Adele – Set Fire To The RainHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:6 863
„Set Fire to the Rain“ je song anglické zpěvačky a skladatelky Adele z jejího druhého studiového alba 21. Jako v pořadí třetí singl z tohoto alba se opět umístil na špici žebříčku Billboard a v mnoha dalších zemích bodoval v první desítce. Záznam z koncertu v Royal Albert Hall získal Grammy za nejlepší sólo popové vystoupení při 55. ročníku udílení těchto cen. S více než 10 miliony prodaných kopií je píseň jedním z nejprodávanějších digitálních záznamů všech dob. 

Přepis titulků

00:00:00,692 --> 00:00:02,768 Překlad: hAnko www.videacesky.cz Nechala jsem své srdce padnout a tys ho v letu zachytil. Byla tma a já byla ztracená, než jsi mě políbil a zachránil. Mé ruce jsou silné, ale kolena se podlamují. Jak mám stát v tvém náručí a nepadnout ti k nohám? Jenže jsem nikdy nepoznala tvou druhou tvář, to, co jsi říkal, nikdy nebyla pravda a ve svých hrách jsi vždycky zvítězil… A tak jsem zapálila déšť, dotýkala se tvého obličeje, po kterém stékal.

A on hořel, zatímco jsem plakala, protože křičel tvé jméno. Když ležím vedle tebe, mohla bych tam zůstat. Zavřít oči. Cítit tě tu navždy. Nebude nic lepšího než ty a já. Jenže jsem nikdy nepoznala tvou druhou tvář, to, co jsi říkal, nikdy nebyla pravda a ve svých hrách jsi vždycky zvítězil… Ale já jsem zapálila déšť, dotýkala se tvého obličeje, po kterém stékal.

A on hořel, zatímco jsem plakala, protože křičel tvé jméno. Zapálila jsem déšť a uvrhla nás do plamenů. A cítím, že něco zemřelo, protože vím, že to bylo naposled. Občas se probouzím u dveří, to srdce, které jsi zachytil, na tebe čeká. Dokonce i teď, když je po všem, si nemůžu pomoct a stále tě hledám. Zapálila jsem déšť, dotýkala se tvého obličeje, po kterém stékal.

A on hořel, zatímco jsem plakala, protože křičel tvé jméno. Zapálila jsem déšť a uvrhla nás do plamenů. A cítím, že něco zemřelo, protože vím, že to bylo naposled. Jen ať hoří… Jen ať hoří… Jen ať hoří…

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úžasné. Btw na stejném koncertě když Adele zazpívala "Someone Like You" jsem si říkal... všichni přítomní chlapi budou skórovat. :)))

30