházím, já se netopím! Jsem v pohybu, už přicházím, slyšíš to, co já? Volá tě to, můj drahý, z dálky. Vezmi mě na mou pláž. Slyším, jak tě volá. Už přicházím, netopím se, plavu blíž k tobě…

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pecka? No, nejsem si jistý.. Stravitelný pop? Určitě.

00

Odpovědět

Jeste nekdo dostal naladu se znovu podivat na Plaz? :D

P.S. Dik, sem zapomnel, ze to tam bylo. :)

20

Odpovědět

Ne, ten film je brak. Ale písnička ujde.

11

Odpovědět

+troll.No ja jsem ho dal a pořád dobrý.. ten konec klasicky úplně nebyla taková raketa, ale pořád super film, který má i teď co říct.

Nebo přidá dálší úroveň, když člověk zažije to cestování po Asii.. těžko říct,

00